Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Identifikacija biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - jeli ovo magnolija grandiflora????
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


jeli ovo magnolija grandiflora????

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: jeli ovo magnolija grandiflora????
    Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 18:18
evo ovako ja imam sasvim malu magnoliju ,nisam je slikala jer je kod mame na cuvanju ,(sreca za mene )i ima tamno zelene koznate listove,e sad sam dobila jednu kao istu takvu magnoliju ,ustvari nas domar na poslu mi ju je poklonio ,kaze da je od nase velike magnolije podmladak,ali listovi od ove su cudni nisu glatki a kao trebala bi biti magnolija grandiflora ona velika bjela takvoj se vec godinama divim na,pa sad mi nije jasno  ,cak i ona moja mala je sa lipim liscem sitna ali prava magnolija a sta je sa ovom?
malo je slika ruzna jer je skoro mrak pa sam je slikala s blicem ,danas presadjena


If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 18:21
A da to nije možda nešpula?
Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 18:30
toga sam se i bojala nije da je ne volim ali  magnolija mi je draza ,inace mi smo pored ceste ,nema nespula u blizini vjerojatno je neko bacao kostice pa se primile dvije biljke,  Wink ma nije vazno samo da je zeleno
If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,180 sekundi.