Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kiki-Moja utjeha
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kiki-Moja utjeha

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 112>
Korisnik
Poruka
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 08:19
Obzirom da se nikom osim Tatjane nije svidjela moja kantica,ja sam je polakirala sa sjajnim lakom.Možda se sad nekome svidi.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 08:47
Kika dali ti radis po svom ukusu ili da se drugima svidjaju tvoji radovi. Kome se ne svidja neka ne gleda.
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 10:10
hahaha, dobro ti je rekla Tatjana. Al mislim da nije tu problem sviđanja, meni je polivača mraksmile71, baš je onako vesela i cvjetna (za šta i služi), al osobno ne stignem uopče pogledat sve novitade.. Ko će vas cure sve popratit Wink
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 18:42
Potpisujem vaniu! Nekad vidim neki rad čim je uletio u Friško, a nekad tek nak dan-dva.
Kad sam vidila tvoj komentar iznad lakirane, nasmijala si me baš, onda sam pogledala i slike "prije"...ova verzija "poslije" mi je draža...il je možda slika takva da se na ovoj lakiranoj rubovi motiva bolje stapaju s pozadinom!
Inače, za promjenu bi prije odabrala prvu, bez sjaja!
Ufff, šta ja pišem...sad bi ovo, sad bi ono....ma trebala sam se naprije "dogovorit sama sa sobom" pa onda napisat neki smislen komentar
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 09:15
Pozvala me prijateljica da joj vidim novu,renoviranu kuhinju.Nosim joj dvije čapine za vruče teče u kutijici koju može koristiti u razne svrhe.
 
 
 
 
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 09:36
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 11:09

Šta je ovo fino curo, aaaaaaaaaa..smile58

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 11:35
Savrseno , jako mi se svidja.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 11:51
Ovoj sam se kutijici izdivila sa svih strana -poklopac...ehhh, lavanda, jedan od mojih najdražih motiva, pa ova mašna (koju ja ne znam ovako napravit ), pa ova salveta na donjem dijelu kutije, onda još na dnu onu "made by irena"   , ma sve mi je tako dobro složeno-bolje nije moglo
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 12:15
Mene su i nogice oduševile.. smile71 Jesu bile te kuglice il si ih dodala?
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2010 u 22:13
Našla u ormaru neke stare drvene crvene perle.Gle,rimuje se:drvene-crvene,drvene-crvene... smile213Ovaj vikend sam se naradila pa sam malo poludila.Biću bolje kad odspavam.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2010 u 22:27
kikismile99
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 07:13
kantica je super, neznam zašto misliš d ase nikome ne sviđa...kako su cure rekle, radiš za svoj gušt..pa ako se tebi svidjela to je najvažnije...
što se tiče kutijice, vjerujem kako znaš da je ona moj favorit...sada već svi vjerojatno znaju moju sklonost i ljubav prema ukrašavanju kutijica... jako mi se sviđa što si sredila i dno i što si dodala ove nogice...vidjela sam davno jednu sličnu utijicu najednoj poljskoj stranici i tako su me se dojmile te okrugle nogice na njoj, baš kao i sada na ovoj tvoj.... a tek ovaj detalj, dorađeno i dno kutijice....ma... totalni favorit mi je....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 08:50
A što da kažem?Kad moj favorit kaže da mu je moja kutijica favorit...
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 17:59
ma tko kaže da se kantica nikom ne sviđa? Super je! Pogotovo ovako polakirana, ali nogice na kutijici su me oduševilem savršena ideja!
ANĐELKA
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 00:18
Moram priznati,nogice sam skupila od Izzy.Embarrassed
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 00:47
Draga Kiki,razgledala jesam divila se,ali prokleta trka i nisam imala kad dati komentar,evo sad silom sjedoh za tipkalo iz razloga što moram mirovati,slomih večeras kasno nogu u skočnom zglobu i sad ću imati vremena da vas sve ponovo posjetim.Od mene imaš sve pohvale,kantica super a ja sam ipak ljubitelj kutija,ova mi je pravo legla.Pozzzz.
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 17:06
mene je kantica totalno oduševila i ona prezentacija s ružama.
odličan izbor motiva i boja, baš sam si poželjela jednu takvu, ali nikako ne stižem iskomentirati radove jer su mi zadnji dani bili u totalnoj strci.
Ne vjerujem da se nekome ne sviđa kantica samo su negdje drugdje, a ne na forumu.

kutijica mi je također jako lijepa, a ovo dotjerano dno me kupilo iako se ne mogu odlučiti između kantice i kutijice, ali ne mislim ni da moram.
smile55
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 01:27
Hvala cure.Kika želim ti brzo ozdravljenje.Sada radim bočicu za začin koja je skoro gotova i prvu škrinjicu u životu o čijem krajnjem izgledu još nemam viziju.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 15:19
Hvala na lijepim željama,samo ti radi i sigurna sam da će biti super.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 112>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.