Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Uređenje i planiranje vrta
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Programi za uređivanje vrta i okućnice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Programi za uređivanje vrta i okućnice

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Programi za uređivanje vrta i okućnice
    Objavljeno: 30 Rujan 2007 u 15:49
Evo, listajući slučajno novi broj "Bug"-a (mjesečnik za kompjuteraše) pronašla sam temu "Klorofil u žilama" - softer za programe za uređivanje vrta i okućnice...
Baš sam se malo začitala, pa me baš zanima jeli tko koristi pokoji? Nevedeni su kratki opisi 6 programa, a jedan od njih nam je već predstavio i administrator na naslovnoj stranici pod zanimljivostima!!! Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2007 u 18:50
Mislim da nema boljeg programa za uređenje vrta od nas! Vidiš kako je Dina stavila sličice i koliko je ideja pljusnulo smile96. Ma, šalim se ali budući da je vrijeme PC i inog nije čudno da i za to postoji program iako moram priznati da je moj jedini program - moja glava iako bi mi bilo drago da vidim kako bi PC uredio moj vrt.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2007 u 23:36
Pa, i ja sam otvorila svoju temu, ali.... Confused
Pa, sam prinuđena ovako!!!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2008 u 13:47
Alati%20za%20planiranje%20vrta Sigurno ste puno puta prije sadnje i uređenja svoga vrta bacali skice po papirima. I nije bilo problema ukoliko ste akademski slikar pa je vaš plan ispao dobro i vidi se na njemu ono što želite napraviti. Ali ukoliko nije tako ....
Detaljnije
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2008 u 14:05
Evo skinula ovaj virtual garden... Čini mi se dobar ovako na prvi pogled...
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2008 u 14:42
Probala virtual planer... Nema ruža...Ili ih ja nisam našla....
Na vrh
vrtlar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2008
Lokacija: Cuba
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 21:02
Voljela bi ako tko želi dati pokoji praktikus savjet za uređenje jer se sa tim bavim profi
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 21:52
Nego da li se to nudi kakvi savjeti za uređenje vrta!?!?
 
Jer ja sam upravo u kamenjaru i u zemlji do koljena pa bi dobro došao koji savjet...
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2008 u 20:58
u kojoj si fazi preinake svog kamenjara, jer onaj  tvoj je zaista bio odličan  , ali nije da se uvijek nemože bolje . šta bi želio unesti novoga - evo ispred sebe držim  nekoliko knjiga o uređenju vrtova  i u svakoj ima toliko primjera da jednostavno samo čovjek treba znati što želi i sve je tu zorno prikazano - velika ilustrirana enciklopedija - VRT - uređenje okućnice (the small garden handbook) - vrt moj hobi i neke druge tako da neznam kako bi ti  mogla pomoći . kad gledam ove krasote boli me glava . jer ja to nemam gdje napraviti . smile148
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 17:28
uslikam slike i stavim ih na forum pa možete dati savjete....
 
za sada sve znam kako i sta samo na nekim djelovima neznam sta ubaciti da popuni prazninu...
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2008 u 18:11
čekamo slikicesmile136
Na vrh
mikki View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 26 Studeni 2008
Lokacija: Chad
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 14:29
Ma svi ti besplatni programi su dosta slabi za tako nešto
Na vrh
jura okučnice View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Srpanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jura okučnice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 10:47
bok ja se bavim uređenjem okučnica možete li mi reči kako da dođem do kvalitetnog programa za uređenje kopletne okučnice?
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.