Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bigmamma's dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bigmamma's dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 74>
Korisnik
Poruka
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 14:39
Obzirom da si pisala kako radiš u vrtu, čistiš a vidim vrt na vrhu teme, rekoh, idem ja u inšpekcijuWink!
I prvo kištre! Šta je ovo?Confused
 
 
A ono stare slike....LOLLOLLOL
 
Dakle Bigi vrt je čista peticaThumbs%20Up, Prekrasno osmišljen, uređen, posložen, tratina, cvijeće,kamenjar..... Stvarno skidam kapu! Prekrasno!ClapClapClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 14:41
Ostić, koji je uspio preživjet napad podivljale lopate opet cvate



E, sad, moja tuga. Na ovom mjestu su bila dva velika polukruga puna biljčica koje su mi forumaši dali. A gle sad jada:






Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 14:46
Pieris, također uspio preživjet lopatu, al sad na drugom mjestu



Hemerocalis, koji je došao k meni s vž kave, isto (valjda) preživio. Cvjetove su mu polomili, a i korijen je oštećen. Nadam se da će se uspjet oporavit



Jedna heba


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 14:48
Ljetni čempresi


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 14:50
Jedna ružica



I još jedna


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 14:54
Gliciniji su granu uz korijen malo zakačili. Presadila sam je, sad je malo požutila, lišće joj opada, al nadam se da će bit dobro. Katek, kaj kažeš? Jel tako da će bit dobro?



A menta mirišiiiiii...


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 15:06
E, sad, netko na roštilju meso okreće, a ja kaktuse











Ovu vazicu je moja srednja princeza oslikavala kad je bila mala














Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 15:07
Tolko za sad. Valjda vas nisam previše udavila.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 15:39
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Krasan ti j vrt!

Moram priznati da mi malo fali šarenilo onih gajbi smile96

LOL i meni, moš mislit!
I hvala ti na identifikaciji, sigurno ću zaboravit do sutra naziv.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 15:42
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

je, cosmos je i medeni je Wink
gailardije uvijek volim vidjeti, ali ove je zasjenila princezina dalija Wink
čuj koka...malo je prazan taj zid kraj kojeg su bile gajbe...daj joj reci da ona njih vrati smile156

I mislila sam si da je cosmos. Ah, koji put sama sebe šokiram svojom inteligencijom.
Ak hoćeš, bum ja njoj rekla da k tebi gajbe donese.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 15:44
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Obzirom da si pisala kako radiš u vrtu, čistiš a vidim vrt na vrhu teme, rekoh, idem ja u inšpekcijuWink!
I prvo kištre! Šta je ovo?Confused
 
 
A ono stare slike....LOLLOLLOL
 
Dakle Bigi vrt je čista peticaThumbs%20Up, Prekrasno osmišljen, uređen, posložen, tratina, cvijeće,kamenjar..... Stvarno skidam kapu! Prekrasno!ClapClapClap

Bakić, hvala ti, al to nije još ni blizu moje "vizije". Al ostvarit ću ja nju!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 16:18
ne treba, hvala kao da jesi Wink
nego...fora su ove četvrtaste tegle u kojima su kaktusi Thumbs%20Up
nikako mi ne uspijeva uzgojiti ljetne čemprese, a vidi ih kako dobro izgledaju Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 16:28
Lijepa moja, baš sam se super našetala tvojim gruntom. Bila sam i u dnevniku radova pa znam i tužnu (vodoinstalater) i veselu (podopokrivači) priču. Sve u svemu - lijepo je kod tebe!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 20:34
Draga moja,i ja sam jučer čitala priču o radovima u dvorištu,pa nisam znala kaj da ti odgovorim na to,a kad sam sad pogledala tvoje dvorište ostala sam paf!Sve ti je tako lijepo skockano,a tek kaktusismile71
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 20:51
Drage moje Anaida i Kaktusiću, baš mi je drago da ste prošetale i da vam se sviđa mojih ruku djelo.
Mali kaktus, ni sumnjala nisam da ćeš se u kaktuse zagledat. Wink
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 21:38
Oho, sada to već feš izgleda, a nadam se da će glicinija preživjeti. Nisu problem ovi žuti listovi, oni će otpasti, samo neka ona tjera nove listove...
MM se sviđaju tvoji ( ili TM) kaktusi, a pogotovo teglica crn/bjel sa lopticom od kaktusa na crnoj podlozi.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 21:40
Čitala sam u dnevniku što ti je taj zloćesti majstor napravio s cvijećem i žao mi je, mislim da bi se svi mi isto tako tužno osjećali, bravo za vrijedne ruke TM koji je pokušao spasiti što se spasit može...Grozota! Slika gdje pitaš Kate da li će glicinija biti dobro opisuje sve i koliko ti je stalo, držim palčeve da se sve i jedna biljčica primi a ne samo ona Thumbs%20Up!¨A roštilj / pečenjara ostavlja bez daha , moj naklon kako si ju "opremila" smile211!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 22:51
bigi, kod tebe je prepuno cvijeća, preuredno, dođi ka meni da vidiš šta je tropska džunglaLOL
prekrasno uređeno dvorište, opet ponavljam, bila si jako vrijedna, ne znam samo tko će ti to platit..
uživaj!Wink
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 23:01
Krasno si sredila kaktusiće, ovo mi se posebno sviđa


kaktusi2
I ja sam danas radila neku crno- bijelu kombinaciju, samo su kod mene crno-bijeli sukulenti, a kod tebe kamenčići
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2010 u 07:56
divno cvijeće, preslatki kaktusi, a dvorište izgleda jednostavno čarobno!
Zaista se možeš prepustiti uživanju jer sve je sređeno tip-top!
Svaka čast,Clap!
lijepi pozdrav
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 74>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.