Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nakit by aquachild
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nakit by aquachild

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
radilica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2010
Lokacija: Macedonia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2010 u 11:00
Odlican nakit
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2010 u 17:43
Neobično, drugačije i jako lijepo!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2010 u 14:42
 Love%20You ...mmm, doista neobičan i drukčiji, prelijepo izradjen nakit... naročito su me oduševile posljednje dvije ogrlice, volim tu kombinaciju boja smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
aquachild View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aquachild Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 12:45
Isprićavam se svim posjetiocima moje teme na mojoj nepristojnosti koju sam si dopustila ne našavši vremena da zahvalim i odgovorim na Vaše pozitivne kritike.  Hvala svima....

Listajući jedan časopis s ručnim radovima naišla sam na šemu ljetnih sandala pa sam se malo okušala i u tom području.



 



 

Na vrh
aquachild View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aquachild Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 12:55
ovaj godišnji odmor provodi se doma, a posljedica toga su i ove zadnje 4 ogrlice (između ostalih stvarčica koje sam radila).
















Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 15:27
smile90 boleso volim tvoje radevie :D
http://cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4753
Na vrh
aquachild View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aquachild Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 18:42
Embarrassed







Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 21:59
Clap ClapClapClapClap
Na vrh
aquachild View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aquachild Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2010 u 10:31
osim nakita iskušala sam se i malo u drugim stvarčicama, kao što su ove dvije torbe.





Dno torbice "ojačano" je kartonom obloženim platnom koji se po potrebi vadi. Remen torbice prolzi i preko dna torbe kako bi joj dodatno osigurao oblik i formu. Remen je radjen od dva sloja izmedju kojih je ušiven traper remen, kako bi se spriječilo istezanje remena.





Torbica ima podstavu od materijalai cifer. Dno torbice "ojačano" je kartonom obloženim platnom koji se po potrebi vadi. Remen torbice ojačan je platnenim remenom, kako ne bi došlo do istezanja remena.

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
aquachild View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aquachild Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2010 u 10:50
U našoj obitelji, nekako spletom okolnosti Wink , ima dosta kreativnosti. Kreativnost Inoxa i Cimicifuge mogli ste već upoznati na njihovim temama. No postoji još jedan član te male zajednice kojeg bih voljela predstaviti, a to je moj suprug. U ovom postu odlučila sam predstaviti neke od njegovih radova i kreacija.


Zidna lampa. Rađena je od pocinčane žice, ukrasnog papira i folije koja se nalazi između njih kako bi se dobila čvrstoća i kvaliteta lampe, te kako ne bi došlo do oštečenja. Na kraju je sve to prelakirano. Rezultat je:


Istim principom rada nastala je i ova slatka stolna lampa Cvijet.


I lampa koja nam krasi kuhinju:





I nešto nakita koji je nastao mukotrpnim radom; piljenjem i brušenjem  i nešto lakšim dijelom: nizanjem perlica.


































Pa nešto malo privjesaka za ključeve:








Za veći prikaz slike kliknite na nju.


Na vrh
Idana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Idana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2010 u 09:03
Draga moja, imas zaista lijepe radove! smile55
Vidim po nekim radovima da imamo slican ukus!Wink
A zidna lampa TM, meni malo baca na neki afrički fazon, pa mi je zato jos vise posebna, svaka čast!
Svakoga dana, u svakom pogledu, sve više napredujem.
Na vrh
aquachild View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aquachild Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 14:14
Torba ima patentni zatvarač i podstavu,. Remen torbe je ojačan dodatnim remenom d se izbjegne rastezanje. Tamno zeleni dio je pleten dvostrukim nitima vune kak bi bolje držala formu. Dno torbe ima i ojačanje od kartona presvučenog podstavom. Cvjetići se mogu skidati pa torba ima mogućnost dva izgleda.




Tip vune je koji izgleda poput pliša. Torba ima patentni zatvarač i podstavu.




Na vrh
aquachild View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aquachild Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2010 u 15:18



NARUKVICE U ETNO STILU OD DRVENIH PERLI I PLASTICNIH DIJELOVA RUCNO OBRADJIVANIH
Na vrh
aquachild View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aquachild Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2010 u 15:20
KAMENCICI, PERLE, BAMBUS....





VISE U ALBUMU:

Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 20:39
Jako, jako kreativno i lijepo!

 smile219  smile141 smile79
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 21:00
smile71 jako lijep nakit!!!!!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 14:59
...jako zanimljiv i lijep nakit, vjerujem da je trebalo puno truda da se iz drveta naprave ovi krasni elementi, svidjaju mi se naročito sve narukvice u smedjim tonovima, te zadivljujuće izvrsno osmišljene torbe, specijalno maslinasto zelena, a za lampe tvog supruga mogu samo reći jedno veliko BRAVO!!! ...vi ste svi prava mala tvornica kreative smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 19:41
sve je pre-prekrasno
Na vrh
aquachild View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aquachild Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2010 u 13:11
kako je prošli tjedan vrijeme podsječalo na jesen to se odrazilo i na moju kreativnost....






















Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 16:03
..izvanredno draga Aquachild, savršena izrada dijelova a kasnije kompiliranje s drvenim i metalnim dijelovima jednostavno predobro...sve prikazano mi se silno svidja, no posebno ove dvije ogrlice...



Uploaded with ImageShack.us  



Uploaded with ImageShack.us



moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,164 sekundi.