Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - jaja za uskrs....?!?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


jaja za uskrs....?!?

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
blaya View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blaya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: jaja za uskrs....?!?
    Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 18:21
evo ovako, slučajno sam naletila na ovaj forum i na decoupage tehniku i toliko me oduševila da sam odlučila ukrasiti jajca za uskrs već navedenomWink
e sada vidjela sam na str Chemaca da imaju fakat sve živo, pa sam se odlučila za nabavku. Krenula bi od najjednostavnijeg (jer mi je ipak prvi puta), pa mi je u oko upalo sa njihove str jaje ukrašeno rižinim papirom (jednobojnim) i preko salvetica - neki cvjeteki, tako lijepo izgleda...
Sad prvo i najvažnije pitanje jesu li jaja sama po sebi pretamna (nadam se da ne moram kupovat plastična ili od stiropora jer bi htjela ova prava, samo ih ispuhat), dakle ako stavim svijetli rižin papir i preko nekakve cvjetiće od salvetice hoće to biti ok?
Dal da uzmem sjajno ili mat lak/ljepilo i koje?

E i treća stvar složila sam popis pa sad dal sam sve potrebno uspjela navest ili nešto fali ili da nešto izbacim, dakle: ljepilo/lak, koji taj rižin papir jednobojni, salvetica, gliter (mislila sam ga na kraju po kojem jajetu posut), trakicu (da mogu mašneke napravit i zaljepit na vrh na kraju i nadam se da je to sve...?

bit ću jako zahvalna na odgovoru, sugestijama.... bilo čemu....
Big%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2010 u 13:56
Haj,sad je vrijeme Božića ali evo naletjela sam tu na temu i evo da ti rečem,,ja sam koristila isto prava jaja koja sam ispuhala prethodno i tako ispuhana prelakirala bijelil ili bež a uto lakom jer mi je nekako s njim bilo najlakše za raditi, brže i nakot toga ih ukrašavala salvetama, bojama, šljokicama...i dosta jeftinije nego d akupuješ stiropor jaja,,jer na njih nemožeš auto lakom,,nagrize striropor. i vjeruj d asu svi bili oduževljeni mojim jajima...možeš pogledat pod moju temu. tj. omnia violet
pozz
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.