Početna stranica Početna stranica > mojcvijet.com - cvijet.info > Za GOSTE Foruma
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Privatne poruke novim članovima
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Privatne poruke novim članovima

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
kuzminac View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 26 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuzminac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Privatne poruke novim članovima
    Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 06:05
Pozdrav.Dobio sam preko gmaila obaveštenje da imam poruku od člana Leona31, na cvijet.info,ali je nikako ne mogu naći.Prilikom klika na pp otvara mi početnu stranicu.Pre promene funkcionisanja foruma nisam imao te probleme.Poruke sam mogao pogledati kada god sam hteo.Sada nema ni jedne ni stare poruke.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 11:06
Zbog zlouporabe PP, ukinuli smo privatne poruke novim članovima.
Tek nakon što se malo družite sa članovima , upoznate sa ekipom na forumu. Moći će te sa njima komunicirati i privatno.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2013 u 15:33
Da bi se upoznali članove imate javni forum.
Nakon upoznavanja mi je jasno da imate potrebu za pp ali dok se međusobno ne upoznate pp nisu potrebne i nema potrebe sto se ne može reci putem foruma. Osim žicanja i traženja pojedjinih biljki,  što je u velikom postotku uvijek bio slučaj. 70 bodova je potrebno za dobivanje aktivacije PP, taj broj bodova možete dobiti za tjedan dana normalnog korištenja foruma... da smo predstavite svoje biljke, svoj vrt, ili zatražite pomoć u vezi uzgoja biljki skupiti će te taj broj bodova.

ako griješim, uvjerite me u drugačije.... i recite mi zašto imate potrebu za pp nakon 4 napisane poruke....
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2013 u 13:01
ej ljudi nemojte se ljutiti na ovo, to se jednostavno moralo staviti, zbog nečega o čemu se mali milijun puta raspravljalo tu i mislim da nema smisla uopće o tome.......znate našim vrijednim, dugogodišnjim članovima dosadilo je kojekakve PP dobivati....
ako samo odete do teme predstavite se ukratko...pa pogledate pojedinačne teme o cvijeću, podjelite svoja dosadašnja iskustva ili zatražite mišljenje o pojedinom cvijetu, vjerujte brzo postajete "nedavno posijan" i možete i PP pisati, iako bi bilo najbolje to izbjegavati, pa forum je zamišljen kao okupljalište ljudi koji vole tj. obožavaju cvijeće, biljke i prirodu, žele pomoći jedni drugima i naravno potražiti pomoć od drugih....PP posluži za razmjenu adrese kad se u oglasima vidi da netko nudi neko sjeme, sadnicu ili što ima
...još jednom savjetujem vam koristite CIF za ono što je on i namjenjen, a to je za druženje i razmjenu informacija o uzgoju biljaka i cvijeća, uređenju vrtova i domova sa cvijećem i ukrasnim biljkama i svemu ostalom što se veže za to....
ljudi uživajte smile57
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (4) Hvala(4)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2013 u 22:13
nije problem staviti svima privatne poruke, ali onda sa druge strane dobivam pritužbe od ostalih jer dolazi do čestog žicanja i protiv toga se konstantno borimo.
 
Svatki član koji se ovdje javio tj. žalio na pp je nesto tražio od nekog a nitk onije prestavi svoj vrt.
 
Mislim da niste shvatili bit ovog foruma a to je razmjena iskustava, znanja i pomaganja jedni drugima....
Pomažemo jedni drugima savjetima, mišljenjima, kritikama, komentarima i naravno biljkama koje nesebično djelimo.
 
