Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.2 Proljetni swap 2010.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.2 Proljetni swap 2010.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 14>
Korisnik
Poruka
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 15:10
Još da vidite fotografije od izvlačenja. Kad se video prebaci na blog, javim.
 
 
 
 
 
 
 
Malo je potrajalo ovo s fotografijama. Ufffffffff!
 
Još jedna napomena:
 
Princip će biti isti kao kod Izzy na Božićnom swapu. Ono što dobijete lijepo fotografirajte i pošaljite na moj mail fotografiju. Kako parovi budu dobivali radove, tako ću objavljivati fotografije ovdje.
 
Moj mail je:
 
 
Eto, ugodnu zabavu želim Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 15:13
Izzy vidim da si oduševljena što je Otok tvoja swap partnerica Smile
Antune, nisam zaboravila napisati 007. Jednostavno nisam napisala jer si jedini Antun ovdje na swapu Smile
Kami, i meni je bilo zanimljivo kad sam vidila da su Rose i Rosa parovi. Super!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 15:16

fileeeeeeeeesmile219

more super si to obavilaSmile
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 15:19

Nisam bila sama. I Rose je bila sa mnom, sve smo skupa odradile Smile

Kikiiiiiiiiiiiiiii, jaaaaaaaviiii seeeee smile188
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 15:22
Ovaaaaj...Nije nitko upao u more tijekom snimanja i nema poginulih kaskadera, nadam se? LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 15:39
Izzy, ti si već sve smislila, a ja priznajem da sam malo u problemu. Jer sam smislila dvije opcije - jedna čista klasika, a druga nešto onako dječje. A sad moram smišljati nešto malo neobičnije, otkačeno.....ma iskemijat ću nešto
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 15:41
Ma Izzy koje su to misli??! Tongue Di ćemo Rose i ja upast u more! Ma da smo i upale koga briga. Pridružile bi se piciginašima koji su stvaaaarno guštali na Bačama Wink
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 15:41
Molim te, ne zabrinjavaj se! Uostalom, i moja ideja je pomalo slatko - dječja jer sam dijete u duši i ne mislim to promijeniti! Veselim se razmjeni! smile61
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 15:46
I ja se veselim, ma zapravo se svi tu i igramo, baš kao djeca

 Godine nisu važne, tako se barem uvijek kaže, važno je to šta sad u srcu nosiš svom, tajna je mladosti baš u tom.......tra-la-la
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 15:48
 Pozdravljam svoju swap partnericu!
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 15:53
evo i mene.... ovak sam išla s posla da što prije vidim jesu parovi složeni  
 
Iluvija
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 16:29
Anastazija, vještice jedna, zar nisi ništa naučila iz prošlog swapa? Žena nije ILUVIA (kako sam je ja javno krstila) već LLUVIA! Ccccc.... smile42
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 16:49
@anastazija, dobro da te izzy zašpotala jer sam ja istog trena morala napomenuti da ne znaš ni kako ti se zove partnerica LOL
(Napisala ja cijeli post prije pola sata, ali se forum malo po malo ruši pa nikako objaviti post Confused)

@frida: pozdrav mojoj proljetnoj swapici

@more: pa ti si legenda, ne mogu vjerovati da si mi posvetila poruku na kraju videa LOL
Sve sam već iskomentirala na blogu, vi Splićanke ste uvijek bile smišne i pomaknute, bravo curke

Ja sam se sa svojom swapicom već dogovorila da uplovljavamo u swapovske vode tek nakon polovice mjeseca
jer smo obje u drugim obavezama,
ali nadam se da me dotad Zvončica i Petar Pan u meni neće napustiti od silnog (m)učenja Embarrassed
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 17:07
Ekipa, stavila sam video na blog ali nisam prije stavila obavijest ovdje jer me izbacilo sa foruma. Zbilja ne znam što je sa ovim forumom zadnjih dana.
Lijepo kliknite na http://lindolinast.blogspot.com/ (dobro, piše vam i ovdje "Moj blog" ali eto... morala sam napravit copy-paste) i gledajte i slobodno se smijte. Samo, kako sam već na blogu napisala, budite nježne prema meni i Rose Tongue
 
Kami, hvala hvala! Odgovorila sam ti na blogu, ali višak ne škodi. Vidiš kako sam mislila na tebe. Baš sam dobra Big%20smile
 
I  zašto mi nitko nije pohvalio kartice? A baš sam se potrudila napravit ih Tongue
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 17:12
more: ah ti bezobrazna dobrice LOL
pohvaljujem kartice, baš su uredne i prigodno proljetne Thumbs%20Up
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 17:17

Hvalaaaaaaaaa Embarrassed

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 19:57
ajme na sto sličim,kip kip, LOL tako ozbiljna da ozbiljnija nisam mogla biti.
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 20:15
smile79cure bas je bilo lijepo, vidjeti vas na Bacvicama dok ste izvlacile parove, ocjena 10+, pozdrav mojoj swap partnerici 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 20:26
More super ste to odradile, a ja se baš veselim jer mi je monna par!!!
 
Već imam ideju. Wink
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 20:55
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Anastazija, vještice jedna, zar nisi ništa naučila iz prošlog swapa? Žena nije ILUVIA (kako sam je ja javno krstila) već LLUVIA! Ccccc.... smile42
joj našla se koja će me .... i ti i kami ste jedne obične provokatoriceBig%20smile
zadnjih dana nisam sigurna ni za sebe kako se zovem, ali znam da dok vi razbijate glavu što raditi za swap, moj swap uradak je completed 60%. eto vam sadsmile102
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.