Početna stranica Početna stranica > mojcvijet.com - cvijet.info > Za GOSTE Foruma
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pripazite na regularnost natjecanja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pripazite na regularnost natjecanja

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Samo gost View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Samo gost Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Pripazite na regularnost natjecanja
    Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 23:59
Primječujem da kod natjecanja za dekupaž mjeseca se ne poštuju pravila.Jedan nominirani rad izlazi iz okvira zadanog datuma objave(rad Nade-m) i kao takav mogao bi biti nominiran tek drugi mjesec.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
opetja View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opetja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 13:44
pošto nitko ne odgovara a nisam vidila ni nekih promjena sa mogućnostima glasovanja znači li to da vam nije važno što se glasovi mogu namještati?
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 17:26
Originalno poslano od člana Samo gost Samo gost napisao:

Primječujem da kod natjecanja za dekupaž mjeseca se ne poštuju pravila.Jedan nominirani rad izlazi iz okvira zadanog datuma objave(rad Nade-m) i kao takav mogao bi biti nominiran tek drugi mjesec.


Rad nije u natječaju, skrenula se pažnja na pogrešku koja je ispravljena. Datumi objave radova se pregledavaju, ali naravno ne istog trenutka kad se nominacije objave - moderatori ipak imaju posao i život izvan foruma! Hvala na upozorenju u svakom slučaju! Smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 17:31
Originalno poslano od člana opetja opetja napisao:

pošto nitko ne odgovara a nisam vidila ni nekih promjena sa mogućnostima glasovanja znači li to da vam nije važno što se glasovi mogu namještati?


S obzirom da je cijeli forum, pa tako i podforum Hobistika pozitivnog ozračja, nismo mislili da će natječaj prerasti u nekakve prljave spletke i zakulisne igre te hakerske trikove već jednostavno jedan glas za favorita i gotovo! Nagrade  su ipak veoma simbolične i natječaj bi trebao imati svrhu zabave...
Žao mi je što se to shvaća kao nešto veoma ozbiljno no svakome na savjest, zar ne?
Natječaj će ostati otvoren za goste do kraja, a opcije za sljedeći mjesec ćemo svi zajednički razmotriti!
Hvala! Smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
opetja View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opetja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 18:30
zahvaljujem na odgovoru
 
meni se činilo logičnim da upozorim ali žao mi je sad što sam išta napisala jer ispada da kvarim zabavu
 
pozz
 
 
 
 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 18:34
Nema potreba za žaljenjem! I nisi partibrekjerica, samo sam malo razočarana nenadanim postupcima članova/gosti prilikom glasovanja - nisam se željela istresti na "donositelja poruke" stoga se ispričavam ako jesam! Nepravde me jako pogađaju... Unhappy
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
opetja View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opetja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 18:38
sve je ok Izzy Smile
vraćam se čitanju foruma i opuštanju uz lijepe radove i cvijeće
 
pozz 
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.