I ne želim da netko iskorištava dobrobit naših članova i naše male zajednice samo kako bi došao do nove biljke, a da pritom mu je teško podjeliti svoje znanje i svoj vrt sa nama!!!! 
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 01:53
Originalno poslano od člana nicole1995 nicole1995 napisao:

ja ne kužim zašto ja sada curi koja mi je poslala poruku ne mogu odgovoriti,kakvo je to glupo pravilo? niti na jednom forumu nema ovakvih ograničenja, ovo je forum o cvijeću a ne o oružju da postoje tako rigorozna pravila


Ovo pravilo je postavljeno na traženje forumaša i proizašlo je upravo kao rezultat rasprave o neugodnostima koje forumaši imaju upravo od pojedinih novopridošlih članova kojima je isključivi cilj bio besplatno doći do pojedinih biljaka. Naglasak je ovdje na pojedinim, jer većina ovdje dolazi radi ljubavi prema biljkama i želje da nešto nauče ili pak podijele svoje znanje s forumašima te predstave svoje biljke, svoj vrt.
Obično forumaši koji dolaze iz tih pozitivnih razloga na forum, niti ne primijete nedostatak komuniciranja putem pm-a, jer dok se predstave, napišu par postova, predstave svoje biljke i sl. već su u mogućnosti korištenja i tog oblika korespodencije, koji je ustvari pomoćno sredstvo forumskog komuniciranja.

Uglavnom svoje nezadovoljstvo iskazuju novi članovi kojima je namjera suprotna od gore opisane, a to možemo vidjeti i iz tvog posta kojega si napisala na temi Čuvarkuća - Sempervivum gdje si odmah, nakon što si se registrirala na forumu, žicala čuvarkuće.

Pročitaj pravila foruma i pridržavaj ih se kako bi se mogli, svi zajedno, i nadalje ugodno družiti na našem cvjetnom forumu.
Na vrh
zvončica3 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 99
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvončica3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 09:58
Uopće ne mogu naći opciju privatnih poruka. Pozdrav.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 11:06
Zbog zlouporabe PP, ukinuli smo privatne poruke novim članovima.
Tek nakon što se malo družite sa članovima , upoznate sa ekipom na forumu. Moći će te sa njima komunicirati i privatno.
Na vrh
Druid View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 14 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 27
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Druid Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 11:52
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Zbog zlouporabe PP, ukinuli smo privatne poruke novim članovima.
Tek nakon što se malo družite sa članovima , upoznate sa ekipom na forumu. Moći će te sa njima komunicirati i privatno.
 
Postovani, razumem da je forum otvoren i da se treba druziti, ali mislim da ova odluka ce dosta forumasa da nevede da se povuce odavde sto bi bila steta.
Na vrh
zvončica3 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 99
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvončica3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 11:57
I ja tako mislim. Onaj tko je došao na forum sa namjerom da zloupotrebljava privatne poruke, uvijek će naći načina da to i učini...znači, sad treba da se dokazujem da bih dobila pravo na privatne poruke. Koji je limit, odnosno tko i kad će odlučiti kad imam pravo na privatne poruke?Question
Na vrh
kuzminac View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 26 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuzminac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 20:23
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Zbog zlouporabe PP, ukinuli smo privatne poruke novim članovima.
Tek nakon što se malo družite sa članovima , upoznate sa ekipom na forumu. Moći će te sa njima komunicirati i privatno.
Ideja Vam je stravičnaDead.Kako mislite da se upoznamo ako nema komunikacije.Mislim da ću odustati od ovog Vašeg načina upoznavanja.Što se tiče zloupotrebe poruka,zabrana bi se mogla uvesti posle pritužbi od onih kojima je poruka poslata.
Strpljenje mi je pri kraju i verovatno Vas, duboko razočaran ,napuštam.
Na vrh
khan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Siječanj 2013
Lokacija: Marsonia
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje khan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 20:25
bogme, bio sam na puno foruma al ovo je prvi put da čujem da su privatne poruke ograničene
Ako ne možeš biti visok dva metra, budi pametan dva metra.

-Miles Vorkosigan
Na vrh
kuzminac View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 26 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuzminac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 05:26
Originalno poslano od člana khan khan napisao:

bogme, bio sam na puno foruma al ovo je prvi put da čujem da su privatne poruke ograničene
nisu ograničene,nego su ukinute.verovatno je ovo "prilagođavanje" pravilima evropske unije.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2013 u 15:33
Da bi se upoznali članove imate javni forum.
Nakon upoznavanja mi je jasno da imate potrebu za pp ali dok se međusobno ne upoznate pp nisu potrebne i nema potrebe sto se ne može reci putem foruma. Osim žicanja i traženja pojedjinih biljki,  što je u velikom postotku uvijek bio slučaj. 70 bodova je potrebno za dobivanje aktivacije PP, taj broj bodova možete dobiti za tjedan dana normalnog korištenja foruma... da smo predstavite svoje biljke, svoj vrt, ili zatražite pomoć u vezi uzgoja biljki skupiti će te taj broj bodova.

