Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 145146147148149 151>
Korisnik
Poruka
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2012 u 06:13
Sjećate li se onog džinovskog sljeza od prošle godine? Sam se pobrinuo za svoje potomke! Nisu džinovi kao on, ali ima ih svuda!
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2012 u 06:14
Krenule su i prve kadifice Very%20Happy

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2012 u 06:15
Ovoj penjačici ne znam ime, ali kome treba ime uz ovakvu ljepotu Very%20Happy

Time is something you can never get back..
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2012 u 15:04
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Ovoj penjačici ne znam ime, ali kome treba ime uz ovakvu ljepotu Very%20Happy

Nikome stvarno jer je prava ljepotica koa uostalom i sve ostalo
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2012 u 16:03
Ljetni cvjetni san doveo me i do tvojeg vrteka..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2012 u 09:26
draga misty...tvoj je vrt divno napredovao... u odnosu na prošlu godinu čini mi se kao da se sve poduplalo...zato najvjerojatnije, i ti duplo više uživaš.
lijepi pozdrav, draga
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2012 u 22:41
Sjećaš li se, Misty, kad si nam slikala prazne žardinjere pokrivene snijegom? A nije bilo tako davno! Ovo je sada pravi mali raj!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2012 u 23:22
Misty, slazem se sa RS i Hoyom, kakve promjene u relativno kratkom roku.
Izdvojila bi ovu krasnu ruzicu, volim satirane
 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2012 u 21:11
lijepog cvijeća imaš Clap ali i povrćaBig%20smile smile113
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 06:37

aralija, Anaida, R.Saro, hoya, Carol hvala vam na posjeti! Naravno vrt se mijenja, ruže su se već udomaćile i dale novi štih vrtu, ali najljepša promjena je moj veliki grm margaritela u prednjem dvorištu! Prolaznici zastajkuju, ovdje ih nitko nema a ja se pravim važna!

Mari ovo mi je prvo povrće u životu

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 06:38

Jednako raskošne kao u početku, moje bijele kraljice! Very%20Happy

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 06:39

Prekrasan i prepun krupnih cvijetova Very%20Happy

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 06:40
Don Huan je prekrio skoro cijeli luk, već iduće godine bit će raskošan! Very%20Happy

Time is something you can never get back..
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 08:27
Lijepo je gledati i čitati tvoje postove,veseliš se svakom cvijetiću kao malo dijete,koliko malo treba čovjeku za srećuClap
Kao što su cure napisale,tvoj vrt se dobro i lijepo popunio,imaš se s ćime praviti važna.Uživaj!Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 12:43
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Lijepo je gledati i čitati tvoje postove,veseliš se svakom cvijetiću kao malo dijete,koliko malo treba čovjeku za srećuClap
Kao što su cure napisale,tvoj vrt se dobro i lijepo popunio,imaš se s ćime praviti važna.Uživaj!Tongue
Ma veselim se kaktusiću zbilja svakom cvijetku! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 12:46
Ovaj cvijet je sam doselio u vrt moje susjede. Biljka je visoko oko 1,5 m ima krupne listove i prekrasan crveni cvijet. Zna li netko što je ovo i kako se rasađuje?

[/

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 12:47
Za kraj danas mala poslastica, konačno su "sletjele" moje papigice! Very%20Happy

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 12:49
Zbilja izgledaju kao prave, žive papigice! Very%20Happy

 
Time is something you can never get back..
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 12:54
pozz misty
ona biljka gore je ricinus i razmnožava se sjemenom koje će ove jeseni dozreliti i bude jako sličan grahu a sije se u proljeće...
papiga je lijepa biljka samo ima jako invanzivan korijen kod prijateljice je podigao asfalt u dvorištu  pa sa njima treba oprezno i što dalje od kuće
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 13:18
Originalno poslano od člana bromelija bromelija napisao:

pozz misty
ona biljka gore je ricinus i razmnožava se sjemenom koje će ove jeseni dozreliti i bude jako sličan grahu a sije se u proljeće...
papiga je lijepa biljka samo ima jako invanzivan korijen kod prijateljice je podigao asfalt u dvorištu  pa sa njima treba oprezno i što dalje od kuće
Hvala ti Bromi, posebno za ovo upozorenje za papigice, jedna mi je jaaaaako blizu zida od kuće, morat ću je presaditi. Možda bi ih bilo pametno presaditi u neku veliku lončanicu, ima li tko iskustva i kakav dobar savjet? Confused 
Što se tiče ricinusa, proguglala sam već sve o njemu, sjemenke su mu 7 puta otrovnije od ugriza zmije! Odmah sam nazvala susjedu i upozorila je na to jer ima kokoši i ovce, a ona me odmah pitala želim li je ja udomiti. Lijepo izgleda, kod mene se nema tko otrovati, jedino ne znam hoće li se primiti sada dok je u cvatu? EmbarrassedConfused
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 145146147148149 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,297 sekundi.