Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji radovi - KIKA '56
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji radovi - KIKA '56

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 15161718>
Korisnik
Poruka
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2010 u 14:36
Lijepo i originalno!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2010 u 23:08
-draga TB,hvala na komentaru,a što se tiče sata nisam skidala cijeli mehanizam nego samo kazaljke a motiv malo izrežem na sredini i navučem preko dijela na koji dođu kazaljke...

-ElzaBuba hvala...
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 22:11
Tacna sa pjesmom je zaista originalan poklon,nadam se da je obradovao prijateljicu
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 13:21
-koliko sam mogla osjetiti i vidjeti po reakciji obradovala se,ona ima jedan dio dnevnog boravka namješten u orijentalnom stilu sličnih boja,a to je kuća s apartmanima za goste-turiste-
-hvala ti na posjeti kojoj se uvijek iznova obradujem,jer cijenim tvoje mišljenje jako...
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 15:43
prekrasni radovi smile71
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 15:48
--hvala rosice...
Na vrh
AleksandraM View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 15 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AleksandraM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 20:30
Pogledala sam radove, od prvog do poslednjeg......mogu reci samo SVAKA CAST....a inace, druzimo se mi i na fejsu...
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2010 u 02:11
-hvala,hvala puno,da družimo se...
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2010 u 08:59
Poštovana KIKA, vidim da dečki ovamo ne zalaze. Možda ne znaju da papirnate salvete osim svoje primarne svrhe smile50imaju i sekundarnu. Primarna nije bitna jer se može zamijeniti platnenom, što mi je draže.
…ali sekundarna uloga je kreativna pa može imati i umjetničke dosege, a  tu platnena nema šta tražiti.
Kreativci su moja raja pa me to dovelo na Tvoju temu, ali i Tvoj blog. Lijepo je vidjeti Tvoj razvoj, napredak i zanos u svem tome. Vidim da voliš tople boje koje pobuđuju radost življenja. Imaginaciju i znatiželju u iščekivanju krajnjeg ishoda vidim u svim, tvojom rukom definiranim, staklenim eksponatima, vazama, pepeljarama, škrinjicama, vješalicama namještaju i kutijicama. Osim tvog rada sa salvetama sviđa mi se i oslikavanje rukom. Navraćat ću ponovno jer vidim kako širiš interesne sfere, a ja znatiželjan. Čekam da se iznanadim!smile181

Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 09:29
Poštovanje g-dine Inox,evo nakon pet dana da se napokon zahvalim na Vašim lijepim riječima kojima opisujete moje radove.Nije mi lako poslije Vašeg komentara nešto napisati,jer kad sam ga pročitala prvi put(i to me pitala prijateljica da li sam pročitala komentar od nekog g-dina upućen meni,velim da nisam,a ona na to reče:odmah to učini ja ne mogu točno prepričati i još doda,"aaa,moja kako je lijepo napisano,to je neki kulturan i učen čovjek").Mogu Vam reći da sam ponosna i počašćena Vašim posjećivanjima i pohvalama i to mi daje poleta,jer mislim da nema osobe kojoj ne godi pohvala za trud.Što se tiče iznenađenja,biti će ih,radim neke stvarčice za Božićnu izložbu(ako Bog da)i slikam jednu sliku.Još jednom hvala i lijepi pozdrav iz Mostara u kome se ponovo javilo sunce,lijepo je unutra,ali vani"dere"bura.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 19:37
O vidim ja tu mnogo pohvala,ja se samo mogu pridružiti i pregledavati stare radove dok ne stignu novi
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 01:58
-evo sad javno moja isprika dragoj Sariti što ju nisam spomenula u s vezi izložbe koja bi trebala biti zajednička,ja sam pozvana od strane nje na čemu se duboko zahvaljujem,nije mi bila namjera prisvojiti ideju za sebe,niti sam namjerno izostavila njeno ime,nadam se da će mi Sarita oprostiti...HVALA TI!!!
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 11:01
sve u redu KIKOsmile142
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2010 u 13:05
Tonguedraga moja,ja sam prvi put ušla u ovu temu... 
 pregledala sam sve tvoje stranice i zadivljena sam... prekrasni radovi... prava ste umjetnička duša!
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2010 u 01:43
-hvala Vilmač,drago mi je da si bila u posjeti napokon,
-hvala za pregled mojih stranica,
-navrati još koji put...
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2010 u 08:11
krasan jesenski sat.... lijepo
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2010 u 09:03
-hvala mnataša...
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2010 u 22:06
Draga moja Kika ja ponovo navratila i ponovo se divila ,nadam se da će izložba biti  jer vas dvije umjetnice Sarita-Kika stvarno imate šta pokazati,jer takva djela treba pokazati cijelom svijetu.Zaista se radujem toj izložbi jer to će biti  zaista doživljaj za vaš grad
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 01:04
-hvala ti lijepa moja Sarajčice,nadam se...a kako bi me obradovalo prisustvo tebe i tm...
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 22:32
E draga moja ja kad god planiram vama snijeg zavalja,kod mene je pravo napado tako da ni do grada ne možemo,tako  mi je žao što nisam mogla doći,nadam se da je izložba uspjela ,i naravno da će te staviti koju slikicu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 15161718>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.