Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Drenka-Rucni rad
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Drenka-Rucni rad

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
drenka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Ožujak 2010
Lokacija: Macedonia
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje drenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Drenka-Rucni rad
    Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 01:03
Zdravo!
Ja sma Drenka, pravo ime mi je Vera. Zivim u Makedonija.Ja se izvinjavam zbog moj los Hrvatski :) Trudim se da bolje pricam, ali ne ide mi uvjek dobro.
Nadam se da vam se svidjaju moji radovi.
Evo nesto za pocetak.


Ovo je ogrlica koja sam radila za swap.Koristila sma zelene perle i naheklala sam crni cvjet.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 07:09
Krasna ogrlica i vrlo interesantna kombinacija sa kukičanim cvijetom.

Dobro nam došla. Hugsmile73
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 08:06
dobro nam došla!smile75
ja sam se oduševila kad nam je more pokazala šta je dobila od tebe i zato znam da ćemo kod tebe vidjeti puno lijepih i maštovitih radova.
ništa se ti ne brini za svoj loš hrvatski.... ako ti razumiješ nas i mi ćemo tebe. neće biti problema...
Na vrh
drenka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Ožujak 2010
Lokacija: Macedonia
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje drenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 12:27
Hvala na dobrodoslicu


Evo jos nesto. Ove sam nausnica radila po narudjbi. Prve tri nausnice od levo su heklani , a zadnji par je decoupage.
 

Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 12:52
dobro nam dosla ,mene si osvojila vec prvom slikom prekrasna ti je ova kombinirana ogrlica .Zanima me jos dal se moze ova ruza uzimati i dolje sa ogrlice pa posluziti kao bros ili ne.
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 13:10
...dobro nam došla draga Drenka ...želim da se dugo družimo, a za jezik ne brini, tvoji radovi govore više od riječi... prelijepa je ova ogrlica, a heklani dodatak taman točka na i... unaprijed se veselim novim radovima Smile
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 16:27
dobro došla i drago mi je da si otkrila ovaj divni kutaksmile73
Na vrh
drenka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Ožujak 2010
Lokacija: Macedonia
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje drenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 18:59
Originalno poslano od člana rosa2 rosa2 napisao:

Zanima me jos dal se moze ova ruza uzimati i dolje sa ogrlice pa posluziti kao bros ili ne.

da, ova ruza se moze izvaditi.napravljena je kao brosh.trudim se da moje stvari napravim univerzalni.
ovaj cvjet moze koristiti i kako bros ili moze se iskoristiti i da ga stavish na drugu ogrlicu.
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 23:25
Vidim da si već osvojila forumašice sa predivnom ogrlicom. Još jednom ti želim dobrodošlicu smile73
Na vrh
drenka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Ožujak 2010
Lokacija: Macedonia
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje drenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 02:46
Hvala More(Linda) :)

Evo josh jedna.Kukicanji cvjet po moje upute(mozete upute naci ovde
http://drenkascrochet.blogspot.com/2010/01/free-pattern-6-petal-flower-necklace.html
Pravila sam ovu ogrlicu za swap, ali nikad nije dosla na pravomesto.Nekoj e po putu ukrao :(
 

Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 11:34
jaoooooooo drenka sta mi to radis sa ovim ogrlicama jedna ljepša od druge
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
drenka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Ožujak 2010
Lokacija: Macedonia
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje drenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 12:53
Hvala rosa2
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 18:40
imaš lijepe i originalne radove!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2010 u 23:28
Lipi radovi,čista elegancijaThumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.