Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Ruže
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ruže stablašice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ruže stablašice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 23>
Korisnik
Poruka
Nina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 233
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2007 u 23:11
shasha, nisam ja radila stablašice nego moja svekrva, ja sam bila promatrač i moralna podrška
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2007 u 18:10
Evo prva je procvjetala bijela mala ružica !! Uskoro očekujem i rozu.
Ove godine je sve ranije procvjetalo!!!




Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2007 u 19:05
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2007 u 19:35
Evo procvjetala je i druga stablašica...prošle godine je imala samo 3-4 cvijeta
a ove godine ima 15 pupoljaka..Kod mene je druga godina..





Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2007 u 20:43
DonataThumbs%20Up Ruža izgleda predivno a osim toga biljka ima zdrave listove i predivnu boju.
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2007 u 21:09
da,
ruža plijeni i cvijetom i listom ,
prekrasno Clap
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2007 u 22:01
prekrasno DonataThumbs%20Up,mojima se tek naziru pupoljciConfused
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2007 u 19:37
Moja bijela labudica -swan  je procvijetala..
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2007 u 21:37
Čini mi se da je  ona moja malecka upravo takva ko tvoja,Donata.I po listu i po cvijetu Confused.Nikako da procvate da usporedimoBig%20smile.Ti si kupila tu bijelu stablašicu? Kako se zove,to,swan,joj je ime ili...?
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2007 u 22:48
Donata, ClapClap (za cvijet i list )nevjerojatna bijela boja,prekrasno;
Shasha, strpljen spašen, bitno je da će procvijetati
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2007 u 13:17
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Čini mi se da je  ona moja malecka upravo takva ko tvoja,Donata.I po listu i po cvijetu Confused.Nikako da procvate da usporedimoBig%20smile.Ti si kupila tu bijelu stablašicu? Kako se zove,to,swan,joj je ime ili...?


Da ova bijela stablašica je imala kartončić s natpisom swanny, a ona roza je bila zadnja pa nije bilo nikakvog natpisa... Ova swanny ima manji listić i cvijet
ali je sada puno bujnija od roza...








Ažurirao Donata - 19 Svibanj 2007 u 20:44
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2007 u 21:03
Ja sam svoje bijele pokrivačice tla kupila i isto se tako zovu a i isto izgledaju.Od tih pokrivačica sam stablašice radila,zato te pitam.Nisam nigdje našla stablašice sa tim imenom.Ma to samo tako pričam jer su mi sad veće šanse da stvarno napravim stablašice od njihBig%20smile
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2007 u 22:06
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ja sam svoje bijele pokrivačice tla kupila i isto se tako zovu a i isto izgledaju.Od tih pokrivačica sam stablašice radila,zato te pitam.Nisam nigdje našla stablašice sa tim imenom.Ma to samo tako pričam jer su mi sad veće šanse da stvarno napravim stablašice od njihBig%20smile


Shasha uništi me...oči su mi ispale ...znam da je negdje ta slikica...
a  da tek znaš koliko ih imam...mali milijun...Dead
Evo uspila sam..Clap



Znaći napisala sam jedno slovo viška.. SWANY a ne swanny..
 




Ažurirao Donata - 19 Svibanj 2007 u 22:09
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2007 u 22:05
Joj,sorry Donata,nisam te mislila gnjaviti nego me je zanimalo zato jer sam od puzajućih radila stablašice.Nisam mislila ni kad sam počinjala da ću uspjeti sa zemlje dići pola metra u zrak ružu.Ova tvoja mi je dala nadu da je to možda i mogućeEmbarrassed,kad su toliko slične
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2007 u 22:15
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Joj,sorry Donata,nisam te mislila gnjaviti nego me je zanimalo zato jer sam od puzajućih radila stablašice.Nisam mislila ni kad sam počinjala da ću uspjeti sa zemlje dići pola metra u zrak ružu.Ova tvoja mi je dala nadu da je to možda i mogućeEmbarrassed,kad su toliko slične


Ako su ista imena onda je to vjerovatno ista ruža...Moja je cijepljena na nekakvu osnovnu ružu čajevku....da bi dobila visinu...
Shasha ako se tebi ruža sviđa i ako si zadovoljna sa formom onda je to... to... Uspjela si!!!ClapClapStavi fotku kad procvjeta...Heart
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2007 u 11:28
Ma svako malo hodam oko nje,ko da će prije procvasti,da vidim kad će.U hladu je pa joj malo duže treba,ali bit će.A slike naravno da dolaze sa prvim cvijetomBig%20smile
Na vrh
urbanstyle View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 22 Svibanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje urbanstyle Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2007 u 18:06
hello --svima--drago mi je da sam našla ove stranice,,sviđa mi se bash
nego ovako...napišite mi kako da održavam ruže tjekom ljeta...osim redovitog zaljevanja,,,,no kako živim na moru..imajte u vidu i vrućine...da li ih triba ljeti prihranjivati ..kako ..koliko...tnxThumbs%20Up
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2007 u 21:06
Tu je Donata opet  ekspertBig%20smile. Ja ruže prihranim gnojivom za ruže kad potjeraju listove,poslije prve cvatnje i u jesen(ako se sjetim) i ok suWink
E da dobro došla Urbanstyle,evo jedna novo procvala danas za tebe
Na vrh
urbanstyle View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 22 Svibanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje urbanstyle Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2007 u 11:57
ajme koja dobrodošlicaClap...hvala ,hvala,...izgleda da chu i ja morat slikavat svoje ruzhice i poslati ...aj mi samo recite kako se zove ta prihrana za ruze..

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2007 u 21:48
Urbanstyle,naravno da očekujemo slikeWinka što se  prihrane tiče e sad točno ne znam.Nekad ni nema baš one koju sam prije kupila pa uzmem drugu neku.U svakom slučaju jednostavno,u poljoprivrednim dućanima,pa i baumaxu i sl.imaš te prihrane.Kutije su od 1kg i piše da je za ruže,i slika je ružaBig%20smile(šala mala).Ja nisam za sve ove godine kako imam ruže(10-ak godina) primjetila neku razliku u prihrani.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 23>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.