Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 141516
Korisnik
Poruka
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 00:35
Draga Ivna , prosetala sam kroz svih 15 stranica da bi na zadnjoj nasla ono kaj sam trazila ! Sve kaj sam god procitala nadopunilo je saznanje , saznanje koje sam i onako imala od onog dana kad sam te upoznala osobno :

mlada zena , razumna , vesela , puna ambicija i iznad svega talentirana !

Vidjela sam sve , ali , bez daha sam ostala kod stolice i preslice . Preslica je povijest . Pridruzila bi se Inoxu , koji kao i ja , zeli cuti njezinu pricu , naravno , ako nije indiskretna .

Hvala ti da si mi pokazala put do ovih 15 stranica .      smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 17:27
došla san da vidim radi li se tu išta...
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 141516
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.