Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Festival cvijeća- Sv. Filip i Jakov
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Festival cvijeća- Sv. Filip i Jakov

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 10>
Korisnik
Poruka
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 20:43
kiki hvala na imenu Thumbs%20Up
iako sam prilično skeptična prema njihovim nazivima u trgovinama, sve su neki mixevi i slični biseri
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 21:46
zadnji vikend u travnju je sajam cvijeća pa evo dižem ovu temu

http://www.sv-filipjakov.hr/hrv/dogadjanja/index__cvijece2010.asp?podmeni=dogadjanja&link=cvijece



a možda dogovorimo i kakvo čoporativno druženje među teglicama...
nisam sigurna da ću tada biti u voznom stanju pa da si rezerviram mjesto, ako netko bude imao viška slobodnih sjedala u autu LOL
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 11:47
Bili! Frida i Natalija ,di su fotke?Moje sutra.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 13:30
Možda večeras...moram ih smanjivati pa postavljati, a to malo traje...ali sigurno će uskoro...
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 15:24
kaktusi bešlić - tu sam se najviše zadržavala, da parim oči i uzdišem










ovom smo se grmiću svi divili





ove šarene zjevalice su me oduševile svojim bojama


















80 kuna za teglu visećih fuksija - malo pre-previše za moj "ukus", a bome i džep

a pomno smo razgledali i ponudu naših obrtnika tj. majstora starih zanata




bez liza se ne smijem vratiti kući



obožavam ove drvene stvarčice - gledati Wink





drvene praćke (30 kn) i pištolji - današnje igračke im nisu ni do koljena

a jako su mi se svidjele i ove kugle




i iz šatora sa cvjetnim aranžmanima gospođe nine jans semec
















kiki u akciji









i izložbeni šator izdaljine - sa fikusima - microcarpia i bromeliama



Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 19:11
Ovogodišnji sajam se održavao na novom prostoru - ispred hotela, a ne u kampu kao do sada...meni se ovaj put više svidjelo nego prijašnjih godina...izbor cvijeća bio je , rekla bih standardan...cijene su se pomalo razilazile od štanda do štanda...tako se ista biljka mogla naći po različitim cijenama, a najbolje je to da se ponegdje moglo naći i veća biljka od iste manje, a povoljnije cijene...a sad neka slike govore...




























Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 19:13
aranžiranje na otvorenom ( reklo bi se za vjenčanja)










Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 19:16
U jednom paviljonu su bili prekrasni aranžmani po bojama...









Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 19:18
uočila sam i neke zanimljive biljke koje do sad nisam vidjela...

Neka vrsta mimoze koja na dodir sklapa svoje listove...


..a onda su je svi htjeli dirati...


...kadulja s mirisom ananasa...i stvarno miriši na ananas...sad mi je žao što je nisam uzela...


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 19:21
  Posjećenost sajma bila je dobra ( čini mi se)





  A evo i nas...Pozdrav svima od dijela forumaša iz Zadra!!!
  S desna na lijevo:  Trava, Natalija, Kiki-ko? i moja malenkost



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 08:22
Lijepo si nam dočarala sajamsku atmosferu! Mašem vam svima!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 10:43
Frida,u Photobucketu možeš namjestiti postavke tako da ti on sam sve automatski smanji.Moje fotke se još daunlodaju.Nikad kraja,ali ih večinu neću objaviti da se ne ponavljamo.Kadulju koja stvarno miriše na ananas je kupio trava.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 10:56
Wink he he...imat cemo pelcere!!!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 12:09
Wink he he...
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 12:18
Danas sam već stavio jednu grančicu na ukorjenjivanje,valjda se u transportu napola odlomila,kad sam pogledao da vidim što se nakrivila,otkrijem da svaka grančica već ima početke korjena u osnovi,ovu kadulju će sigurno biti lako razmnožiti,samo izgleda da je vrlo žedna biljka,smjestio sam je odma pored špine. 
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 12:22
smile55 
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 13:53
 
 
 
 
 
 
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 14:07
Bešlić
 
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 14:12
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 21:22
smile149 Hvala na predivnim slikama.
Cvijeće je lijepo a ekipa smile177 za + 5 !!!!!!!!!!!!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.