Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bigmamma's dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bigmamma's dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 74>
Korisnik
Poruka
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 09:28
Originalno poslano od člana freeland44 freeland44 napisao:



Iako mi nisu jako blizu srcaConfused, moram ti priznati da su tvoji pikavci i sekulenti i više nego prekrasni!!!!! Heart   A slikice su fenomenalne!!!!! Clap  Bravo za tvoje oko, imaš filing za male detalje, koji su kod tebe očaravajući!!!


Free, dobro mi došla.
Pikavci ni meni nisu nikad bili blizu srca. Onda sam "zaglavila" na ovom forumu. Pokazala MM malo sličica, on se zaljubio u pikavce, pa sam se i ja zaljubila u pikavce i to ti je to. Sad kad smo u dućanima, on samo pikavce gleda, dal ima još koji kojeg nemamo. Al, neka, bar meni više ne prigovara kad zelenjavu kupujem.LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 12:11
smile52..najljepši cvijet
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 12:31
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

bome TM se sa krasnom kolekcijom kaktusa može pohvaliti Wink
bome draga sve ti se lijepo drži, a ciglinija i pupaaa, a moja još spava zimski san (valjda kao i gazdarica LOL)


Si vidjela kako mu je velika kolekcija? Al još mu nije dosta, sve gleda kako bi još koji uboo.

Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 12:33
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

smile86
Kad se noc spusti i prekrije prozor tvoj, po nebeskoj pomrcini poljubac ti saljem svoj. Nek poljubac stigne tamo gdje ne mogu ja. Tiho ti sapne: Mislim na tebe ja!


Mari, već mi dugo netko nije nešto ovako lijepo rekao. Hvala ti!

smile78
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 12:34
BLANKA, Anastazija, hvala na posjeti, drage cure.

smile79
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 12:35
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

..najljepši cvijet


Je, slažem se, najljepši cvijet! Al moja smile52, ne tvoja!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 10:36
Originalno poslano od člana bigmamma bigmamma napisao:

Originalno poslano od člana niho niho napisao:

..najljepši cvijet


Je, slažem se, najljepši cvijet! Al moja smile52, ne tvoja!
Baš ste me nasmijale! LOL
Puno je toga što nisam stigla vidjeti u tvom vrtu Embarrassed, ali vesele me ove naznake proljeća i tu, pupanje..LOL
A pikavci, jedva sam ih sve uspjela preskočiti! Tvoj kamenjar me oduševio, prelijepe su ti čuvarkuće!
 
A evo i ovdje sretan ti rođendan bigi, od srca!

 

Time is something you can never get back..
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 10:58


Bigi, Bigi, Bigi  smile169    smile82 Od srca ti želim sretan rođendan, ispunjenje svih želja (pazi kaj zaželiš-da ti se zbija ne ostvari)     ,  i puno puno kaktusića-bez bodlica, cvijetića, pupoljčiča da ti uljepšaju tvoj kutak!!! 


Sad mi je sjelo, pa tvoj suprug luduje za kaktusičima, ok, i tebi je onda više zelenjave dozvoljeno, ali reci mi gdje si ga našla, i još takvog da ga možeš dalje modelirati po svojim željama,  ja bi jednog takvog da ga mijenjam za zeta, on ni travu ne voli!!! smile103Da probam ovo ili....da čekam, znam da im trebaju godine da zavole takve stvari!!! MM  je 15 godina našeg braka ludovao za pernatom živinom, pauni, fazani-zlatni,srebrni,dijamantni, prepelice, papige, a sada se okrenuo za 360 stupnjeva i zbilja voli cvijeće ali....samo ono koje cvate!!!!  Vidiš ti to, to bi nekaj moglo značiti, upravo je isteklo drugih 15 godina(sada voli cvijeće), a kaj bude sljedečih 15 godina??

Stern%20Smile to je sada tema za razmišljanje, dobro kaj imam brdo sjemenčica za sijanje, pa neću uspijeti gruntati o tome!!!
smile78 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 11:06
Misty, drago mi je da smo te malo nasmijale.
I mene veseli pupanje, nicanje, ma veseli me rađanje općenito!
Hvala ti na lijepim željama!


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 11:06
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 11:13
Free, hvala na željama, i ja se nadam da će se ispunit, bar neke. Wink
A MM, gdje sam ga našla? Bolje pitaj KAKVOG sam ga našla. U biti, bolje NE pitaj.
Kad sam ga "naslijedila" od svekrve, bio je jako drugačiji nego sad. Al nakon godina samnom, promijenio se 1000%! I sad je najbolji na svijetu! Meni! Kakav će bit drugih 15 godina braka, nemam pojma. Javit ću ti! LOL
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 11:20
Gioiaa, i ja tebi

smile79


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 11:34

E Bigi, onda znaš zašto su unikati i vlastiti ručni rad tako skupi!!!!    A krasno je onda sada, muž modeliran po vlastitim željama i potrebama, naravno sa velikim trudom!!   Ali zato se takve stvari cijene i plačaju suhim zlatom!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 11:41
Joj, moram dat MM da ovo pročita! Čim vidi UNIKAT i SUHO ZLATO, prepoznat će se u tim pridjevima! On je inače dosta samouvjeren, a od ovakvih riječi mu se još više krila šire!
E, Free, draga, jesi luda! Pravi vodenjak!Wink
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 14:57
Bockavie i mesnatice kako su lipismile183smile55
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 23:01
Hallo Ivanić da li se fešta? Sretno ti još jednom!smile78
Reportaža, ova cvjetna je za 5, svaka čast, prekrasne fotografije Clap
život je more
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 00:13
Dobrih želja nikad dosta, zato još jednom sretan ti rođendan Dancing%20Yellow%20Orange%20Rose%20&%20Stem%20Images
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 07:40
Juhuuu, Lantana!
Feštalo se malo. Jedva sam oči jutros otvorila.

Mira, drago mi je da ti se sviđaju bockavice i mesnatice. Samo ti dođi!

Moon, hvala još jednom na lijepim željama.

Cure smile78
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 11:52
Originalno poslano od člana bigmamma bigmamma napisao:

Originalno poslano od člana niho niho napisao:

..najljepši cvijet


Je, slažem se, najljepši cvijet! Al moja smile52, ne tvoja!
--nemoj me izazivati stavićemo pravu slikusmile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 07:00
he, he svaki čast virnem je li niho ispunila prijetnju Tongue
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 74>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.