Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - misty-da poklanja i /ili mijenja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


misty-da poklanja i /ili mijenja

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 10>
Korisnik
Poruka
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 07:40
rosa2 javi mi adresu na pp da mogu uputiti ovo sjeme mix od 14 vrsta salata Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 07:41
floraifauna i tebi bih odmah poslala ovaj mix salata, javi mi adresu na ppSmile
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 07:44
lilly 42 danas šaljem sjeme luka, a makar me uvjeravaju da će pelceri hortenzije preživjeti snijeg, možda da ti ipak pošaljem koju grančicu da je zapelcaš? Disapprove
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 07:45
minimode trebam tvoju adresu, javi mi na pp Smile
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 07:46
macak nemam ni tvoju adresu Confused
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 08:25
Nešto me baš zaintrigiralo. Nitko se nije javio za sjeme muškatne kadulje? A imam ga dosta Confused
Istina je da se o toj neobičnoj biljci ne zna puno, i sama sam se namučila da ponešto o njoj saznam na netu, pa evo nekoliko zanimljivih informacija. Eterično ulje ove biljke je odličan lijek protiv depresija, tjeskoba i stresa. Regulira djelovanje estrogena, opušta (i fizički - mišiće), a među biljkama je pri samom vrhu u svojstvu afrodizijaka!
Macerat od cvjetova uspješno uklanja prhut i jača korijen kose, a cca 5 kapi u 5 lit, tople vode pospješuje znojenje i smanjuje simptome prehlada i gripe. Kod astme se postižu dobri rezultati ako se bolesnik kadi nad vodom u kojoj se doda cvijet i/ili lišće. Ima toga još...
Ali osim svega toga ovo je vrlo dekorativna biljka, naraste do metar visine, sama se rasijava..
Koristim jednu sliku s neta da je vidite



zbilja je nitko ne želi?
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 09:52
kad si spomenila astmu i djelovanje kaduljeEmbarrassed....please može meni, i kad se sije, da li vanka/unutra...........thks!
smile78
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 13:12
Originalno poslano od člana minimode minimode napisao:

kad si spomenila astmu i djelovanje kaduljeEmbarrassed....please može meni, i kad se sije, da li vanka/unutra...........thks!
smile78


Sije se u proljeće na sunčana mjesta, ma kao i većina drugog cvijeća. A ti ne moraš brinuti ni kako će prezimiti Smile
Ja ću je svakako posijati, vidjet ćemo kako će podnijeti kontinetalnu zimu, a nadam se, budući se malo o njoj zna, da će još poneko biti voljan eksperimentirati Wink
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 21:10
i ja bi ovu kaduljicu...sad sam na putu al kad dodem stavit cu ppis jos svojih dodatnih stavri pa mozes izabrati...Wink
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 08:44
Božikovine, rosa2, floraifauna, jesu li stgle koverte sa sjemenjem? Stern%20Smile
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 10:01
Samo da se nadovežem na ovo gore u svezi kadulje.
Misty,potražnja bude kad je preko ljeta uslikaš u cvatu.Ja sam jesenas udila morski luk i nitko ga nije htio.Ok,imam ja kud sa njime.Kad su vidjeli sliku kako izgleda ,i cvate,nisam imala dosta lukovica.
Ne mislim time nita loše,i ja sam vjerojatno na taj način neki cvijet propustila imati,samo velim da se to dešava.Kad ljudi vide sliku biljke,e to je to,to hoće.Jedino je problem staviti tolike slike u oglaseLOL
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 11:59
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Božikovine, rosa2, floraifauna, jesu li stgle koverte sa sjemenjem? Stern%20Smile


Danas je stigla pošiljka. Hvala puno.
Na vrh
floraifauna View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 110
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje floraifauna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 20:09
nije još stiglo, sigurno hoće Smile
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 06:34
Draga minimode, stigao je paket smile198
Jutros idem "pljačkati" svoje žardinjere da mogu poslati lukovice hoste onima koji su naručili smile151
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 10:13
misty -da ima još kaduljice?
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 10:54
Originalno poslano od člana tajčica tajčica napisao:

misty -da ima još kaduljice?
Ima, samo mi pošalji adresu na pp LOL
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 05:43
Draga Sasha stiglo je i drugo pisamce sa sjemenjem! Zbilja si divnaaaaaa! Nešto kiši jutros, nadam se da će stati i da će sjeme slaka

jutros u zemlju


Na vrh
bubi12 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubi12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 09:54

Je li imaš još kojim slućajem  koju sadnicu  hortencije??

Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 06:05
Originalno poslano od člana bubi12 bubi12 napisao:

Je li imaš još kojim slućajem  koju sadnicu  hortencije??


Još ni sama ne znam što će s njima biti Confused, gledam ih svaki dan, nakon ovog snijega čini mi se da se većina osušila Cry Ako se oporave javit ćuLOL
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 06:07
Nekako sam uspjela spakovati 5 paketića s hostama, nije bilo jednostavno ali prva pošiljka danas putuje Thumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.