Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kiki-Ko? - daruje, traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kiki-Ko? - daruje, traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
Korisnik
Poruka
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 16:22
Ima li neko ili neko njegov sa  zadarskog područja akvarij sa zlatnim ribicama?Poklanjam novu hranu i par akvarijskih crvenih pužića.Mislila sam u proljeće napraviti od akvarija sukulentarnik,a žao mi je žive pužiće baciti.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
balalayka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 102
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje balalayka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 20:30
sad kad sam ovo pročitala moram te pitati

i ja imam jedan stakleni akvarij osmerokutni, oko 30x10cm i već dugo si želim u njega posaditi sukulente, imaš li možda podatke kakve bih mogla saditi zajedno? nisam veliki stručnjak za sukulente, svaki koji vidim svidi mi se, ali imam jako mali balkon i mali stan pa nemam mjesta za njihov pojedinačni uzgoj, a zamisao da napravim mali vrtić u tom akvariju mi se sviđa..?
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2012 u 09:32

Jao neznam.Ja ću zabosti unutra što imam plus dva slatka bršljana pa što preživi.Znam samo da da sam već to radila i držala u stanu ali je neslavno završilo.Sve sukulente su išle za svjetlom i deformirale se.

Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2012 u 11:23
a da probate s gasteriama? ili haworthiama...
one su sukulenti, a ne trebaju puno svjetla

mislim da bi išla i mammillaria longimamma, adromischus, scilla violacea...
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2012 u 14:56
Longimama,adromišus???Sve znaš...!
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2012 u 20:08
kiki te imam pa znam Wink
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2012 u 22:29
super ideja mapravit u tome sukulent garten..samo ja bi umjesto bršljana radije stavila sedumiće razno razne..ako je sukulent garten neka bude samo sukulneti ..jedva čekam da kiki počne to radit mogu mislit kako ce to fino izgledat 
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2012 u 02:20

Hoće li netko sjemenke ličija?

Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2012 u 08:19
znaš kome ih možeš ponuditi Wink, ko sije razne palme i ostale egzote

a tu sam opet jer mi je palo na pamet da bi ti u akvarij super išla i ona sanseverija koju si dobila od kamenjar na zadnjoj kavi - sukulent, malo vode, a ne treba puno sunca kao ostali sukulenti

mogu ti ja donijeti malu haworthiu i gasteriu kad ti spremim salvete
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2012 u 09:17
Trava vjerovatno na  svom ličiju bere plodove.Što se tiče biljkica imam ih na Sb ali su toliko zbite da ih izmasakriram i pola bacim kad ih odvajam.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2012 u 14:29
Ja molim koju sjemenku licija ako jos ima Embarrassed
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2012 u 17:30
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

znaš kome ih možeš ponuditi Wink, ko sije razne palme i ostale egzote

a tu sam opet jer mi je palo na pamet da bi ti u akvarij super išla i ona sanseverija koju si dobila od kamenjar na zadnjoj kavi - sukulent, malo vode, a ne treba puno sunca kao ostali sukulenti

mogu ti ja donijeti malu haworthiu i gasteriu kad ti spremim salvete

da dobro si se sjetila...ima i u mene  havortia i gasteria ,ma ima razno raznih sukulentica koji bi isli tu ...nek kiki krene sa izradom a mi cemo vec naći sukulente za to
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 09:28
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

Ja molim koju sjemenku licija ako jos ima Embarrassed
Molim adresu na PP.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 10:35
Ovo je kopija posta koji sam ostavila već na jednom mjestu na forumu:
 
Trebam pomoć!!!Cijeli svoj život neznam koji sam podznak jer je mama zaboravila u koliko sati sam rođena.Kaže:Negdje kasno navečer.Ali to mi ništa ne pomaže.
Ima li neko nekog ko ima nekog u Petrovoj bolnici u Zagrebu?Pa da taj neko dođe do arhive gdje piše taj podatak.Jedino valjda na mom izvodu ne piše.
Imala sam rodbinu u Petrovoj,ali to je kao da nemaš nikog.Čak sam osoblje kontaktirala,ali nakon što su na telefonu bili preljubazni,zatražili su dopis i onda se vjerovatno slatko smijali.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 13:09
Radi,radi vrijedna maris40 na tome.Hvala joj.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2012 u 11:59
Kupujem, ili mijenjam za koje god poželite od mojih salveta, bar jednu od ovih.
Za jednu dajem i više komada. 
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 14:21
Objavila sam na fejsu prodaju mojih viškova salveta.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 16:19
jesi li našla išta od ovih gore!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 11:13
Zamisli,žena objavi da ih prodaje i već u par sati nema ni jedne.Jako su skupe.Na 2 mjesta sam naručila par.Neznam još.Biće nešto valjda.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 12:53
onda ćemo trgovati! ako budeš imala viška misli na mene!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.