Početna stranica Početna stranica > mojcvijet.com - cvijet.info > Za GOSTE Foruma
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Privatne poruke novim članovima
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Privatne poruke novim članovima

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 10:21
Sreća u nesreći je što mi stare privatne poruke nisu obrisane. Hvala na tome! Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 12:26
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Originalno poslano od člana Druid Druid napisao:


A sta rade novi clanovi koji su dosli na forum zbog drugih clanova koji su ih pozvali? Ja sam se uclanila 2009 i imam samo par postova. Upitajte se zasto?
U svakom slucaju mene vise ovde nece biti Thumbs Down
I tek da se zna - sa praksom od preko 20 godina i sa vrtom, koji je registrovan kao botanicka basta sa preko 400 vrsta tropskih i suptropskih biljaka - sta mislite, da li bih mogla nesto da dam ovom forumu?
Lose se osecam sto se tako desilo.
moram priznati da me ova poruka zainteresirala i da mi u njoj puno stvari nije jasno.
Druid št si željela reći prvom rečenicom?
Vjerujem da imaš lijepi i neobičan vrt. pa iako si toliko godina na forumu-zbog poziva drugih članova , zašto nam nisi pokazala svoju registriranu botaničku baštu.
Upitala sam se -zašto ali odgovor nisam našla.
Unatoč velikom iskustvu i stvaranju vrta preko 20 godina ti si se ponašala kao gost, tako da ti odlazak neće ništa promjeniti , jedino ako sam dobro shvatila, su problem ukinute pp.mislim da ti to ne bi trebalo stvarati problem jer barem danas ima veliki izbor povoljnih komunikacija.

moja želja je da ostaneš i pokažeš nam ljepotu svoje bašte, napišeš po koji komentar,podjeliš s nam a svoje iskustvo i pomogneš cvjetnim prijateljicama koje su tek počele stvarati svoje vrtove.
svi mi koji pišemo prihvačamo rizk da ponekad naše poruke budu krivo shvaćene, ispravljene od onih koji više znaju a ponekad čak i ismijane.
to je život u zajednici iz kojeg treba izvuči samo najljepše

sve ovo sam ti napisala u dobroj namjeri.

Hocu necu hocu necu i na kraju,moram...Osecam se malo"krivom"za ovo napisano,ja sam Druida razumela jer sam dosla po preporuci nje i jos par forumasa,rekla mi je sve najlepse o ovom forumu,u sta sam se i uverila,sve sto je rekla za njen vrt,je 100%tacno,e sad sto nije ovde aktivnija verovatno ima razloge koje ona sama moze reci.A o njenom licnom iskustvu u odgajanju najredjih vrsta voca,povrca i cvetnica necu ni da pricam,Druid valjda se ne naljutis,i kao zakljucak sigurna sam da ovde nije zbog zicanja.
Izvinjavam se ako se ovo shvati krivo nije mi bila namera jer prvenstveno postujem pravila kuce jer samo oni znaju razloge ove odluke o pp.Big smile
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (3) Hvala(3)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 14:31
Ne znam čemu ovolike rasprave oko nečega što su forumaši raspravili prije godinu-dvije kad su sad i ti zahtjevi forumaša konačno u mogućnosti provedbe.
Uživajte na forumu, razmjenjujte svoja iskustva uzgoja biljaka, posavjetujte se o nepoznatom i za čas ćete moći koristiti i uslugu privatnih poruka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 17:21
 Ljudi dragi, nije mi jasno zašto se toliko ljutite i bunite..Nekad dok smo i mi bili novi, nismo isto imali baš sve privilegije ovog foruma kao neki stari članovi, pa nitko nije bio toliko nestrpljiv....Lijepo malo, pomalo i nemate ni pojma koliko daleko možete dogurati, samo malo strpljenja...Smile  Zapravo dok sam ovdje došla nije mi ni padalo na pamet odmah pisati nekome pp, prvo nisam ništa nudila, ljudi ovdje me nisu poznavali. Smatrala sam, otkud netko može odmah prepoznati nečije namjere  ...Da li je netko došao ovdje iz nekog korisnog cilja, na obostrano zadovoljstvo ili je došao samo žicati i iz neke druge namjere...A danas nažalost ima svakakvih ljudi, pa je tako i ovo s pp-om dobar i opravdan razlog......Potrudite se , napišite nešto malo o sebi, raspravljajte s drugima, podijelite svoja mišljenja i iskustva i vidjet ćete, nećete ni skužiti da ste taj limit od 70-75 poruka već odavno prešli...Smile
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 21:12
Originalno poslano od člana Druid Druid napisao:

