Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Četinjače i zimzelene vrste
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Balkanski borovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Balkanski borovi

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Balkanski borovi
    Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 16:19
Tražeći podatke na internetu o borovima koji uspijevaju na našem tlu naišao sam na originalnu studiju dr. A.Z.Lovrića pod naslovom Balkanski borovi . U studiji je predstavljeno 20-tak borova sa našeg prostora na jednostavan, zanimljiv i vrlo stručan način. Svakako vrijedno čitanja!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2011 u 16:00
danas sam malo šetala po plaži i na jednoj livadi našla lijepih borića (neznam kako se zovu) uglavnom svidila mi se krošnja i izgled,ima ih u svakakvim veličinama..ali,sad malo čitam po netu i malo me plaši pomisao da će imat gusjenice,jer gusjenice su opasne za pse..sad sam neodlučna Confused
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.