Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - misty-da poklanja i /ili mijenja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


misty-da poklanja i /ili mijenja

 Odgovori Odgovori Stranica  123 10>
Korisnik
Poruka
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: misty-da poklanja i /ili mijenja
    Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 16:43
1. Danas sam posijala (previše!) lantana, javite se ako ih želite, šaljem kad niknu2. ima li zainteresiranih za sjeme ukrasnog luka (plave boje)?3. imam i nešto sjemena ukrasnog suncokreta (pune latice)4. treba li nekome sjeme - mix od 14 salata?5. imam dosta zakorijenjenih sadnica roza hortenzije6. gomolje - korjenje hoste
Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 16:49
A silno bih željela
 
1. hibiskus

2. magnoliju (bilo koje boje)

3. lovor (ne lovor višnju)

4. ruže penjačice, ali i stablašice

ima li netko viškasmile143
Na vrh
lili42 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 71
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lili42 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 16:58
Želiš li vrtni hibiskus imam ga ,ne sjeme nego male biljčice lila boje a imam i onaj žuti veliko cvijetni jednogodišnji.
pošalji adresu na pp.ako još imaš luka i hortenzije bilježim se.
Koje su ti hoste
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 17:10
Originalno poslano od člana lili42 lili42 napisao:

Želiš li vrtni hibiskus imam ga ,ne sjeme nego male biljčice lila boje a imam i onaj žuti veliko cvijetni jednogodišnji.
pošalji adresu na pp.ako još imaš luka i hortenzije bilježim se.
Koje su ti hoste
Hoste su bijele s jednobojnim lišćem, treba ih slati brzo jer im korijenje već pušta mladice

od luka ti mogu poslati nešto sjemena, a koliko hortenzija trebaš?
Čekam tvoju adresu na ppSmile

A hibiskus, ma svaki mi je prekrasan! Ako ne mogu prezimiti u vrtu imam hodnik s južne strane skoro sav u staklu i centralno, skoro pa zimski vrt Wink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 17:28
Ovakvu hostu nemam,pa ako imaš još viška ja bi.
Hibiskusa imam sobnog crvenog i narančastog(u mom avataru je slika)a vrtnog moram virnuti ako je šta nladih ostalo.To ti javim.
Što se  ruža tiče,posebice stablašica,virni na temu o ružama.Tamo smo raspravljali o stablašicama .Čitavši tvoje postove,do sad,mislim da bi te zanimalo da ih sama napravišWink
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 17:48
misti-da imam ja magnoliju...ja sam tu blizu...dogovorit ćemo se
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 17:50
Ja ti mogu poslati ruže a ja bi ako imaš još hosti? javi mi se na pp..
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 17:52
hej misty tu sam, imam lovora, al ne znam da li imam mladica morat ću provjeriti uokolo grma...projuri kroz moj vrt pa ako te što zanima...
Ukrasni luk, hortenzija i eventualno hostica?
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 18:05
Mislim da će biti hosta za svih, ovo gomoljiko korijenje prepunilo mi sve četiri žardinjere, sve će se "pogušiti" samo šaljite adrese Smile
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 18:07
Originalno poslano od člana bromelija bromelija napisao:

misti-da imam ja magnoliju...ja sam tu blizu...dogovorit ćemo se
Ovo je baš ugodno iznenađenje, nadam se da ćemo se uskoro sresti, može adresa na pp? Smile
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 18:14
Možda ima još koga blizu mene a da je zainteresiran za mlada stabalca jabuka, kajsija i ....uf još nemaju lišća pa ne mogu otkriti o čemu se radi Embarrassed ali bi ih uklonila s travnjaka a žao mi ih je samo iščupati Unhappy
Ako ne bude zainteresiranih prebacit ćemo ih negdje na livadu, po onome : "Gdje god vidiš prazno mjesto tu drvo posadi" Smile, mada bih više voljela da ih netko njeguje.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 18:31
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ovakvu hostu nemam,pa ako imaš još viška ja bi.
Hibiskusa imam sobnog crvenog i narančastog(u mom avataru je slika)a vrtnog moram virnuti ako je šta nladih ostalo.To ti javim.
Što se  ruža tiče,posebice stablašica,virni na temu o ružama.Tamo smo raspravljali o stablašicama .Čitavši tvoje postove,do sad,mislim da bi te zanimalo da ih sama napravišWink
Joj Shasha da vidiš kako sam iskoristila svoj hodnik na katu! 30 malih plastičnih čašica sa sadnicama jagoda (oduševile me one Mont Everest), nekoliko dugačkih lončanica punih sjemenja lantane, jedna dugačka sa sjemenjem japanskog oleandra, nadam se da će svima pasati puno svjetla i stalno jednaka temperatura.
Moj sin se smije, kaže mi "pa ti si stalno ili u zemlji, ili na kompu" , a nema ni pojma da ja zapravo i ne znam radim li to kako treba, sijem pa što ispadne smile127
Što se tiče ruža...obožavam ih, sve, a nemam ni jednu Unhappy Cry
Hostu ti šaljem, početkom idućeg tjedna, trebam nabaviti kutije za pakete.


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 18:37
Ma nije uopće hitno.Možeš slati za 2-3 tjedna,nebude kasno.Kad kiše prestanu,kad malo zatopli.
Misty,nikome nikada sve ne nikne i baš sve da se primi,no treba probati.Nekako je,barem meni,veća radost gledati cvijet kako niče i raste nego kupiti već gotov sa cvijetom.Wink
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 18:38
Originalno poslano od člana stefkaja stefkaja napisao:

Ja ti mogu poslati ruže a ja bi ako imaš još hosti? javi mi se na pp..
Hejjj pa i nas dvije bi sve mogle razmijeniti uz kavu smile99
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 19:22
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ma nije uopće hitno.Možeš slati za 2-3 tjedna,nebude kasno.Kad kiše prestanu,kad malo zatopli.
Misty,nikome nikada sve ne nikne i baš sve da se primi,no treba probati.Nekako je,barem meni,veća radost gledati cvijet kako niče i raste nego kupiti već gotov sa cvijetom.Wink
I ja ih volim gledati stalnoooo Smile Budući zovu ponovo zahlađenje, pa čak i snijeg u ovim krajevima, možda neće biti ni moguće vaditi ih tako brzo, kako god, dobit ćeš Smile
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 19:26
Evo proširujem svoju ponudu, pa ako netko želi, javite se Smile

sjeme salvie - muškatna kadulja

sjeme kadifice: crvene, žute, narančaste, tamno crvene s žutim rubom

sjeme nigele - crnjuša
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 19:31
Ne znam kako mi se dogodilo da zaboravim na popis onoga što želim staviti nevene

a rado bih zamijenila par sjemenki bijele glicinije za par sjemenki lila.

Slanje sjemenja je jednostavnije, brže i sigurnije, a mislim da je baš vrijeme za to smile186
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 20:16
ja se bilježim za lantanu kad nikne, ako može
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 20:25
ja bi ako ima hoste, crnjuše, luka i suncokreta ili bilo što od toga

a mogu ti poslati grane lovora, sjeme nevena i par sjemenki lila glicinije

samo mi pošalji adresu
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 20:47
Originalno poslano od člana nata07 nata07 napisao:

ja se bilježim za lantanu kad nikne, ako može
Mislim da sam osigurala sve za uspješno nicanje, ako ne pođe po zlu, bit će ih dosta, javim ti se Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.