Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dio mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dio mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 119>
Korisnik
Poruka
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 22:52
ovo gore je mini i još imam ove dvije  boje e sad hoče  li moje prezimiti vidjet čemo
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 22:54
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 22:57
evo i begonije i ako slika nije naj jer su stvarno veoma bogate  i bujno cvjetaju
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 07:04

Prelijepo cvijeće.

A žrtve ove zime ćemo prebrajati slijedeći mjesec. Čini mi se da najavljuju još jedan hladni val!Cry

Na vrh
Jurica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jurica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 08:13
Koliko fuksija!!!Vesele ove tvoje slike!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 09:28
Sarajka moja, ponukana tvojim fuksijama išla sam gledati svoju malu kolekciju u podrum da vidim kako se drže.Ja ih imam i po nekoliko godina stare, uvijek ih držim u podrumu preko zime i do sad je sve bilo ok.Ali ove zime, tko zna Confused.
Zanimljivo mi je gledati ove tvoje sve u cvatu i ove moje dolje u podrumu gdje strše samo grane LOL...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 10:11
kako prija vidjeti
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 10:15
i moje su iste ali dali če prezimiti neznam jer sam ih slabo zalijevala  zbog minusa vidječu šta če biti
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 10:50
Prekrasne su brate mili -kako bi voljela takve imati -ja imam samo ljubićastu i dobro se drže za sad-eno već pustaju -listiće
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 11:34
draga niho neznam gdje se nalaziš ako moje prežive rado bih ti dala  ove koje nemaš jer ja imam od svake po 2-3
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 14:01
Bosanka sam draga ----Bihać---ok ako sve bude u redu-onda ti šaljem od ove moje ljubićaste ili šta dr. želiš ali hvala ti  najljepšasmile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 14:08
Sarajka snijeg neću uopće komentirati, jer ga i kod mene ima puno kao i kod tebe.
 
Cvijeće ti je bilo prekrasno, ali da li sam dobro vidjela da si i ljubičice držala vani, na onom zidu pored svjetiljke?
 
I gdje držiš fuksije, na suncu ili u hladovini? Ja sam imala prošle godine jednu i super je izgledala ali je u par dana jednostavno nestala...
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 14:28
Sarajko djevojko komšinice ljepojkoooooo Thumbs%20Up. Stvarno imaš divan vrt a mene si definitivno kupila sa onim preeeekrasnim petunijama to je moje najdraže cvijeće i jedva čekam ljeto da se i kod mene zašarene te ljepotice.Samo da znaš da si zbog petunija nagrabusila jer ču svakodnevno da te posjećujem ovdje smile71.
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 17:32
Gledam kroz prozor - snijeg pada, pogledam tvoju temu i vidim prelijepo cvijeće. Sve je lijepo, ali fuksije....
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 22:38
draga sarajka, pojma nemam kako sam propustila otvorenje tvog vrta Embarrassed
a sad kad sam vidjela fuksije...smile42
kao i ivna, jako ih volim i stalno ih kupujem i mučimo se zajedno, jednu godinu dobro, drugu godinu jad i bijeda...već sad vidim da mi nisu sve preživjele u podrumu Unhappy ali nabavit ću ja nove..bude ok cijena na proljeće, ali nikada mi nisu kao ove tvoje..bucmasti grmići Embarrassed
sviđa mi se tvoj vrt i cvijeće, a glede snijega...a pa valjda će više porestati jer ja ga ne volim nikako, a tlači nas...i to tako kasno Unhappy
čekam sličice dalje...
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 22:59
Petunije, fuksije, kombinacije boja, oborila si me s noguClapClap

I mene jako zanima da li fuksije držiš na suncu?

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 23:08
Drage moje sve koje volite fuksije.Ja ih držim vani  od prolječa do duboke jeseni. kupila sam ih kao male presadnice 2008.g na pijaci herco.Sve su prezimile u podrumu  i kad je došlo prolječe ja sam ih skratila za 2/3 i stavila vani.Inače svo imanje je cijeli dan u suncu i svo cviječe je izloženo suncu izuzev begonija koje su ispod pergola od vinove loze.Svo cviječe zaljev ljeti 2 x sedmično i to sa šlaufom jer ga ima puno a i valjda ga odmah naviknem na težak život.Što se tiče petunija ja ih jako volim jer mi pružaju mogučnost da svake godine gornji  dio cvijetnjaka bude u drugoj boji  te tako dobijem izgled da je to nešto novo. Isti tretman je i za petunije što se tiče zalijevanja.E sad jedna "tajna" kad dođe prolječe ja svu zemlju iz žardinjera i saksija skupim na jedno mjesto,kupim još dvije vreče  zemlje u prodavnici  i sve to pomješam i krenem redom saditi nove  biljkice. i presađivati stare np. fuksije i to da stavim 1/3 zemlje pa pospem KAN- đubrivo pa malo zemlje pa onda biljkicu i zatrpam je do kraja,važno je da korjen ne dođe na đubre, e onda dobro zalijem i poredam. Tako da  ja ne đubrim uopšte više cviječe več samo zaljevam i to se otapa i biljkice papaju. Eto drage moje tako da moje cviječe stvarno dobro napreduje bez velikog truda i igranja oko njega,
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 22:02
zaboravila sam prolječu odgovoriti da ono pored svjetiljke nisu ljubičice već gloksinijei njih posadim lukovice i stavim vani,evo još par slikica iz arhive
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 22:10
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 22:13
Bože kod tebe baš ima jako intereesantni detalja da se baš malo treba zamisliti i uzeti ti neke tvoje ideje koje mi s ebaš sviđaju.predivno
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 119>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.