Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage Šabica :)))
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage Šabica :)))

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 10111213>
Korisnik
Poruka
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 23:52
Ne bi bio red, kad se već Mare okupljaju ovdje, da i ja ne svratim
Malo sam bila zauzeta ovih dana pa sad nadoknađujem
Ovo sam vidila u Friško...i MORALA sam uletit ovdje bolje to razgledat,moja reakcija i mišljenje je ovakvo:

A što se tiče mare koja slika sa svih strana, nekako mislim da sam to ja
a šta se može...ja sam toliko "stručan" fotograf, uvik nezadovoljna slikama, pa škljocam sa svih strana.....al uvijek kažem: sreća vaša još nisam počela slikat radove odozdo!
Pozdrav od Mare pl.Škljockaj!    
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 22:27
dakle ima još koja mare kad smo već organizirali okupljanje???...
ajmo nemojte biti sramežljive curke.smile84
anastazija ajme koji je to kompliment da imam i svog fana wow, sva sam oduševljena, hvala ti na tome.

danas sam prošetala svoje cipelice i svima se sviđaju, bar su tako rekli.
hehehehehe

maredelmare mislila sam na tebe, dobro misliš šta ja mislim, ali mislila sam si kad su se već mare počele javljati neka to bude jedno okupljanje i vidi ti to...ima vas....

a što se tiće slikanja sa svih starna to mi je super jer se stekne bolji dojam  o predmetu.

drage moje
smile95


Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 13:56
pogledala sam cijelu galeriju i što reć već sve pohvale....tanjuri mi se jako sviđaju...a vrata su mrak Smile
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 11:57
Divne cipele,a o ideji da i ne govorim.
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 17:13
valliSa i KIKA'56 smile79
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 01:05
...odlična ideja i super napravljene, cipele za ljeto k'o nove High%20Heels%202 ...bravo Šabice  Bravo%20!Bravo%20!Bravo%20!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 11:40
Cipele izgledaju odlično,molim te ,reči ćeš nam kako su se ponašale?!
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 21:19
Primavera smile78
maslina55 za sad se cipele odlično drže, nisam ih lakirala da zadrže mekoću i da ne popucaju. Za sad se svima sviđaju i odlično rade.smile146
Jedino ih ne nosim po kiši, nikad se ne zna, a ionako nisu baš za kišu.
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 21:58
malo sam se ovih dana borila sa stolom, koji je na početku izgledao ovako



tek kad sam izvadila ladice sjetila sam se da ga slikam, ali mislim da je dovoljno da se vidi stanje stvari.
uglavnom ova dva kruga su stalno zlazila van ispod boje, poludjela sam s njima i na kraju ih preljepila salvetama i zafarbala uljanom bojom da se ne vide, jaaako su me razljutili iako su mi dali zgodnu ideju koju ću morati na nekom drugom stolu realizirati.

sad izgleda ovako



na žalost slikano je u stanu jer nemam dvorište na koje bih ga mogla iznjeti pa slike i nisu neke.
stol sam dosta na brzinu radila pa nije baš sad čudo, a i nisam htjela previše po njemu iako je i ovo dosta jer bi mi trebao biti stol na kojemu ću raditi.
još malo detalja...



ladice sam složila zajedno i onda motiv preko sve tri, a ne svaku posebno, samo sam na kraju kad se sve posušilo prorezala salvetu da se odvoje, a ne poderu i to je to.



gornja ploha, lijevi ugao



i desni ugao.
ovdje je ispalo malo razvučeno kako sam slikala, malo je drugačije u živo, bolje izgleda iako nije sad neki spektakl.
čisto malo da mi uveseli prostor.
na ostale dijelove nisam ljepila salvete, za sad neću, a tko zna jednog dana...

Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 22:38
jako , jako lijepo, predivno što se mene tiče....smile186
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 22:40
ja uvijek zaboravim poslikati   prije i poslije a tek sad vidim da bi trebala. jadan stolić  je zablistao i ko da je i sam zadovoljan sudbinom koja ga je snašla.predivno
ništa mi ne pripada do misli koja nesmetano iz duše mi ističe
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 01:51

Stol je iz gusjenice prešao u leptira.Sviđa mi se motiv i ničega nije previše. Super si izvela boju oko motiva salveteTongue

Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 08:16
sviđa mi se kakao si ga uredila Clap
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 09:02
Mislim da je makeover ovog ružnog pačića izvrsno uspio,shvaćam i upotrebu velikog motiva ljiljana (?)ili astromerije(stvarno sam papak za cvijeće) i jako ,jako je lijepo izveden(s obzirom na prvobitan izgled)!!!

Imam samo jednu malu primjedbu,ovo dodavanje ružice u prekrasnu grančicu "neznamčega"je za moj pojam "zuviel".Međutim to vjerovatno ima svoju svrhu,ako ništa onda pridonosi razdraganosti ovog stola!

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 09:52
E jesi ga sredila, svaka čast
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 11:17
UltraDwlux  hvala Embarrassed

tatjana s ja često zaboravim poslikati i gotove radove, smile42ali sad sam se sjetila ipak poslikati stol, stvarno je bio jadan. Žao mi je što mu se nisam mogla posvetiti bar nekoliko dana da to bude još bolje, zato ga nisam jako zalakirala da  ga mogu preurediti kad me ulovi žuta minuta.

nirvana boja oko motiva je obična slikarska uljana koju sam utrljavala prstima na mjestima gdje mi se učinilo da bi trebalo.

valliSa hvala Smile

maslina 55 potpuno se slažem s tobom što se tiće one ruže nagurane oko ljiljana, baš sam je nagurala i znam to, ali me ulovilo ludilo. Nisam htjela da bude samo ljiljan, volim ubaciti više motiva, još kad se na ladici sasvim dobro uklopio i nagurala ga.   Moglo je bez one crvene ruže na ploči stola, ali eto. Zato i kažem da je moglo bolje. Za velike površine baš treba vremena, a za sve veeeliki izbor motiva nije na odmet.

OTOK borba je bila teška i sad stvarno puno bolje izgleda, a nadam se da ću ga jednog dana preurediti da bude još bolji.
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 12:18
smile227 koji makeover pisaceg stola, cista petica, bravo smile170
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 22:48
Siol izglada odlično ni previše ni premalo, baš kako treba.
Hvala na posjeti mojoj galeriji i komentaru i savjetu, tako sam i sama mislila pa mi je to potvrda da sam na pravom putu.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 23:07
bila je to borba lčovjeka i zvijeri LOLLOL.....i na kraju je pobjedio bolji,pretvorila si zvijer u ljepoticusmile94.....jako mi se sviđa ovo što si radila prstima.....i ja u zadnje vrijema sve više radim i sve više uživam raditi s prstima.....
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 18:04
Biljana 59  jedva sam čekala da krenem s tim makeoverom stola, jedino mi je žao što nisam imala više vremena, ali nema veze, već se uklopio u sobu.

nada-m i meni je uvjek drago svratiti u tvoju galeriju gdje se nađe jako zanimljivih i finih radova koje izrade tvoje vrijedne ruke, a ako znam nešto pametno rado to i podijelim. Više ljudi više zna.

mare-nostrum a što da ti kažem toliko sam bila sva od boje da sam se jedva oprala. Nekako se volim uživiti u sve to i ne razmišljati jel imam boje po prstima ili po odjeći ili ne. Takve stvari opterećuju dok pokušavaš nešto kreativno napraviti.
zato mi je pola odjeće za po doma poflekano raznim bojama.smile156
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 10111213>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,238 sekundi.