Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 151>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 13:08
Svašta kod tebe raste, ali hoste zu zaista bujne i prelijepe
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 00:12
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

 
...osjetim duboku zahvalnost prema životu koji mi je podario cijeli jedan svijet u mom vrtu...


Očito si obdarena sposobnošću da intenzivno doživljavaš sve ljepote naoko običnih, svakodnevnih pojava, a kroz slike koje nam pokazuješ i tekst koji nam pišeš daruješ i nama dio te ljepote.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 09:41
Anaida, niho, Otok, Cimi hvala vam što šećete mojim vrtom, usrećujete me! smile71
Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 10:11
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Jutrošnju inspekciju počinjem sa suncokretom, možda su vam već dojadili, ali zbilja zaslužuju pažnju i divljenje Very%20Happy


Morala sam još jednom,predivnoHeart
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 17:46
Krenule su moje kadifice Smile
 
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 19:37
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

Pa možda bi i mogel dolajzat jedan od ovih dana dok ne radim, ionako se u autu osjećam najbolje jer mi odgovara sitz za kitchmu :)
 
 
Medo, ti bi onda mogao napraviti kontinentalni krug po našim vrtovima LOL . I raznositi pite koje će Misty peći LOLEmbarrassedLOL

hajde svratiite po mene u prolazuLOL
misty uživajClap
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 09:20
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

Pa možda bi i mogel dolajzat jedan od ovih dana dok ne radim, ionako se u autu osjećam najbolje jer mi odgovara sitz za kitchmu :)
 
 
Medo, ti bi onda mogao napraviti kontinentalni krug po našim vrtovima LOL . I raznositi pite koje će Misty peći LOLEmbarrassedLOL

hajde svratiite po mene u prolazuLOL
misty uživajClap
 
Tebe bi naš Medo mogao "pokupiti" usput kad se odluči doći k meni Wink
U svakom slučaju čekaju vas vaše sadnice, a naći će se i breskvica, krušaka, a ako se na vrijeme najavite i koja pita Smile
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 09:31
Tiho kasnoljetno jutro, pčelice već užurbano lete u potrazi za cvjetnim nektarom, pa iako je toplo i sunčano, u vrtu već sve pomalo podsjeća na jesen. Tamne već prve bobe grožđa, prošle godine ga je bilo previše, ove godine će urod biti puuuno skromniji.
 
 
vidjet ću i nekoliko lješnjaka! Smile
 
 
a možda ću probati i salatu od mog prvog paradajza Wink
 
 
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 09:39
Zbilja volim te zelene (i mirisne!!) kutke mog dvorišta! S malo tuge gledam prvo otpalo lišće loze, čini mi se da je malo prerano za taj neumitni ciklus godišnjih doba, ali ionako ne volim ljeto. Čini se da će moji zeleni kutci uskoro zašareniti, a jesenske boje zablistat će i na okolnim brežuljcima, po šumarcima..
 
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 09:42
Ovaj sukulent na prozoru (kojemu još neznam ime), vjerojatno neće cvjetati Unhappy
Umjesto cvjetića pustio je crvene niti Shocked
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 10:01
Misty, kadifice su slatkice, ovako malecke. Eh, one će te iz dana u dan veseliti cvjetićima i šarenilom! Sukulentić s crvenim nitima valjda poznaje kabalu Wink !
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 10:09
Svi s tobom uživamo u raskoši tvog vrta. Netko u cvijeću netko u voću.S bogatim voćkama polako ti stiže ljepota jeseni....iako se već na veliko sladiš "ljetnim" voćem a očito ima i onog proljetnog - jagoda!Big%20smileClap
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 12:07
Kako lipo i svježe izgledaju tvoje kadifice,a kod mene na jednoj pet suvih cvjetića ,a jedan friški i nisam nešto zadovoljna sa njimaUnhappyGrožđe se može već čoknuti koje zrno,a sukulentica je baš neobična i slatkicasmile71
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 16:26
kako romantično, misty draga
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 17:18
Misty sve ti je predivno, ali suncokret je naravno car! Svakako ćemo se dogovoriti, a mogli bi već i za kojih tjedan dana. Zapravo tamo onaj tjedan iza 29. kolovoza jer sam onda dva tjedna na poštedi i gotove su mi terapije pa bi mi odgovaralo negdje tijekom tjedna. Vikendi su mi nekako većinom rezervirani za romantiku ;)
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 18:52
bit ce uskoro grozdja i ljesnjaka ,kadifice su prave slatkice,dugo ce se odrzati ako ne bude mraza
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 08:00
Anaida kadifice nisu ni tako malene, već sam otkrila koliko je to lijepo i zahvalno cvijeće Smile
bako nađe se i par jagodica, svako jutro. Nema ih baš puno jer "rade" na svom razmnožavanju, svaka ima po nekoliko duuugih izboja sa bokorima listića od kojih su se neki već i zakorijenili Wink
Miro čoknula je već prva zrna Wink
R.Saro pa kakav bi to život bio bez romantike?
Medo vezala sam oko suncokreta napuhane plastične vrećice, šuškaju i na povjetarcu i ako ih ptičice dirnu krilima! Skorom susretu se veselim, nemoj zaboraviti "pokupiti" Mary, a za romantiku rezerviraj sve što možeš, u životu nema ništa ljepše od nje!
gio lješnjaka ima svega par komada, dovoljno da ih probam, ali budući je na proljeće to bilo još neko nedefinirano šiblje, ja sam i s tih par zadovoljna. dogodine se možda razbaca? Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 08:27
Namirisala sam se i nauživala u tvom vrtu, doći ću čim grožđe bude zrelo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 09:39
Uz lijepe slike i lijepe riječi baš uživam u tvom vrtu zajedno s tobom
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 12:16
Triša bilo bi krasno da dođeš uživo!
Otok uživanje je veće kad ste i vi tu!
Hvala vam što šetate mojim vrtom smile78
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,643 sekundi.