Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kalanchoe
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kalanchoe

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 28>
Korisnik
Poruka
tinka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 15:56
One su stvarno izdržljive ja sam jednu skoro otpisala jer su joj opali cvjetovi i listovi i skroz se do zemlje posušila, al je ovu jesen odlučila potjerat tako da se oporavlja, sporo al uspješno,one su takve
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 16:56
Prolječe veselim se zajedno s tobom zbog oporavka tvoje kalanhoe. Valjda će i od mojih biti nešto.
Na vrh
tinka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 08:13
Imam 5 komada i ova koja se skoro osušila mi je bila prva al otkad joj posvećujem više pažnje oporavila se
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 09:25
Ja sam ih udomila 15, koje je netko htio baciti iz jednog restorana. Sve su se oporavile, vani su na hladnome, ne zaljevam ih (ustvari jučer ih je kiša dobro zalila,) iako su djelomično pod krovom.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 09:46
Moje kalanchoe slikane jučer, uvijek su vani, pupaju već jako dugo, ali nikako da se rascvatu 
 
Na vrh
tinka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 10:05
budu pa kakvo je vrijeme nije ni čudo, treba im dati vremena, mislim da će kod prvog sunca procvjetat
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 13:14
Moram priznati da i moje imaju pupove već sigurno 10-tak dana, i nikako da se otvore...
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 14:43
Baš su vam lijepe i moje su počele dobivati pupove, ali tek kao naznaku.
Ima ih hrpa kad bi barem sve procvjetale, ja vjerujem kad sunce zapeče da će se vidjeti rezultat.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 15:59
Triša pa ti imaš cili rasadnik kalanhoa Clap
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 09:46
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 09:48
ja sam si ovu kupila u petak, mislila sam da ona mora unutra biti kao sobno cviće, ali tek sad vidim da je vi imate vani i moja će onda na balkon
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 11:53
moje kalanhoe su stradale ne znam iz kojeg razloga skroz sam ih podšišala i sada su potjerale mnogo novih lističa
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2009 u 11:55
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2009 u 11:58

otkad je vani na prozoru, (nije direktno na suncu), cila je procvitala, valjda joj tu odgovara

Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
ljiljana3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 197
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljana3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 13:12
Imate u cvjećarni Zrinjevac po 5 kn kalanhoe žute, bijele i crvene.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 20:35
Dali netko zna,imam kalanhou,ali mladu,spelcala sam je,zanima me dal mi bude cvala,pošto je iz pelcera.Držim je na prozoru u kući i super se drži.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 22:52
Bude ti cvala,naravno ,no vjerojatno neće ove godine ali će cvasti.Možeš je preko ljeta i vani držati.Moje su na cjelodnevnom suncu i odgovara im,no ako je tvoja do sad u kući bila,stavi je negdje u hlad da joj sunce ne sprži list.
Vani ju je dobro staviti jer puno bolje raste.Naravno u jesen sa njom u kućuWink
Na vrh
deniii View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje deniii Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 10:00
ma cure moj ja tek sad vidim kak je ovaj forum super...sad ću vas svakodnevno davit pitanjima
e imam i ja jednu kalanhou kupila negdje u 5mj cijelo ljeto je super cvjetala, i onda negdje u 9mj cvjetovi opali...sad listovi idu ko ludi al cvjetića nigdje..mjesto joj paše, zalijevam i prehranjivam listovi su baš zdravi al gdje mi je cvijeće.....
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 10:05
Deni,možda se biljka treba odmoriti,skupiti hranu i"snagu"za novu cvatnju.
Cvijet  se"hrani"putem lista,ako nema lista nema hrane.Vjerujem da je tvoja,u 9mj,bila prilično slaba sa lišćem jer je hrana otišla u cvatnju.Pusti je nek ojača,cvast će ona opet.U proljeće je presadi,stavi van(moje su cijelo ljeto vani,na suncu)i cvast će cijelo ljeto.
Na vrh
deniii View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje deniii Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 08:45
shasha hvala

ia ja sam nekako odlučila do proljeća ne dirat onda ću je presadit možda čak i razmnožit čini mi se nekako pregusta...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 28>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.