Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.2 Proljetni swap 2010.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.2 Proljetni swap 2010.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314>
Korisnik
Poruka
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 16:38
ajme cure ovo je sve savrseno...nista  nemogu izdvojiti jer mi je sve prekrasno na svoj nacin..smile92...   stavrno se vidi da svatko proljece dozivljava na svoj nacin...   ja doduse bas nisam  cvjetna al eto na kucici sam stvaila par cvjeteka cisto da mojoj partnerici maredelmare bude podsjetnik na mene i proljece...

a cure povala svima na divnim radovima i naravno nasoj more koja radi prekovremeno...smile58
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 15:16
ajme cure.... radovi za swap su prekrasni svi od reda.... vidim da ću imati puno posla dok sve to detaljno ispregledam po galerijama.
 
more, kolaži su odlični! sve tako lijepo upakiraš i središ da je tim veći gušt pregledavati ... dobit ćeš slobodne dane za ovaj prekovremeni rad Wink
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 10:25
Ovo je prava izložba predivnih pristiglih radova!!!!
smile91
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 13:30
slažem se s monom da je ovo prava izložba i to predivna proljetna izložba
Clap
ja bi još
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 14:15

bar anastazija misli na mene kad mi je ponudila slobodne dane za prekovremeni LOL drago mi je da vam se svima kolaži sviđaju.

znate i same da je rok razmjene prošao, ali nisam htila pisat nikakvo izvješće dok nisam provjerila sve informacije.
 
dakle:
 
Dorina - Bartolino:  kolaž je gotov, samo čekam potvrdu da su se razmjenile
 
Rose - Rosa2:  trebaju poslat svoje swapove
 
Felina - Kaća:  čekam potvrdu da su se razmjenile i fotografije
 
Proljeće - Monna: isto tako
 
Tinajan - Antun:  čekam fotografije
 
kad dobijem fotografije, napravit ću kolaže.
 
što se tiče ovog swapa, moram priznat da sam uživala u vašim fotografijama koje ste mi poslale. toliko divnih radova, svaki poseban na svoj način i virujem da ste se sve zabavile. meni osobno je bio gušt radit kolaže i nadam se da ćemo imat još lipih swapova.
 smile79 svima!
Na vrh
bartolino View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bartolino Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 21:32

jao koji radovi...cure moje super ste vi to odradile.....moj swap putuje...javim čim dobijem....

http://picasaweb.google.com/tfstfs
http://www.facebook.com/?ref=home#/profile.php?ref=name&id=100000681663131
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 08:48
More, pohvale za prekovremeni rad, sad nema odustajanja od nedovršavanja i slanja radova, svi su osuđeni na kolaž Cool
I tak sam nestrpljiva kad nas obavijestiš da je nečiji kolaž gotov, a da čekaš potvrdu za objavu Embarrassed
Andora i Prila, moram i vas pohvaliti, tako puno, a tako lijepih poklona i još ste svojoj swapici sve u istim tonovima uredile Thumbs%20Up
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 12:13
Kami...hvala na pohvalama ,baš su me iznenadileThumbs%20Up
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 15:26
 
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 15:32
AAA, napokon vaš swapić, njemu sam se baš veselila, bravo curke, obje ste zaigrane dušice Embarrassed
Dorina: tako divno i nježno, baš kao cvjetne latice i proljetni povjetarac Smile
Bartolino: baš neobično i živahno, a i dotična dama je intrigantan proljetni ukras, taman za Dorininu frizuru Big%20smile
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 15:43
Evo nas, hvala ti Bartolino poklon je prekrasan baš si napravila ko da me znaš. Super super super i hvala.

Kami drugi put kad se nađemo, obavezno rinčice na mojim ušima i neka luda boja kose :))))))) da me ne fulaš :)))
Na vrh
bartolino View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bartolino Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 15:52
ma eto vidiš..to se mi ovnice kužimo iako smo razmijenile 3 4 porukice..drago mi je da ti se sviđa....a kutijica je već puna..hvala ti!!! super je
http://picasaweb.google.com/tfstfs
http://www.facebook.com/?ref=home#/profile.php?ref=name&id=100000681663131
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 01:03

 

 

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 10:32
smile89smile89 ....mmm, prekrasni swapići Andora-Prila, Dorina-Bartolino, Tinajan-Antun... oduševljava me vidjeti koliko truda ljudi ulažu u njih da bi razveselili swap partnera/icu... bravo za sve, posebno za našu dragu More i njene kolaže smile141smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 10:37
tinajan i antun: bravo, bravo oboje, prava vrtno-proljetno-salvetna fantazija Clap
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 12:23
smile202ja uživam ,odlični radovi jako fino zapakirani smile78
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 14:34
odlicno cure i amtun...sve je odlicno...   stvarno su se vi trudili i mislim da nema toga ko nije zadovoljan...smile71
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 22:33
nisam dva-tri dana povirila i sad imam što i gledati!!!predivni ste svi od reda!prekrasni radovi!smile141
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 11:23
svi swapovi su prekrasni,bravo cure svaka vam čast,more odlično si složila kolaž. ja svoje saljem najvjerovatnije sutra
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 11:41
Ako se ne varam još fale 3 para, pa cure požurite, još malo pa će i ljetni swap
Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.