Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bigmamma's dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bigmamma's dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 74>
Korisnik
Poruka
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 17:12
Idem unazad. Curičke... imaš tri predivna anđelića! Preslatke su... stvarno si bogata!ClapClapClap
Vrt... sviđaju mi se ti tvoji krugovi..naravski i cvijeće..Thumbs%20UpClapClap.samo mu uglavnom ne znam ime!
A s onim slikama hrane...skoro sam pala na pod!LOL  ..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 17:14
LOLMimoišle smo se .Ti k meni ja k tebi.Nije nam suđeno popiti kavicu!WinkLOL
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 17:17
Baka, dok sam ja po tvom dvorištu šetala, ti si po mom. LOL
Hvala ti, znam koliko sam bogata. I moja mama uvijek govori da je najbogatija osoba na svijetu, samo zbog svojih unuka.
Što se imena cvijeća tiče, nisi jedina. Ja užasno teško pamtim te nazive. Al zato ljude jako dobro pamtim.

Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 17:18
Gle, isto smo i skomentirale! LOL
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 18:09
Pošalji te komade u Rijeku, moj unuk pubertetlija (13g) "šviče"
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 18:34
Tako su zgodne Bigi, daj Triša, možda one vole mrvicu starijeWink, imam ja sina 14-ogodišnjakasmile198
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 18:40
Triša, Moon, dajte se dogovorite!
Dođite s mirazom (svaka kamion zelenjave) pa ćemo vidjet. Koja bolje picmoljke donese...
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 18:46
Originalno poslano od člana bigmamma bigmamma napisao:





Vera, je, sin ti je malo prevelik za moje kćeri. A jel traži možda jednu iskusnu tetu punu želje i volje da mladiće nauči...životu. Inače ne bi, al samo zbog toga što si mi tako draga, nudim se. LOL



Ma nema šanse. On ti je klupko živaca slično morskom ježusmile101 Još da mi pokvari prijateljstvo s tobom. Neka ga trpi ona jadnica, ne znam zašto, ali ga trpi. Spomenula sam ga zato jer ne dolazi u obzir za zeta (zarad poodmakle dobi)
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 18:48

Auuuu bit će teško nadmašiti Trišinu zelenjavuSmile

Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 08:41
Originalno poslano od člana bigmamma bigmamma napisao:

Evo, GT, našla sam na kompu sliku dvije starije

https://lh3.googleusercontent.com/-4Kg8swO_O9A/TcvERQeyYaI/AAAAAAAAAtk/2GtbrrI7xXk/s640/IMG_0909.JPG

Ubit će me ak vide da sam baš ovu stavila. Jer tu izgledaju "fakat neozbiljno", što su rekle neki dan.
Izgledaju prelijepo! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 09:30
Originalno poslano od člana bigmamma bigmamma napisao:

Je, Otok, i ona i najstarija izgledaju isto kao ja. Ova srednja pa ništa! Mršava, plava...


Imaš pravo.

Tri ljepotice, nema veze na kog sliče.
Na vrh
hanaK View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 216
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hanaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 10:18
lijepe cure!
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 21:10
Dosta sam vas ne prošlim stranicama hranila, kave vam kuhala i dopustila da uživate u slikama moje djece.  LOL
Vrijeme je da se krene i s nečim ozbiljnijim.

Kako, na moju veliku žalost moram još uvijek mirovati, vani skoro niš ne radim. Tu i tamo odem na dvorište, sjednem na svoj stolček-asistent i čupkam korov i travke oko svog silnog kamenja i cigli koje sam si natovarila na dvorište. Je, lijepo mi je i to kamenje, i te cigle, al ubi me to rezuckanje i čupkanje!
Vidio MM da mi stvarno nije dobro i primio se danas kosilice. Nisam vlastitim očima vjerovala, al stvarno - čovjek kosi. Ne želim ni mislit kolko će me to koštat, al znam da hoće.
On pokosio, ja rezuckala i sad je dvorište baš lijepo, uredno, kako i treba biti.
Naravno da sam se primila fotića, pa ću opet malo davit sa slikama. Al samo malo, nisam baš neke inspiracije imala.
Pa, nek davljenje počne!

Cotulica je pustila svoje male vanzemaljce



Sedumi su isto u cvatu




Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 21:16
Mala astilba, a cvate ko velika







Heuchera lijepo napreduje



Žalfija se razbacala


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 21:24
I juka će otvoriti svoj veeeliki cvijet





Astrantia





Prekrasne crnjike






Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 21:30
Povratić, vrlo zanimljiv cvjetić





Ako sam dobro razumjela, ovaj cvijet zovu šišmiš. Nisam ga valjda s nekom drugom zvijeri pomiješala Confused



Budleja menta, sve ozbiljniji grmić




Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 21:36
I za kraj, njihovo veličanstvo kraljice












Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 21:38
I to je to za danas.
Zaboravih reći da sam nabavila još kamenja. Imam jednu viziju kamenjara i to s mediteranskim biljem. Moram još razmislit...
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 23:48

Bigi, samo naprijed - razmišljaj, a onda provedi u djelo ono kaj si zmislila.
                         smile141
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 06:24
Ne treba mi puno mašte da te zamislim kako sjedeći čupkaš korov, i sama uglavnom tako radim Wink Kao i ti i ja razmišljam o uređenju nekih djelova vrta, ali se bojim da će sve ostati samo na planiranju Unhappy 
Kad sam bila mlada, poletna i zdrava nisam imala vrt, sad imam vrt, a uz njega ostao je samo polet i neki (rijetki) dani kad mogu malo više od zalijevanja. Confused
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 74>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,357 sekundi.