Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage Šabica :)))
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage Šabica :)))

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 13>
Korisnik
Poruka
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 21:41
kombinacija savršenog stila! Bravo!smile55
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 21:57
Odlično iskombinirano nekoliko motiva, rezutat odličan
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 01:39
lijepa kombinacija na tanjuru,a ja sve što se radi na njima obožavam.
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 08:30
Šabice tanjur je baš po mom guštu.Svaka čast na kombinaciji salvetaThumbs%20Up
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 20:54
Felina, nada-m, Kika'56, andora2 zahvaljuem na komentarima uz pohvale, jako ste me obradovale.
osjećam  smile92

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 21:01
Originalno poslano od člana Felina Felina napisao:

kombinacija savršenog stila! Bravo!smile55
potpisujem! smile71
ANĐELKA
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 21:13
hvala anđelka!

sva se Embarrassed od tolikoh pohvala, ali drago mi je da vam se sviđa.

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 21:51
mene si oduševila sa tanjurima....
ovaj zadnji mi je super super iskombiniran, svega i svačega na njemu a ničega previše, ništa ne odskače od cjeline. smile227
a onaj prethodni sa ružama.... tako si hrabro i nadasve uspješno koristila jake boje za sjenčanje. ja se nikad nebi usudila...ja ti za ovaj podvig dajem medalju za hrabrost i još jednu za odličan rad! 
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 21:08
anastazija puno ti hvala na lijepim riječima i na medaljama.
smile79
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 10:22
Šabica,prekrasni tanjuri!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 10:40
....preodlični tanjuri, super si osjenčala onog prvog s ružama, famozan mi je taj kontrast zelenog i ružičastog.... a drugi je doista smile227 na prvi pogled nemoguća kombinacija motiva, ali kad se čovjek udubi jednostavno privlači pogled i vuče na otkrivanje novog i novog detalja.... super mi je kako si uspjela pretopiti ih da djeluju k'o da si imala baš takvu salvetu u komadu... smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 22:34
maslina 55  smile78
primavera 
hvala ti na zanimljivom kometaru, volim kombinirati više motiva i nekad samu sebe ugnjavim s tim slaganjima, volim kad ispadne kao neka priča ili dio priče... Embarrassed
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 20:56
Nadam se da mi nećete zamjeriti, stavit ću par slikica aranžmana što sam radila, neću više. Samo da vidite da znam ja i cvijeće poslagati, ipak je ovo cvjetni forum.Wink
Prvo dva aranžmana za oltar u crkvi, zapravo kapelici. jesenske boje uglavnom.





na ovome su boje preblijede na slici, u živo su bile žive i jake.



Još par slikica što sam radila prijateljici aranžmane, i ostalo cvijeće za svadbu, to je bio i moj vjenčani poklon, a prvi puta sam tako nešto radila.





 vjenčani buket.



Nadam se da mi nećete zamjeriti, neću više i dandam se da će vam se bar nešto svidjeti.

Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 21:02
Ova zadnja slika...kombinacija ruža i bisera-pa kome to nebi sjelo.
Ostali aranžmani odaju pravu romantiku .Thumbs%20Up
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 23:42

Sabice,divni romanticni ranzmani ,a ovaj zadnji sa zutim ruzama kao iz filma.Hvala ti sto si nam ih pokazala,bravo.smile71

um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 23:58
Šabice,ako si stavila imala si i šta.Sve je prekrasno i treba da se vidi.
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 21:45
andora2, sarita banana, KIKA'56  hvala vam.
smile80
Puno toga sam ja radila, ali uglavnom nisam slikala.

Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 22:28
Jako lijepo,stvarno imaš smisla!Thumbs%20Up
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 12:53
Znaš ti cvijeće poslagati, to je sasvim sigurno!!!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 13:25
Love%20You Love%20You Šabice, raznježila si me totalno ovim aranžmanima... i meni je to tiha patnja, a tvoji su aranžmani predivni, savršeno si spojila sve komponente, naročito mi je onaj gdje si umetnula i grožđe doista fe-no-me-na-lan, ne samo zbog te ideje, nego zbog lišća koje je posebno lijepo, nevjerojatno je što umjetnik-priroda složi, treba samo gledati, sagnuti se i sačuvati tu ljepotu zauvijek, makar ovako na fotografijama... a tebi je to u potpunosti uspjelo... sve čestitke i na svadbenim aranžmanima, to doista nije bio lak posao You%20Are%20The%20Woman
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,457 sekundi.