Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - prilin decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


prilin decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: prilin decoupage
    Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 22:22
odlučila sam i ovdje pokazati svoje radove da me ne tražiteWink
jedna mala shabby škrinjica
 
 
 
malo ozbiljnija,a meni puno draža
 
 
 
 
i sat rađen za moju seku koji sam isto zaboravila uslikati prije lakiranja pa je slika malo blješčeća
 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 22:32
baš dobro da si tu sad više ne moram lutati okolo Wink
našla sam ja tvoju galeriju i pogledala od početka do kraja mada nisam ostavila traga
 i meni je ova tvoja ozbiljna kutija ,kako si je ti nazvala,draža,ma šta draža fenomenalna mi je smile219
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 22:35
sat je bas fora al ova ozbiljna kutijica je bas super...smile141
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 23:01
Prila drago mi je da si tu mada sam ja išla i tamo virkati i diviti se tvojim radovima,imaš predivne radove!
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 23:02
filesmile78,maslačak smile78
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 23:05
smile78slavice,nisam ni vidjela tvoju poruku.već napola spavam,još samo da dovršim ručak za sutra i mislim da ću se istog trena onesvijestiti.smile49
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 23:13
a kaj se ja tebi iščuđavam, posebna si od početka...
...shabby vrlo shabby chic, jeL to možda ružica s jedne prastare jednoslojne salvete?...
...Leda i Michelangelove ruke ukomponirano s motivom s anđeoske salvete, kako si ih samo famozno tim svim tonovima spojila i još tako neobično ispao crackle, 
cijela kutija je smile227
...jazzeri su doslovce mrak kao i kazaljke, a prek crvene sekundne ću prijeći jer se druži s ružicom Thumbs%20Up
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 07:51
krasni radovi Prila, posebno me se dojmila ova druga kutija sa Michelangelom. Kako si dobila ovo raspucavanje, super je ispalo?
ANĐELKA
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 17:46
prilasmile141kutijice su naravno super a sat će nadam se oduševiti onoga kome je namjenjen kao i mene
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 22:49
mislila sam prefarbati kazaljke,ali sam odustala.na kraju mi se sviđa crvena sekundara...paše uz ružu.Winkznala sam kami da te budu okice zabolile od nje,no radim drugi sat i tamo ima da je sigurno prefarbam.
raspucavanje sam radila sa 2k antik u relativno tankom sloju.od tog 2k se dobivaju pravokutne pukotine i ako ga se nanesu obilato pukotine su ogromne.utrljivala sam zlatnu metalik.
andora znaš kakva je ona cjepidlaka i nadam se da će mi oprostiti tu jednu ružicuTongue
smile79svima
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 09:53
jazzeri super,kutijica s Ledom,predobra s izrazitim starinskim štihom,drago mi je da si tu
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 18:38
Sat, kutije...krasno...ClapClap
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 19:18
dobro jutro jazzeri........ne nisam prolupala i znam da je večer ali sat je tako dobar i odmah sam zapjevušila......smile131
a škrinje su tako lijepa.......ona prva romantiča i preslatak...a druga savršena,od izbora motiva do izrade......smile73
drago mi je da si otvorila galeriju i tu,sad ću te imati na okuWink
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 19:59
Prila, prila....svuda te ima, a radovi svi krasno  izgledaju. Ove kutijice su za jedan veliki smile55
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 20:37
škrinjica broj dva je jednsotavno nešto što me obara sa nogu.. predivna je....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 15:01
škrinica je super,ljepa,jednostavna....smile72
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 16:49
Shabby skrinjica ti je bajkovita, bravoClap
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 22:46
drage moje puno hvala svima smile79.jako ste me obradovale svojim komentarima.imam još nešto radova samo da uslikam pa stavljam.
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 02:04
škrinjice su prelijepe, pogotovo ova druga. sviđa mi se što si stavila michelangela. a sat fenomenalan! i dok sam vidila crvene sekunde odmah sam se sitila kami Big%20smile 
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 00:12
Ova smeđkasta škrinja mi se baš sviđa kako si skombinirala motive-mmm...zapela mi za oko!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.