ako griješim, uvjerite me u drugačije.... i recite mi zašto imate potrebu za pp nakon 4 napisane poruke....
Na vrh
khan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Siječanj 2013
Lokacija: Marsonia
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje khan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2013 u 10:26
zato što možda stari članovi požele poslati pp novima. recimo da se pitaju poznaju li se odnekud, a to je baš blesavo preko javne teme.
Ako ne možeš biti visok dva metra, budi pametan dva metra.

-Miles Vorkosigan
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2013 u 11:56
Poštovani administratore, dva mjeseca sam članica ovog foruma na koji navraćam svakodnevno. Registrirala sam se u želji i nadi da ću nešto naučiti i lijepo se družiti. Sve 5. Privatne poruke koristim, već sam slala i dobivala biljke zahvaljujući njima. Problema nije bilo, samo pozitivna iskustva. Sada mi je ta mogućnost oduzeta. Nisam ovdje da sakupljam bodove pišući svašta samo da ih sakupim. Smatram da nije fer nešto mi dati a onda bez valjanog razloga uzeti.  
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2013 u 13:01
ej ljudi nemojte se ljutiti na ovo, to se jednostavno moralo staviti, zbog nečega o čemu se mali milijun puta raspravljalo tu i mislim da nema smisla uopće o tome.......znate našim vrijednim, dugogodišnjim članovima dosadilo je kojekakve PP dobivati....
ako samo odete do teme predstavite se ukratko...pa pogledate pojedinačne teme o cvijeću, podjelite svoja dosadašnja iskustva ili zatražite mišljenje o pojedinom cvijetu, vjerujte brzo postajete "nedavno posijan" i možete i PP pisati, iako bi bilo najbolje to izbjegavati, pa forum je zamišljen kao okupljalište ljudi koji vole tj. obožavaju cvijeće, biljke i prirodu, žele pomoći jedni drugima i naravno potražiti pomoć od drugih....PP posluži za razmjenu adrese kad se u oglasima vidi da netko nudi neko sjeme, sadnicu ili što ima
...još jednom savjetujem vam koristite CIF za ono što je on i namjenjen, a to je za druženje i razmjenu informacija o uzgoju biljaka i cvijeća, uređenju vrtova i domova sa cvijećem i ukrasnim biljkama i svemu ostalom što se veže za to....
ljudi uživajte smile57
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
khan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Siječanj 2013
Lokacija: Marsonia
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje khan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2013 u 16:28
izmakoh za dlaku bogte 
Ako ne možeš biti visok dva metra, budi pametan dva metra.

