Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - VELJAČA - nominacije i pobjednici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


VELJAČA - nominacije i pobjednici

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: VELJAČA - nominacije i pobjednici
    Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 09:06
                                                    
Rad mjeseca VELJAČE

PRAVILA


NOMINIRANJE

- Nominira (prvih) 12 sudionica iz prošlog natječaja.

- Promjena (jer ste VI to tražili!): možete nominirati više radova od jedne osobe! (ali svakako budite fer pa uključite što više forumašica u natječaj).

- Radi lakše preglednosti radova, koristite se galerijom "Friško iz pećnice" ili http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4156

- Nominiraju se radovi objavljeni u periodu od 01.02. do 28.02.

- Rok nominiranja je od 01.03. (ponedjeljak) do 07.03. (nedjelja)


GLASANJE

- Rok glasanja je od 08.03. (ponedjeljak) do 14.03. (nedjelja) u ponoć.

- SVI mogu glasovati - pa i gosti foruma! Vucite familiju i prijatelje za rukav ako silno želite zalihe salveta!!!  


OSTALO

- Pobjednički rad je onaj koji je osvojio najviše glasova.

- Pobjednica od ostalih sudionica (nominiranih) dobiva SALVETE! Divan način da se obnove zalihe i naprave novi radovi!

- Također se dijele slatki smajlići sa peharima za 2. i 3. mjesto (prva i druga pratilja!)

- I dalje vrijedi PRAVO O NESUDJELOVANJU - Ukoliko netko ne želi ili ne može sudjelovati u natječaju ima apsolutno pravo na to. Potrebno je samo obavijestiti mene ili nekoga od ostalih moderatorica (Rose, More) no osoba ne mora navesti razloge nesudjelovanja niti će se o njima raspravljati. Važno je da to učini prije glasanja kako bi se mogao nominirati drugi rad!    


Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 09:20
Molim curke koje su nominirane prošli mjesec da obave svoju svetu (i nadasve) tešku dužnost - svaka treba nominirati po jedan rad koji se natječe za rad mjeseca veljače! smile105

Postupak se zna - redni broj, ime osobe koja se nominira i rad! Samo bez komentara, brbljat ćemo nakon (ispod) nominacija! Wink

Zamolba: Idemo biti kreativni pa za svaki rad koji nominirate smislite neko super - turbo - opisno ime! Npr. nemojte napisati samo "Ogledalo" već napišite recimo "Proljetni san - ogledalo" ili tako nešto! Dajte mašti na volju!!!!

Forumašice koje imaju domaću zadaću su (hehe, crna lista): Nuke  

          1. Mare - nostrum
          2. Anđelka
          3. Izzy
          4. Kaća43
          5. Kami
          6. Anastazija
          7. Mnataša
          8. Shasha
          9. Prila
         10. More
         11. Lluvia
         12. Maslačak
         (13.) Slavica08

                SRETNO SVIMA I DOBRU ZABAVU!!! smile84
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 10:06
1. SLAVICA 08 - INDIJA U MALOM
 
ANĐELKA
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 10:14
2. Kami - "Limunadu... duplu... bez secera molim"



Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 10:34
3. Monna - "Iščekivanje"


Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 12:45
4. Maredelmare - "Proljeće u meni..."


Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 13:33
5. Izzy - kutijica u epizodi "Proljeće je, a u meni jesen"

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 15:05
6. Maslina 55 - Cvjetna rapsodija
 
 
 
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 17:09
7. Anđelka - Stidljiva mimoza
 
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 17:36
8. Mima 051 - "Cvjetni tandem"


Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 17:43
9. Sanjam - Japanski san

 
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 23:50
10. Kaća43 - Crno bijelo u boji



Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 19:33
11. Mare-nostrum - Mala zelena kutijica



Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 20:31
12. Anastazija - Bilo jednom na zapadu.....a onda je došao GMO.....

 

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 07:16
13. Maredelmare - Kutija za vino



Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 15:55
                                                                     Nominacije su završene!

Anketa je otvorena ovdje http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4477&PN=1&EN=TU

Dopušteno je glasanje gostima foruma i komentiranje ispod ankete... Također možete i ovdje brbljati o dojmovima natječaja i slično!

smile214
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 00:13
      Glasovanje je završeno!


Stanje ankete točno u ponoć je izgledalo ovako... Napravila sam screen shot jer će Admin zaključati anketu tek sutra pa da ne bude nekakvih nesporazuma, voljela bih da bude fer do kraja, barem koliko ja mogu utjecati na to... Thumbs%20Up

Pogledajmo zajedno? Smile

                               


Pa onda možemo zaključiti sljedeće... LOL





Kami, Maredelmare i Slavice - čestitam!!! smile73
Molim nominirane cure da pošalju Kami po nekoliko salvetica kao dogovorenu nagradu, a pratiljama stavljam ponosne smješkiće u potpis!

Hvala što ste se igrale i najviše vam hvala na nadasve pozitivnom stavu! Puse!
smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 07:26
Nakon ovoliko neočekivane drame i napetosti LOL da nam i slanje kuverti bude dinamičnije, uvela bi za veljaču dodatak u pravila:
pobjednica šalje drugoplasiranoj, trećeplasiranoj i radu s najmanje glasova paketić salveta Embarrassed

Tko god je sve glasao za radove se potrudio posjetiti natječaj i to je super stvar pa bravo gosti tko god sve oni bili Thumbs%20Up

Čestitke svima na tako raznolikim radovima, a Maredelmare, Slavica08 i Sanjam, molim adrese na pm Smile

edit: prvo je pisalo da šaljem prvoplasiranoj (sebi LOL) i drugoplasiranoj Tongue
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 07:32
Kami, posebna kao i uvijek! Ja se slažem i malo sam "podebljala" tvoj aneks pravilima tako da svi vide! smile78
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 07:57
šta sam ja jedina jutros popila kavu?
 
Kami, prvo čestitke na pobjedi!smile73
ali draga ti si prvoplasirana, a onda idu drugoplasirana i trećeplasirana kojima također čestitam.
 
i predlažem da se čestitke tu obavljaju da se galerije ne pretvaraju u mjesto za čestitanje i nazdravljanje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.