Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Voće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Žižula-kineska datulja- Ziziphus zizyphus
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Žižula-kineska datulja- Ziziphus zizyphus

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 09:43
Pogledaj na

www.vinogradarstvo.com

tamo piše da može izdržati do -25

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 09:45
Nato...moj MM je nedavno donio iz Istre dvije male sadnice žižule...ovu će zimu biti spremljene u zimovalište (ja sam u Zagrebu), ali vjerujem da ću ih slijedeće godine posaditi u vrtu jer sam pročitala da podnose i do -25.
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 08:21
evo prije tjedan dana dobila sam sadnicu žižule, već posađenu, visine 40 cm i do jeseni nek ostane tako a onda ćemo je presaditi - valjda bu to OK!
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 17:49
 
Nisam nabavila sadnicu žižule, u potrazi sam da je do jeseni zasadim. Zanima gdje je mogu kupiti? Zna li netko gdje ima ili ima tko od vas za prodati?

 

Na vrh
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 22:11
Ima u Zadru,visoka skoro 2 m,krupnog ploda,oblika kruške,190 k.U dućanu na pijaci.Lijepo dođeš po nju i svratiš po ostalo.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 22:38
Ovo su plodovi od prošle godine  sa žižule iz moga vrta. Bit će i ove godine, neki su se formirali a neki su još cvijetići.


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 23:13
Originalno poslano od člana trava trava napisao:

Ima u Zadru,visoka skoro 2 m,krupnog ploda,oblika kruške,190 k.U dućanu na pijaci.Lijepo dođeš po nju i svratiš po ostalo.
Odličan prijedlog dragi trava Smile Nikad ne reci nikad Wink Hvala na informaciji !
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2011 u 02:39
Naša je stigla iz Zadra gotovo do kućnog praga. Hvala Zadranima.
Na vrh
praky View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 07 Travanj 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje praky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2014 u 10:29
Tražim sadnice Žižule-krupnoplodne Ako neko ima ili zna gdje se može nabaviti.Možda netko  ima može i reznice krupnoplodnih sorti.
lp Praky
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.