Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 129130131132133 151>
Korisnik
Poruka
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2012 u 20:38
Priroda nas uvijek iznenadi svojom čudesnom ljepotom.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2012 u 21:09
potpisujem
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 11:02

kamenjar, anabistrica, gio istina je, u ljepoti se s prirodom ništa ne može uspoređivati!

 

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 11:04
U mojoj kući svi su prozori iznad radijatora i nemaju istaku na kojoj bih mogla držati cvijeće, osim ovoga na stepeništu Sad

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 11:04
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 11:07
Ova me mala lantana baš razveselila cvatnjom na blagdane! Kao da mi je naša draga Lantana došla u posjetu! Very%20Happy
 
 


 
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 11:07

Time is something you can never get back..
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 18:20
Krasne slike prirode,hvala ti  što si ih podijelila sa nama,samo istančana duša može uživat u prirodi,stihovima,u svemu što je lijeposmile78
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 08:53

sarajko ljepota je svuda oko nas ako imamo vremena potražiti je

 

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 09:02
Rođenu dalmatinku kakva sam ja snijeg uvijek impresionira, doduše uglavnom mu se divim kroz prozor iz tople kuće. Mogu ga promatrati satima i stalno imam taj osjećaj kao da sve postane ljepše, čišće i nekako tiše pod snijegom. Ove zime ga baš i nema puno a i kad padne, jutarnja bjelina se izgubi do podne Unhappy. Ali ostane na fotografijama..
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 09:04

I makar meni ovi bijeli prizori izgledaju prekrasno, mojim ružama možda ipak ne prijaju Sad



Time is something you can never get back..
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 09:17
Draga Misty!
Evo me opet kod tebe,šetam po snijegu,ali proljeće je već tu!?
 
 
smile113Lantana ti je prekrasna,kao i LantanaClap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 12:25
Lantane ti cvatuTongueClap
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 12:31
Zimi baš i ne šetam po vrtovima puno... ipak je zima, pusta... pa onda propustim divne slike kao ono crveno nebo s tvog balkona....
Da ne spominjem snježni pogled kroz prozor!Big%20smile
A eto Mari kaže da ti je procvjetala lantana... ja naravski nisam prepoznala, jer ne očekujem da cvjeta!EmbarrassedA u brzini nisam ni vidjela da si je imenovala. Pa to je stvarno čudo.Moja je gola baz ijednog listića.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 14:32
smile113
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2012 u 23:38
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

I makar meni ovi bijeli prizori izgledaju prekrasno, mojim ružama možda ipak ne prijaju Sad



 
 
 
 
Ne brini za ružice, njima je pod snijegom toplo.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 12:06
lantana ti je bas medena ,ja sam moju presadila jesenas iz vrta i sve mi se cini da od nje nema nista....nabavicu drugu ,a ovaj snjezni prizor je divan,svakako je ljepsi nego ova kisurina,od jutros ne prestaje da pada...ali zato moje patke uzivaju
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 05:48
Belina, Mari, bako, gio i mene je začudila ta malena lantanica, sigurno je poslana s najboljim željama i od srca pa valjda zato LOL
 
Carol i ja se nadam da im snijeg neće nauditi, a ionako je trajao samo jedan dan Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 05:59
Baš je čudna ova zima, jedan dan snijeg, sutradan kao da je stiglo proljeće! Zavarala je moje ruže koje su potjerale nove izbojke, jabuke na kojima pupaju nove grane a tek ih čeka podrezivanje! Confused
Vrijeme nije kao što je bilo, ali malo je onoga što se ne mijenja. Jedno od toga su sjećanja pretočena u poeziju. Vrijeme ostavlja netaknutim samo ono što uspijemo sačuvati u srcu!
Kako u vrtu nemam ničega reprezentativnog za pokazati, ostavljam vam jednu prelijepu sliku prirode na koju sam izlila komadić svoje duše..
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 23:12
E snijeg je izgleda u gostima kod mnogih,uživala sam u tvojim stihovima,baš prijaju u ovim dugim nočimasmile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 129130131132133 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,392 sekundi.