Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Festival cvijeća- Sv. Filip i Jakov
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Festival cvijeća- Sv. Filip i Jakov

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910>
Korisnik
Poruka
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2013 u 20:01
Ja se vratila doma s par biljčica uglavnom za kamenjar a on evo s ovim
 
 

 
 

 
Potrošio ohoho i neka sad kaže da ja puno trošim
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2013 u 20:12
Pozdravi i puse svima lijepe slike su pokazale koliko krasnih biljaka je bilo
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 02:17
Ja sam toliko odlagala odlazak u bodule da nisam htjela još jedanput,a imala sam i obaveze.Makar je prijateljica htjela da idemo busom.Odma mi je bilo lakše kad sam vidjela da je bila kiša i zima.Mrzim kišu i zimu.Kod mene je bilo manje kiše,a osim toga ležala sam u kući i gledala film.A prije i poslje toga sam se napljevila i nakosila ko nikad u životu.I ubila jedno milijun puževa.Procvjetala mi je nova perunika,za koju je moja kći izjavila da takvu ljepotu nije vidjela ni u botaničkom.Ne sjećam se od koga sam je dobila.Žutkastozelenkasta sa ricavim tamnoljubičastim rubom.A ja sam patila jer mi je crko aparat.Napravila sam par snimaka mobitelom ali neznam kako bi ih stavila na komp jer nemam USB kabel.I još je bitno da sam konačno isčupala limun i bacila ga u smeće.Dio korjena je istrunuo.Možda zato nije napredovao.Svo cvijeće strelicije su pokrali.U zadnje vrijeme je bio velik promet kroz kuću pa se pročulo.Peruniku sam pobrala da se ne dogodi isto.10 cvjetova na 3 stapke.Veseliće me doma u vazi.
Na sajmu sam,nadam se,dogodine,makar bi ja kupila samo kulen.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 07:39


Sa vama sam uživala
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 22:33
aralija, tm se stvarno lijepo ponovio LOL sigurno će te i dogodine voditi na sajam Wink

super što su cijene pale, jesu li svugdje ili samo kod bau....?



Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (3) Hvala(3)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2013 u 08:24
prošlo je skoro 3 mjeseca, a ja tek sad stavljam link na slike koje sam slikala 2. kišni dan pa ako nekoga zanima...
kišni sajam cvijeća 2013.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 06:13
slikice su predivne ,jedva cekam do godine da idemo opet
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 09:27
Imaš jedno hvala od mene za trud, a za vrijeme ne brini jer nikad nije kasno za podjeliti nešto sa drugima Tongue
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2014 u 20:00
Ove godine festival će se održati od 25. - 27. travnja na prostoru hotela "Villa Donat" kao i prošlih godina.  Očekuje se velik broj izlagača kao što je bilo i dosada. Više o tome na http://www.sv-filipjakov.hr/hrv/dogadjanja/index__cvijece2010.asp?podmeni=dogadjanja&link=cvijece
Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2014 u 21:03
i prosla je godina dana,kako brzo proletila..veselim se ,ma malo je reci veselim se,skacem od srece u iscekivanju toga dana,nadam se kupnji prelijepih kaktusica ,sukulentica iiii....poslje filip jakova zaista necu vise nista kupit..dosta je Smile
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2014 u 22:36
Anđo, pogodi s čijim autom idemo?  smile115
Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2014 u 06:13
pretpostavljam sa tvojim :)
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2014 u 07:18
je-dva če-kam, je-dva če-kam, je-dva če-kam...
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2014 u 19:59
i ja i ja i ja ...cuj to oglasila sam se ko magarica heheheh..kako god ja nemogu izdrzat do tog dana ,zelim imat punooo noviteta ,svaki put kad dođem od  tebe natalija shvatim da ja uopce nemam puno hehhehe..tvoje biljke su posebne
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2014 u 20:04
Da se ja ne javim kao magarica (? ) prijavljujem se  a tko će me pokupiti???, da opet ne  idem s MM jer on će cijelo bogastvo potrošit na slaninicu a ja bi da taj novac bude kod mene u torbi tu je sigurnijeWink
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2014 u 13:20
Sad nas je više od pet, morat ćemo se razdijeliti u dva auta. Najbolje da s mojim idemo ja i još netko a ostali u drugom autu. Ja lijepo spustim stražnja sjedala  i tako autić (inače karavan s velikim gepekom) dobije još više prostora za ono "skromnog" što kupimo smile161
Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2014 u 21:39
da,morat cemo sa dva auta ,ja cu ante doci do tebe i kod tebe ostavit auto a za dalje dogovorimo se ..cut cu se i sa anelom da vidim sta ona misli
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2014 u 21:40
hehehh dobro si napiso ,ono skromno sto kupimo treba negdje spakovat a taman ce biti tvoj gepek :)
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2014 u 13:07
kakvi su planovi za subotu, mislim na vrijeme polaska

čini mi se da se planira ići ranije, prije podne, mislim da meni to neće odgovarati

ja sam od "šefova" tražila slobodno popodne pa ako još kome ne bude odgovaralo jutro, možemo nešto iskemijati
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2014 u 13:33
ja bi radie poslijepodne, oko uru - dvije
Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,218 sekundi.