-Miles Vorkosigan
Na vrh
zvončica3 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 99
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvončica3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2013 u 18:06
Ne, nema ljutnje, samo nas boli ovo treniranje strogoće na novim članovima. I nedosljednost, jer su mi juče, nakon 30 bodova darovane poruke, a onda opet uzete jer se očito niste dogovorili koji je prag...Možete taj prag podići i na 700, nisam ovamo došla radi pp, a naročito ne radi žicanja ili ometanja starih članova...a sigurno i neću piskarati samo da se piskara da bih dosegla taj prag. Došla sam na forum da naučim ono što ne znam i da svoje znanje ponudim onome kome treba...to bi i trebala biti svrha foruma...a ako se usput upoznaju novi ljudi i steknu nova prijateljstva, onda je cilj foruma potpun.
Forum je dobar, vidim da se trudite da ga poboljšate i to je za svaku pohvalu...a mi smo samom registracijom prihvatili pravila i sad ih moramo poštivati...žao mi je samo što bi neka od tih pravila mogla odbiti neke od članova.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2013 u 18:47
Mislim da je uvođenje limita za privatne poruke nepotreban potez i od sveg srca bih voljela da se što prije ukine!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2013 u 19:45
Mozda je i dobro sto su ovakve opcije za nove clanove jer neki koriste to sto napisu desetak postova i onda vrebaju kad ce ko ponuditi sjeme na poklon pa salju molbe na privat.Ja se uvjerila meni greskom jedna clanica poslala.Recimo kad sam ja dosla na ovaj forum privatne poruke mi nius ni padale na pamet dugo vremena dok se nisam upoznala sa nekim clanovima na javno,tako da nece trebati ni drugima odma:)
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Druid View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 14 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 27
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Druid Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2013 u 19:58
A sta rade novi clanovi koji su dosli na forum zbog drugih clanova koji su ih pozvali? Ja sam se uclanila 2009 i imam samo par postova. Upitajte se zasto?
U svakom slucaju mene vise ovde nece biti Thumbs Down
I tek da se zna - sa praksom od preko 20 godina i sa vrtom, koji je registrovan kao botanicka basta sa preko 400 vrsta tropskih i suptropskih biljaka - sta mislite, da li bih mogla nesto da dam ovom forumu?
Lose se osecam sto se tako desilo.
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2013 u 20:33
Druid, zasto ne otvoris svoju temu, da svi vide tvoj vrt? Sa time sto imas, bila bi jedna od vodecih tema! Nemoj se skrivati, i komunicirati samo sa ljudima koje poznajes van foruma, mislim da se tako gubi veliki broj prijatelja s kojima se mozes istinski sprijateljiti!
Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 01:18
Koja frka oko poruka.Lično bih zabranila poruke samo onima koji smaraju druge članove na pp raznim glupostima a prije svega žicanjem.Mislim da ova nova opcija nema toliko smisla,jer oni koji će žicati oni će žicati na sve načine,pa stoga ovom opcijom su kažnjeni i oni članovi koji žele da djele poruke sa drugima iz nekih drugih razloga.Ispravnije bi bilo da uvedete zabranu samo onima koji  žicaju preko pp-ova.Ima članova koji su tu napisali stotine poruka(postova) u jako kratkom periodu a 70% tih poruka svodi se na žicanje.Onda bi i takvima trebalo  uvesti limit postova po danu,ovako se kažnjavaju svi novi bez da su  zaslužili to..Vratite ljudima poruke,sve dok ne prekrše pravila foruma i mirno more...

Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (3) Hvala(3)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 08:47
Originalno poslano od člana Druid Druid napisao:


A sta rade novi clanovi koji su dosli na forum zbog drugih clanova koji su ih pozvali? Ja sam se uclanila 2009 i imam samo par postova. Upitajte se zasto?
U svakom slucaju mene vise ovde nece biti Thumbs Down
I tek da se zna - sa praksom od preko 20 godina i sa vrtom, koji je registrovan kao botanicka basta sa preko 400 vrsta tropskih i suptropskih biljaka - sta mislite, da li bih mogla nesto da dam ovom forumu?
Lose se osecam sto se tako desilo.
moram priznati da me ova poruka zainteresirala i da mi u njoj puno stvari nije jasno.
Druid št si željela reći prvom rečenicom?
Vjerujem da imaš lijepi i neobičan vrt. pa iako si toliko godina na forumu-zbog poziva drugih članova , zašto nam nisi pokazala svoju registriranu botaničku baštu.
Upitala sam se -zašto ali odgovor nisam našla.
Unatoč velikom iskustvu i stvaranju vrta preko 20 godina ti si se ponašala kao gost, tako da ti odlazak neće ništa promjeniti , jedino ako sam dobro shvatila, su problem ukinute pp.mislim da ti to ne bi trebalo stvarati problem jer barem danas ima veliki izbor povoljnih komunikacija.

moja želja je da ostaneš i pokažeš nam ljepotu svoje bašte, napišeš po koji komentar,podjeliš s nam a svoje iskustvo i pomogneš cvjetnim prijateljicama koje su tek počele stvarati svoje vrtove.
svi mi koji pišemo prihvačamo rizk da ponekad naše poruke budu krivo shvaćene, ispravljene od onih koji više znaju a ponekad čak i ismijane.
to je život u zajednici iz kojeg treba izvuči samo najljepše

sve ovo sam ti napisala u dobroj namjeri.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.