Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - bartolino hobby art
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


bartolino hobby art

 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
Korisnik
Poruka
bartolino View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bartolino Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: bartolino hobby art
    Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 21:14
dragi svi,
 
stižem vam iz Splita. U ovoj galerijici naći ćete sve i svašta, od nakita, slika na staklu i drvu, pozivnica i konfeta za vjenčanja..mala svaštara...
nadam se da ćemo se dugo družiti pa da ne duljim evo par sličica...
 
       
 
ove su slike iz albuma nazvanog Dječje crtkarije..sutra vam stavljam druge slike...do tad veliki pozdrav
 
Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 22:57
Šarene ribice i šareno more - to je baš po mom guštu, veselo i šareno 
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 23:08
Dobrodošla! Obožavam crteže i dječje ilustracije, a jako se veselim šarenilu i raznolikosti radova :)
(već sam malo znatiželjno škicnula photobucket, fenomenalno)
Ribice i brodice su mi prekrašni i premaštoviti...A likovi iz crtića su rukom crtani s čim sve?
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 23:10
... dobro nam došla i ovdje draga Bartolino.... zgodno ti je ime galerijice happy%20roll a tvoje slike očaravaju veseljem i razigranošću, sve su mi lijepe, ali ova s dva parobroda i ribicama naj, naj, naj You%20Rock
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 08:25
dobro došla smile73! ovo što si pokazal je jako lijepo i nadasve obečavajuće. Nadam se da ćemo dugo uživati u tvojim radovima
ANĐELKA
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 10:09
Bartolino, dobrodošla!smile73Crteži su super!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
bartolino View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bartolino Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 12:31
hvala vam drage moje......evo malo "ozbiljnih" slika....
 
     
 
ovo je naslikano na drvu bačve....
 
i još malo "staklenih" slika
 
     
 
eto toliko, ne mogu vam odmah sve otkriti...hihihih....
 
galerija se pod istim imenom nalazi na facebooku...mogla bi to i u potpis staviti...
Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 14:27
Pozz, ove dječje crtkarije su mi mrak... obožavam radove s dječjim motivima
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 14:37
jako lijepo radiš,krasni radovi smile71
i ako ti nije teško stavi nam veće slike,mi smo ovdje komotne i ne da nam se klikati na svaku slikuSmile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 14:53

Bartolino dobro nam došla.

 
Radovi su lijepi, ali bi bili suuuuper kada bi nam stavljala malo veće slikice...Smile
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 15:45
Dobrodošla Bartolino. Iz priloženog je očito da ćemo uživati u još jednoj "svaštari" na ovom forumu.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 15:51
dobro došla bartolino! smile99 radovi su prekrasni,radovi sa dječijim motivima su mi posebno dragi,bravo i samo tako nastavi.
Na vrh
bartolino View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bartolino Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 18:16
uuuuuuuuuuuu veći radovi..ok...samo da skužim kako i sve ćete dobit..jedva sam naučila stavit male slike...no frks....
hvala vam na posjeti
http://picasaweb.google.com/tfstfs
http://www.facebook.com/?ref=home#/profile.php?ref=name&id=100000681663131
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 20:22
stavila si thumbove, na njih se može kliknuti i onda se u novom prozoru otvori fotka na photobucketu ;)
kopiraj onaj IMG Code i onda će fotke na forumu biti objavljene u originalnoj veličini :)
(ako ti nije ponuđen (zbog postavki) samo umetni link na fotku u ovom obliku bez razmaka: [ img ] http://...[ /img ] )
Na vrh
luna View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 11:06
Divno, super idejesmile126
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 12:03
...toooo, draga Bartolino... ovaj tvoj šanpjer na komadu bačve mi je pregenijalan Bravo!Bravo!
 
...i daj nam još slikica jer imaš što pokazati ...nije ti to niš komplicirano, točno onako napravi kak ti je napisala naša Kami...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 23:05
Pa evo pozdrav iz Splita,nisam u ovom djelu nego u salvetnoj ali volim poviriti radove ovdje pa već vidim da ću ti biti čest gost!Radovi su ti prekrasni a mene osobno oduševljavaju oni dječji motivi i one ludo dobre ribiceThumbs%20Up
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 23:26
dobro došla sugrađanko  Smile
imaš lipe radove, ali moram priznat da mi je šampjero odmah "zapeo" za oko Smile jednostavno pre predobro!
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 10:44
Prekrasne slike! smile91
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
bartolino View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bartolino Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 21:24
hvalaaaaaaaaaaa.....
http://picasaweb.google.com/tfstfs
http://www.facebook.com/?ref=home#/profile.php?ref=name&id=100000681663131
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.