Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lilie- nudi, traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lilie- nudi, traži

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: lilie- nudi, traži
    Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 22:57
Pozdrav svima na forumu. Pročitala sam šta sve nudite. Imate cvijeća za koje nisam ni čula.  Budući da imam dosta mjesta svako sjeme i sadnica je dobrodošla.
Stefkaja i Martina 1985 pošaljite mi adresu na pp.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 23:56
Molim ako netko ima anđeosku trubu ili daturu  žute, roza ili neke druge boje. Također i bungevilija, passiflora, i još neke penjačice koje cvjetaju (imam dugački ružni zid 20-tak metara pa da ga sakrijem).
grmlje: rododendron, kalmia, kallistemon, skimmia, daphne mezereum, hebe.
lukovice: crocosmia, lycoris radiata (crveni paučasti ljiljan), gloriosa, alstromeria, canna
razne vrste ljiljana( zlatni, plameni, kanadski, kalcedonski, japanski, turski, panterski, tigrasti) i iglica
dalije, hoste, phormium, pokrivačica tla
 
Baš sam, izgleda, skromna, ali imam dosta slobodnog prostora koje bih uredila smile143
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 00:40
Opet pozdrav. Šta je ovo, zar nitko nema ništa što bih željela imati?
 
Danas sam poslala: danči, martina 1985, horti, stefkaja, floraifauna i mamaa.
 Da nitko ništa ne napiše ne mogu vjerovati, makar da se vidi da ste pročitali,smile68
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 12:17
Draga lilie puno puno ti hvala na reznicama..idući tjedan ću ti spakirati paket pa šaljem, najvjerovatnije u ponedjeljak dok još pregledam tvoj popis što tražiš..
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 23:40
Ponavljam svoju zamolbu za biljke s predhodnog popisa. smile143
Molim ukrasne penjačice i grmove koji su zanimljivi cijele godine.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 23:57
poslat ću ti ja par sadnica ukrasnog graška u onom paketu Wink
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 00:11
Važi Tanjice. Dodaj onom popisu.smile79  
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 17:22
Ja imam šarenolisni bršljan, predivan je cijele godine, a vidim da tebi treba nešto s čim ćeš prekriti zid dug 20 metara. Ja sam morala ozelenjeti ogradu dugu 8 metara i ovaj mi je bršljan bio odlično rješenje. Između sam posadila ruže penjačice, sad samo čekam da se razlista.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 19:40
Pozdrav Lucy.
Da li bi mogla staviti sliku tvog bršljana?
Dobila sam neki šareni i jednobojni bršljan pa neznam da li je isti.
Hvala na ponudi.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 13:43
Kad stignem šaljem ti sadnicu grma "Biserak", jakoje lijep sa sitnim bijelim grozdićima! Slike možeš naći negdje u mom vrtu!
Ps. opet mi pošalji adresu, obrisala sam poruke Confused
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:23
Nažalost nemam sliku, ali to je bršljan čiji listovi imaju blijedožućkasti rub. Kad se biljka dobro primi i počne rasti, listovi znaju biti veličine dlana. Često se mogu vidjeti i na javnim površinama. Koristi se i kao pokrivačica tla ili kao penjačica.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 22:05
Hvala Lucy na ponudi. Takav sam onda već dobila.Thumbs%20Up
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 23:59
Molim ako netko ima "Gloriosu" - ljiljan slave ili plameni ljiljan.
Gomolj ili sjeme!!!!!
Hvala!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 01:01
Jeli se što primilo od mene od onog velikog paketa? Pozdrav!
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 14:45
ClapPozdrav Mira K!
 
Sobno se drži i tjera. Palmice polaku rastu.  Neke su se osušile grančice ali mislim da će možda potjerati iz korijena. Zaljevam, gnojim i pazim pa ćemo vidjeti šta će biti.
 
Da li se tebi šta primilo od mojega???? ClapClap
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 19:03
Nije, na žalost:((( Možeš ponoviti: zvjezdasti jasmin (rhyncospermum), clematitis Multi blue i bijeli i crveni ako imaš. Hvala! Pusa!
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 21:01

Žao mi je ali zvjezdasti jasmin više nemam ni ja. Izgleda da ne voli kada se reže i odmah mi je otišao, čekala da potjera iz korjena ali ništa.

Imam bijeli i crveni pa ću probati staviti u zemlju. Clap
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 23:18
Hvala draga!!!Thumbs%20Up
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 22:16
Lillie, ako nisi dobila, ja imam malecku sadnicu passiflore!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 22:38
Hvala ti puno na ponudi. Dobila sam reznice passiflore i već su se ukorijenile.   Clap
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.