Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bjonda - galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bjonda - galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
Korisnik
Poruka
bjonda View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 01 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 126
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bjonda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Bjonda - galerija
    Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 20:27
Evo, ja sam totalna početnica u ovoj krasnoj tehnici i za sad sam savladala slijedeće: akrilne boje, kako upotrijebiti osnovni cracle lak, i naravno, kako izrezati salvetu te je zaljepiti. LOL
Ovdje kod nas u Šb nema radionica i sličnih korisnih okupljanja pa sam zato sve svoje skromno znanje skupila po internetu.
Nadam se zato da nećete biti prestrogi prema meni. Trudim se, ali mi fale savjeti eksperata pa se nadam da ćete mi reći što fali na mojim radovima.
Krećemo:
 
Ovaj mi je album bio totalno dosadan pa sam ga osvježila sa anđelcima.
 
plastična kutija koju sam sredila onako, iz zezancije, slika je strateški okinuta tako da se ne vidi mjesto gdje sam loše zaljepila bijeli dio salvete LOL
 
uložak za pitar za cvijeće, to je jedan od mojih početnih eksperimenata
 
lampa koju sam na zgražanje svoje ružnije polovice izlijepila prije nego je on stigao reći "keks"
 
 
ovo sam nazvala "proljetni set"
 
 
boca, htjela sam je cijelu prekriti salvetom ali nisam uspjela
 
 
kutijica za bombone u novom ruhu
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 20:41
dobro došla smile73, dobro si ti naučila osnove decoupagea! sve što te zanima i nije ti jasno slobodno pitaj, tete salvete su uvijek tu da pomognu naći rješenje za neka pitanja koja te muče. Super ti je ispala lampica bez obzira da tvoju drugu polovicu šta kaže, a kutijica mi je baš super! o ne znači da su osali radovi loši, samo ovi su napravljeni kao da nisi početnik!
ANĐELKA
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 20:56
dobro došla radovi su dobri,meni se najviše svidio proljetni set.
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 21:03
dobro nam došla bjondo i samo naprijed. Naravno i malo kritike, ako se to tako može nazvati, prije bi to bili savjeti. Salvetice je bolje čupkati uz motiv nego rezati jer će se ljepše stopiti s okolinom, naravno neke je možda bolje rezati. Kad režeš , onda reži kroz sve slojeve salvete (3), ali kad čupkaš radi to na onom gornjem sloju jer ti je lakše. Za sad toliko, moram pustiti da i druge kažu što misle da je potrebno za još bolji početak     sve odgovore na svoja pitanja naći ćeš među ovim dragim i nesebičnim tetama salvetama
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 21:04
Prvo da ti zaželim ugodno druženje sa svima namasmile113
Radovi su odlični a lampa "nabrzaka" uopće ne izgleda da je nabrzaka i napravljena a našim polovicama je bolje da komentiraju poslje nego prije (znam iz vlastitog iskustva)
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
bjonda View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 01 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 126
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bjonda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 21:18
gogs, hvala na ovom korisnom savjetu, baš sam i ja primjetila kad sam radila onaj bjeli pitarić da su rubovi malo oštri!
 
e, i meni je baš super ovdje, uz toliko cvijeća, boja, salveta i ljubaznih teta!
 
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 22:04
dobro došla bjonda! smile73
možda se ti osjećaš kao početnica, ali ja to na ovim radovima baš i ne vidim. samo malo prakse i bit će od tebe prava majstorica teta-salveta. 
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 22:18
dobro nam došla!Nitko neće bit strog prema tebi,ovdje su dobre tete-salvete,uostalom-tebi dobro ide,samo ti lijepo nastavi tako!Ni u Splitu nema radionica ali se ipak dobro snalazimo,i ja sam sve što znam naučila prateči ove stranice a tako i mnogi od nas,ne brini se,što ti nije jasno-pitaj,uvjek će se naći netko tko zna i hoće pomoći!smile73
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 22:34
Odlicni su ti radovi za pocetnicu, samo naprijed, dobrodosla smile73
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 09:33
Dobrodošla na ove  kreativne stranice(kako se sada ja pravim važna kao da sam neka iskusna teta salveta)a tu sam odnedavno.Samo ti tako uz zezanciju nastavi,a na ovim stranicama kad odvojiš malo više vremena a trebat će ti ga sve ćeš naučiti.Ovo je fakultet decoupagesa,a vjeruj ima i puno teta doktorica nauka.Dobro došla,pozdrav iz Rijeke!Smile
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 10:04
Dobro došla bjonda i dugo se družila s nama. smile149
Odlični početnički radovi, cure su ti sve rekle gore, samo naprijed radi i uživaj.
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 13:36
Radovi su odlični za probu, lampa na brzinu je stavrno dobra.
 
Ti se samo opusti i uživaj u čerima decoupagea, a šta ne znaš tu ćeš uvjek naći nekoga da ti sve objasni ako te bilo šta zanima.smile57
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 13:37
sad vidim tipfeler, dakle htjela sam reći: u čarima decoupageaWink
Na vrh
Maya08 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 155
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maya08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 15:35
Dobro nam došla!!
Radovi su ti lijepi, kutijica mi se najviše svidjela!!
Kao što su već svi rekli, tete-salvete su na ovom forumu predobre i uvijek će ti pomoći!!
Sretno u daljnjem radu!!smile78
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 15:53
WElcomesmile55
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 16:00
Odlični početci, a ako ćemo o tvojoj manje lijepoj polovici,
samo ti njega osluškuj i radi suprotno od njegovog kolutanja očima
jer meni je osobno lampa najbolji dojam ostavila, baš je intrigantna Thumbs%20Up 
 
Onu bocu ako još nisi lakirala, slobodno se odvaži malo spužvicom posjenčati nježnim plavo-rozim tonovima, dobit ćeš zanimljiv prijelaz između salvete i grla Wink
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 16:20
dobro dosla bjondina i jos puno lijepih stvari uradila.smile73
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 16:43
Dobro nam došla i dugo se družila s namasmile75.
Kutija za kolače ti je ispala jako lijepo! Samo tako dalje!
Na vrh
bjonda View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 01 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 126
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bjonda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 19:37
evo ovo je jedan friški tanjurić koje sam napravila
 
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 23:56
Tebe još nisam stigla pozdraviti pa to ćinim sada, ugodan boravak i puno lijepih radova na tvoje i zadovoljstvo svih nas.Ovaj tanjurić mi se jako sviđa i ne djeluje mi baš početnički.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.