Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kalanchoe
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kalanchoe

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 28>
Korisnik
Poruka
melisa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2010
Lokacija: Vrbovec
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje melisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2013 u 23:28
bebolina...smile93.. naročito ova treća slika... pokušati ću je nabaviti...jer doista mi se sviđa... i uz ove moje koje imam divno će se uklopiti... http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/melisino_blago/60065.aspx -

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/melisino_blago/60066.aspx -
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2013 u 20:32
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2013 u 15:12
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 00:01
Kalanhoe tubiflora
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 22:34
moon prekrasna ti je,uspjela si uhvatiti fotićem svu njenu ljepotu.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 22:10


Kalanchoe rhombopilosa
Na vrh
marx View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 05 Srpanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marx Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2013 u 10:19
moja je otišla u visinu i listovi su prekrasni i ima ih svaki dan sve više ali cvijetiće nisam jako dugo vidjela,mjesecima.ne razumijem.ima li spasa?
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2013 u 20:58
Da se malo obnovi, ove dvije su strašno narasle ovo ljeto(sklonjene ispod stepenica radi kiše)
 
 

 
 

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 23:23
Da  oživim temu,,dal se naziru cvjetni pupići  u kalanchoa?
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 09:57
Unhappy ne znam što je mojoj, samo u visinu raste, zdrava je i sjajnog lišća, ali od cvijeta ni traga ni glasa, pazim sa zalijevanjem i nije stara biljka, prošlogodišnja je, ali eto ode u visinu i sad tako stoji
imam dvije i obje su takve
zna li netko što da napravim, žao mi je baciti zdravu biljku
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 10:23
Sabi, ovisi koja je vrsta, ima ih svakakvih. Pogledaj ovu gore od Aralije.....imam i ja takvu, samo ide u vis ! A one cvatu u zimi, negdje u siječnju. 
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 10:48
nije takvog lista, budem pofotkala da vidite
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 13:46
Od tih "krakatih" ja imam ove dvije, cvijet očekujem u siječnju, tako su mi rekli ljudi od kojih sam ih dobila. Ne izgledaju baš reprezantivni, vidjet ću što će od njih biti




Uploaded with ImageShack.us
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 19:56
evo uslikala sam, neznam joj latinski naziv ali meni ona izgleda kao "obična" kalanhoa, samo malo poludjela iz meni nepoznatog razloga, cijelu godinu mi je bila u kući na svijetlom mjestu i zalijevala sam ju samo kad je potpuno suha 

slikica mi nije najbolje uspjela

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 20:10
Sabi...da bi tvoja kalanhoa ponovo cvjetala trebalo ju je od kolovoza svakodnevno držite u mraku od 18 do 6 sati, znači 12 sati mraka, 12 sati dnevnog svjetla.
Tu vrstu kalanhoe, da bi bila lijepog oblika treba redovno pelcati i na taj način obnavljati, jer inače izgubi svoju formu.Ako ti ne procvjeta, razmnoži ju pomoću reznica. U proljeće uzmi vršne reznicuei ukorijeni ih u vlažnom supstratu. Reznice su ukorijenjene nakon nekoliko tjedana i tada se presađuju.
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 21:07
Hvala moon, napraviti ću tako
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2013 u 19:00
[IMG][/IMG]

Kalanchoe luciae
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2013 u 09:05
camellia prekrasno.gdje ih samo nalaziš
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
tangerina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Listopad 2013
Status: Offline
Bodovi: 58
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tangerina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2013 u 10:14
ajme, predivna je Clap
prava boja za ovo doba godine :)
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2013 u 16:12
Camellia, divna je
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 28>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.