Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - jos jedan dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


jos jedan dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 21:09
evo upravo naručen paket iz decore iz buzeta..i nestrpljivo čekam kad će doć

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 17:10
anas su se razuckale voćke, a vezao sam vinovu lozu koja će i ove godine radit veliku hladovinu.
 
a pronašao i mini narcise u cvatu
 
i smjestio čuvarkuće i žednjake u panjeve koje sam prekojučer donio iz šume, a između sam stavio mahovinu
 

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 17:17
ideja s panjem je super, odlično izgleda.
lijepi pozdrav
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 14:56
jučer se opet radilo svašta..
ujutro bio u vrtnom centru, iako nisam ništa previše kupio(više sam nagledavo za drugi put)- samo nešto sjemenja, tegle od terakote na akciji i aroniju koja me ugodno iznenadila jer piše da je najzdravije voće od svih poznatih vrsta pa reko aj da probam.
kod kuće sam posadio pelargonije na balkon i na ulaz kuće tako da požele dobrodošlicu.sad nisu još bog znaš kakve al bit će-uskoro
slagao sam potporanj za vrtni slak, u panj smjestio nove stanare i presadio biljke iz čašica koje su bile na prozorskim daskama u veće posude i čekaju vani na presađivanje u gredice
dosta priče..slike!
 

Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 15:18
smile227prekrasno uređen vrt, puno sjajnih ideja sviđaju mi se panjevi sa čuvarkučama, a posebno sepet sa afričkim ljiljanima 
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 12:03
proljeće je u punom zamaahu, pa je tako kod mene(a vjerujem i kod vas) sve više posla u vrtu.
jučer sam posadio gotovo sve sadnice koje su mi stigle iz decore, a neznam zašto su se ovdje izbrisale slike koje sam stavio:S..ako zna netko nek napiše
sve je počelo cvasti, ja sam pokušao slikati al je baterija prazna pa sam uhvatio samo dvije slike.
do ponedjeljka ne diram u zemlju jer se nesmiije, pa eto.


Na vrh
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 12:11
Bravo Luka!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 13:35
Luka nestala su dva dana pa možeš ponoviti slike koje si stavljao 28. i 29. 03.
Prekrasne like, baš bi voljeli vidjeti što si naručio iz Decore. Wink
život je more
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 17:32
pošto se ništa ne radi
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 18:40
Kod tebe sve lijepo cvjeta, al ovaj panjićs čuvarkućama je preslatki!
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 22:45
evo da stavim slike koje su mi bile izbrisane
 



paket iz decore buzet
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 08:30
da bih riječ rekao,sve ljepše od ljepšega.još da se razraste.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 15:37
ovako, imam jedno pitanje..posadio sam luk vlasac i zanima me da li je to onaj vlasac koji se koristi kao začin i da li je jestiv?
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 16:20
Je, to ti je to. Začin je i jestiv je. I da, i fiiiini je!
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 19:54
i da možeš ga preko zime ostaviti vani.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 13:20
prelijep sunčan dan kod mene, uz malo vjetra..idealno za raditi a bome i za uživat vani na ležaljci
ja sam se prvo odlučio za radit prijepodne a posljepodne uživat, i to zasluženo..
danas je bijela hosta dobila drštvo: roza hostu kupljenu u decori..nadam se da će se slagat.
 
danas mi je sinula ideja koju sam morao napravit.imam posađenu ružu penjačicu koju sam preoblikovao u stablašicu. pošto kad ocvate ima samo lišće, odlučio sam posadit uz nju kozju krv da raste po njoj i da još više poveća krošnju pa da kad ruža ne cvate, ubavi se mjesto nje kozja krv..nadam se da će funkcionirati u ovoj''simbiozi''
 

Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 14:00
ovo je pravo mjesto za odmor i guštanje Thumbs%20Up
ovu modru glavulju sam gledala u njihovom katalogu i simpa izgleda...ne zaboravi slikati kada procvate Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 23:52
Terasa u retro štihu je super, onaj noćni ormarić je poseban, kako ga zastitiš od kiše, svaki detalj je na savome mjestu Clap. Ona kombinacija lonciere i ruže će biti dobra dok je lonciera mala, ali ona brzo raste i guši sve oko sebe, čitala sam da su ruža i clematis dobri prijatelji i da se jako slažu.
život je more
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 07:52
Hej, pa ovdje se vidi puno više tvog vrta nego u "tvom vrtu".
Imaš super vrt, puno lijepih ideja i nadam se uz poveliki posao održavanja da stigneš malo i sjediti na terasi i uživati u predivnom pogledu na svoje djelo!
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 12:02
a kad lonicera pretjera ide van, pa ću probat sa clematisima.vidit ćemo.

bako za to uvijek ima vremena.

danas, malo obilazeći dvorištem zapazio sam da pampasice i to obje, tjeraju zelene listove van.i to mnogo njih. ja nisam mogao vjerovati, jer se, da prostite, već 2 godine zajebavam s njima i uvijek poslje zime sve propadne. očito su shvatile da sam preuporan, pa su popustile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.