A sta rade novi clanovi koji su dosli na forum zbog drugih clanova koji su ih pozvali? Ja sam se uclanila 2009 i imam samo par postova. Upitajte se zasto?
U svakom slucaju mene vise ovde nece biti Thumbs Down
I tek da se zna - sa praksom od preko 20 godina i sa vrtom, koji je registrovan kao botanicka basta sa preko 400 vrsta tropskih i suptropskih biljaka - sta mislite, da li bih mogla nesto da dam ovom forumu?
Lose se osecam sto se tako desilo.
 
Uvijek mi je drago vidjeti aktivne stare članove koji su sa nama od samoga početka.
Iskreno ne razumijem i nije mi jasno zasto imate toliko malo poruka na ovom forumu....
ako je sve ovo što ste napisali istinito.. da imate tako lijepi i raznoliki vrt a sve to zadržavate samo za sebe... onda je ili ljenost ili sebičnost u pitanju.
 
Ili niste skužili smisao foruma... forum je mjesto gdje se razmjenjuju iskustva i dijeli znanje, i naravno upija i traže nova saznanja. putem pp ako nešto dijelite samo određenom članu, nije fer prema cijeloj ostaloj zajednici....
 
Sada ću možda biti malo bezobrazan, ali na vaše pitanje " sta mislite, da li bih mogla nesto da dam ovom forumu?" Odgovorio bih sa : da mogli bih dati jako puno...
Ali siguran sam da necete jer ako niste za sve ove godine podjelili nista sa nasim članovima, onda ni necete..... Cry
 
 
 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 21:24
ZA SVU NOVU EKIPU:
NEMOJTE OVO SHVATITI KAO KAŽNJAVANJE ILI KAO TEROR NAD VAMA....
Koliko god vam se ovo cinilo suludim i činila loša ideja vjerujte nam nije bas tako....
Želja nam je zaptititi svakog člana i pružiti im što bolji boravak na forumu. Ali to traži i neke negativne mjere po nekima. Vecina novih članova je ok i pridržava se pravila ali ima i jako velika masa ljudi koji iskorištavaju ove dobre ljude i njihovu želju za pomoći....
 
70 bodova je jako lako skupiti... da se samo predstavite... sebe, svoj vrt i svoje biljke i vec ste tu... a onda ce te i dobiti pp a i potrebu da ih koristite... jer ovako zaista ne vidimo pravu potrebu dopisivanja sa članovima koji se međusobno nepoznaju.
 
fora je u tome da vi poznajete članove kojima bi pisali pp jer su oni tu na forumu dok vi koji ste novi i nemate ništa o sebi na forumu  za njih ste stranci i oni vas ne poznaju...
 
ZATO BUDITE FER I "UPOZNAJTE" SE SA NJIMA PRIJE SLANJA PRIVATNIH PORUKA
Na vrh
zvončica3 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 99
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvončica3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 13:32
S obzirom da nemam ovlaštenje da ovo pitanje postavim na temi o postavljanju slika, postavit ću ga ovdje. U čemu je problem da samo na ovaj forum ne mogu postaviti niti jednu sliku, čak ni preko Cif-a, dobijem poruku da mi je zahtjev istekao, a ispod nekoliko slika koje sam uspjela prenijeti u "moje slike", piše laž (false). Napominjem da sam na jedan drugi forum uspješno prenijela slike preko Imageshack-a, koje ovdje ne mogu prenijeti. Hvala na odgovoru.
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 14:04
zvončica3, slike koje si stavila na CIF samo kopiraj kod za forum i onda na mjesto gdje želiš objaviti zalijepi
 
evo ovako kao ja..........ovo je tvoja slika?
 
