Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Andorin decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Andorin decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9101112>
Korisnik
Poruka
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 10:46
...swapić radovi su krasni, posebno rokovnik, predivno si ga sredila, a zgodno je vidjeti isti motiv na dva potpuno drukčija predmeta... no burence me oduševilo, pogotovo kad sam pročitala koliko si imala posla s njim... smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 17:20
Mumicasmile219i hvala
Kami...mmmmm bajaderasmile170(može bilo što slatko),sigurno bi bio zanimljiv motiv na salveti od bajadere.,hvala na ohrabrujućim komentarimaThumbs%20Upbtw-bar bi bio originalan i sigurno nebi ispale ruže...Wink
Primavera...drago mi je da ti se sviđa burence,skoro sam odustala kada sam ga vidjela ,ali ja sam "dobra" dušica pa ga nisam htjela "baciti sa 4 kata"........Thumbs%20Up
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 17:58
Burence i stalak ti je više nego odlično!
Jako mi se sviđa i ovaj krakle samo sa strane-ja se često zaletim pa iskraklam sve šta mogu ...a drago mi je da si motivima i stalak takla...i to baš taman!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 00:37
Čuj,Andora,dosad sam te hvalila,a kad ugledah ovo slatko burence,sva se rastopih,ovakve rekvizite obožavam-dijete iz vinorodnih krajeva-ali kod mojih su ogromni kao bazeni pa bi teško došao na njih red da se dekupažiraju,ali si mi dala ideju da i ja svome ocu načinim nešto ovako originalno.Pitam se da li bi u burence bolje sjela naša domaća žilavka ili loza,što ti misliš?
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 21:37
Draga moja Kika ,meni je najbitnije da je ekipa prava, a dali će to biti žilavka ili loza......o tome će mo dan poslje(ako se bude moglo)...hihihihi,eh što volim vinorodne krajeve..smile98evo me stižem

Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 21:40
Maredelmare-smile78
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 01:34
Bravo Andora,bitna je ekipa,s koju stranu stižeš da te čekam na ulazu u MO.....
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 19:13
e neces bez mene Kiko,skupa cemo na docek.smile198
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 17:22
Dogovoreno....cure prave ste,smile219
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 11:52
hm... sigurna sam da sam vec komentirala i swap i burence ali posta nema nigdje Confused... ali nema veze, ako ga pronadjes samo da znas da od viska glava ne boli - swap je krasan.. drago mi je da smo dobili jes jednu vjesalicomanku... jer ako to jos nisi moras uskoro postati... idu ti taaako dobroClap... a tekica, bez rijeci... ja sam tekocomanka... kaze li se to tako?Wink
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 12:33
Što se mene tiče možeš ostaviti još koju porukicu, ja volim čitati...Tongue.
Ovo mi je bila prva vješalica(nadam se da ti je salvetica poznata).
Čuvala sam tu salvetu do sada i jako mi je drago da ti se sviđa kako sam je iskoristila...Tekocomanka ili tekicomanka ili.......kako je tebi draže(zapetljao mi se jezik) meni sve paše....smile219, i da ne zaboravim smile78za lijepe riječi
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 12:56
smile198ma nije se tebi japetljao jezik neko meni slova... nekako mi se to precesto digadja u posljednje vrijeme Embarrassed
Naravski da sam prepoznala salvetu... i odmah sam narasla jos 2 cm... imam jos dvije tri... ako ih zelis posaljem ti Tongue
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 12:58
ajme... ma jel vidis ti to... nadam se da ce bar ovaj post biti bez ijednog tipfelera... Embarrassed
nakon provjere nasla sam dva... i ispravila ih... dosta, dosta
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 13:36
Nisi ti kriva,na tipkovnici su krivo postavljena slova,,,znam to dobro Wink
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 02:46
E,na onome-cure-svaka čast,imaš piće od mene,a za ono da smo prave,ih,tek treba vidjeti"zgodne,lijepe,elegantno popunjene,a tek mladeeeeee..eh..ja..
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 21:52
Eh ti - eh ja..a šta da sam napisala ..komadi...možemo si laskati sve dok se ne vidimi,baš je to dobro Cool
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 22:24
vješalica i posebno rokovnik su me oduševili!
a burence ti je odlično uspio makeover.
smile78
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 08:15
Šabice evo ti smile219
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 12:10
Od kada nisam bila odavna kod tebe,jako si lijepe stvari napravila..ona bačvica je preslatka to još nismo vidjele...Pozdravljam te ....do nekih novih radovaSmileSmileSmileSmileSmile
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2010 u 12:23
-haj Andora,gdje si,da li si živa,nema te odavno....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9101112>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.