Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Prodajem salvete!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Prodajem salvete!

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Danci27 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Danci27 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Prodajem salvete!
    Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 22:24
Hitno prodajem za prijateljicu 360 salveta za 600 kn.
Ne znam kako bi vam sve to poslikala i prikazala.Salvete su u odličnom stanju,nisu presavijanje,teme su božić,uskrs,cvijeće,razno.
Hitno joj treba novac.
Ponude molim na pp.
Nemojte nešto zamjeriti.Toliko.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Danci27 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Danci27 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 09:43
Može i 1.50kn komad.
Na vrh
caca5 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2010
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 608
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje caca5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 20:15
Originalno poslano od člana Danci27 Danci27 napisao:

Hitno prodajem za prijateljicu 360 salveta za 600 kn.
Ne znam kako bi vam sve to poslikala i prikazala.Salvete su u odličnom stanju,nisu presavijanje,teme su božić,uskrs,cvijeće,razno.
Hitno joj treba novac.
Ponude molim na pp.
Nemojte nešto zamjeriti.Toliko.
  
 
Ja bih ti rado uzela ih medjutim ti verovatno ih nebi slala u inostranstvo,jer ja ne zivim tu. Uglavnom,ja sam zainteresovana...ti vidi
 
Na vrh
salecar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salecar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2011 u 23:58
Odakle ste imam i ja salvete da prodam neke iz srbije sam kao i vi :) pa ako hocete javite se:)
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.