Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kiki-Moja utjeha
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kiki-Moja utjeha

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 105106107108109 112>
Korisnik
Poruka
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2014 u 17:27
Ova s mačkom je poklon za njenu prijateljicu "šaptačicu mačkama",a druga je :"nek se nađe kad mi hitno treba poklon".
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2014 u 18:23
Super su mi obje škrinjice
Na ovoj drugoj mi je 2k genijalan - je li to Cadence? Meni samo kod njega uspiju takve pukotine. Radila sam i s Pentartovim, ali je uvijek bila lutrija kako će ispasti
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2014 u 18:34
LOL meni se sve sviđa Heart
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2014 u 20:25
2K je Stamperijin Crackle per vetro 20 ml.Imam u planu nabaviti Cadence.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2014 u 20:31
Da sam na ovu bocu stavila deblji sloj krakla za staklo to bi curilo na sve strane,zato su pukotine male i slabo vidljive.E zato bi nabavila Cadence jer navodno ne curi.Ili su na tanjem sloju velike pukotine.Neznam.Inače ova boca je moja i Božija.Već je u njoj ulje i u ormaru je.


Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2014 u 17:04

Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2014 u 20:48
sredila si ih tip-top, do savršenstva
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2014 u 08:23
Kiki-ko?, prava si umjetnica Clap Jako lijepi radovi!
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2014 u 09:38
Krasne su boce!!!!
Kako su ti savršene ove točkice na svijetloj (ma cijela je savršena, ali točkice......) - to si radila rukom, šablonom ili.....? Par puta sam se vraćala da ju još pregledam sa svih strana
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2014 u 10:27
I meni su boce mrak >
Hoću i ja recept za toćkice ,jer upravo radim jednu bocu....
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2014 u 03:44
Dakle,točkice su mi najveća mana na toj boci.Iz ljenosti i komocije nisam špricala nego sam točkala sa oštrim vrhom ručke kista.Rezultat-neprirodan.Jer za špricanje treba zaštiti bar metar kvadratni oko predmeta,dobro znati usmjeriti i na kraju izbrisati jedno milijun gustih ili loših točkica.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2014 u 03:51
Ovu bocu sam napravila prije,ali sam zaboravila na nju.Mislim da je bolje ispala.


Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2014 u 23:05
Boce su ti prekrasne, savršene. Moj favorit ova zadnja, iako one, kako ti kažeš neprirodne točkice su mi super! Kradem ideju izrade! Embarrassed
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2014 u 23:15
Hvala Kiki na objašnjenju za točkice
I ja iz istog razloga kao i ti ni ja ne volim špricati kistom (osim kada sam na moru pa to mogu raditi vani u vrtu gdje mi je svejedno i ne moram sve štititi i brisati ;) Dala si nam fenomenalnu ideju svojim točkicama - hvala još jednom!
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2014 u 18:10
Dobra je i ova boca ,ali bez obzira sto si ti nezadovoljna izvodjenjem onih toćkica ,meni su ispale odlićno ,kao da si ih radila po nekom šablonu,legle su mi pravo .
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 01:35

Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 09:32
Super ti je ispala boca S kakvim papirima si ju oblagala jer vidim da ti je uspjelo 100%! I predivna je ova nijansa - to si s nečim još premazivala ili samo lakirala? Moja kutija na žalost nije uspjela jer nikako nisam uspjela acetonom skinuti sve cijene i nazive proizvoda s papirića - no svejedno sam ju završila, ali u potpuno drugoj varijanti
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 03:33
Papir je od kruha iz Lidla.Kod ljepljenja sam vidjela da ima dvije vrste.Finiji i grublji.Dosta je žilav pa i ako je namočen nije baš lego oko grba na staklu.Ima mana ali biće bolje drugi put.Premazala sam sve sa bitumenom razblaženim u benzinu i akrilnim lakom.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 09:04
Hvala draga
Jučer sam razgovarala s kolegicom i dala mi je savršenu ideju - zašto ne oblagati običnim bijelim papirima i onda samo na kraju patinirati. Na mjestima gdje su trgani će opet ostati onaj dio koji bi upio patinu. Na taj način možemo dobiti i jako svijetle predmete. Mislim da ću uskoro probati nešto takvoga, ali po tvom savjetu na nekom probnom malom predmetu
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 15:27
Kiki ti si vrlo dosjetljiva ,svaka ćast boca je predobra.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 105106107108109 112>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,410 sekundi.