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 14:08
kod za forum ima uglatu zagradu [ IMG .......
 
taj kod je potrebno kopirati i objaviti
Na vrh
zvončica3 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 99
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvončica3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 14:54
da, tako i radim, ali umjesto slike, kad poruku pošaljem, ispiše  mi samo kod, a slika se ne pojavljuje.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 16:41
zvončice3, možda radiš ovako:

- klikneš ikonu gdje trebaš unojeti kod slike i pojavi se tekst:
        Unesite kod slike
           http://

- ti sad uneseš kod slike:
          http://http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/d225eac9-941772_464941216913432_1273339463_n1.jpg

- slka se ne pojavljuje jer ti dva puta bude upisano ovo
           http://http://

Znači kad ti se otvori polje za unos koda slike, zatamni ga i obriši, potom samo kopiraj kod i dobit ćeš svoju sliku, ovako:
       
        http:// -----> to obriši i potom koppiraj kod slike, koji naravno cijeli prenosiš
        http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/d225eac9-941772_464941216913432_1273339463_n1.jpg

i onda dobiješ sliku, ovako:
      


Na vrh
zvončica3 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 99
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvončica3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 18:55
da probam
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/proljece/cvijece/58269.aspx - http://www.cvijet.info/s/galleries/640-480/d225eac9-941772_464941216913432_1273339463_n1.jpg
Na vrh
zvončica3 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 99
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvončica3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 18:57
dakle, kopirala sam IMG kod i dobila ovo gore.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 19:12
[img][/img] ovo ti treba zvoncice i unutra izmedju ovoga ][ ubaci link od slike.Tvoj link nije dobro preuzet ja sam probala i nece.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 19:15
http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/d225eac9-941772_464941216913432_1273339463_n1.jpg ovo je pravi link,de probaj to ubaciti unutra izmedju IMG.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
zvončica3 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 99
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvončica3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 19:29
Sad sam dodala još jednu sliku i opet ista stvar. Dva dana nisam uopće mogla dodavati slike samo sam dobivala obavijest da nešto nije u redu sa serverom...ne mogu slike prenijeti ni preko Imageshack-a, a na drugi forum sam uspjela bez problema...Mislim da nije problem samo kod preuzimanja preko Cif-a.




Ja stvarno ne znam u čemu je problem, ja sam sad kod koji ti je pustolova napisala stavila i sve izvrsno funkcionira, jedino tebi ne funkcionira....pomalo se pitam zašto
Na vrh
zvončica3 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 99
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvončica3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 19:34
http://www.cvijet.info/s/galleries/640-480/d225eac9-941772_464941216913432_1273339463_n1.jpg
Na vrh
zvončica3 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 99
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvončica3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 19:34
Pustolov, ubacila sam tvoj link...


Evo i ja sam stavila isti kod kao i ti pa se meni slikavidi, a tebi ne, znači nešto kod tebe nije ok???a štpo??? E to ja ne mogu znati, nažalost, to ćeš morati riješiti na tvom kompu

Na vrh
zvončica3 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 99
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje zvončica3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2013 u 19:02
Ne znam ša je bilo u pitanju, uglavnom danas sve radi...nisam ništa dirala po svom kompu...
Veliko hvala svima koji su se potrudili da mi pomognu oko problema...Za cijelo društvo i
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 14:17
zvončica3  dobrodošla i ..naprijed s porukama da započne komunikacija..jer forum je za druženje zar nesmile113
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.