Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Festival cvijeća- Sv. Filip i Jakov
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Festival cvijeća- Sv. Filip i Jakov

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 78910>
Korisnik
Poruka
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2014 u 20:23
ja se javim u petak ,do tad imam vremena za razmisljanje...
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2014 u 23:12
I meni odgovara popodne , a kako imam iskustvo od lani da se cijene snižavaju zadnji dan(već ujutro ) mozda i u subotu popodne bude sniženja , ali kako vama odgovara ja sam penzić pa mogu kako hoću naravno ako MM taj dan bude raspoložen da napravi ručak , odnosno roštilj ( to jedino zna)a priloge ću ja spremit prijeThumbs Up
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2014 u 00:01
To ce sigurno biti jako jako lijepo ! Vama zelim ugodnu voznju i lijepi provod
a nama zelim puno slicica , da mozemo vidjeti to sto ste sve kupile i kako vam je bilo !

                              smile219
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2014 u 12:52
Dobri ljudi pomozite, da li se isplati doći na sajam u subotu popodne, s tim da bi to bilo oko tri ili četiri sata. Da li je to kasno. Možda bi se ja, MM, moja sestra i njezin muž uputili ali tek popodne oko jedan sat a treba nam dva sata vožnje.
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2014 u 13:29
mislim da im je subota popodne "udarna", ne vjerujem da će biti sniženja, osim ako ne bude loše vrijeme, ko lani

gute, hvala, valjda će se netko sjetiti i slikati, moram priznati da nisam sigurna da ću ove godine ja nositi aparat, velik je, zauzima mjesto, briga više, iako je lijepo nanovo gledati slike i podsjetiti se

karli, kasno nije sigurno, u subotu popodne je tek pravi "šušur", naravno, ako bude vrijeme, ako ne bude kišilo kao lani

Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2014 u 21:13
u subotu popodne će se ići, bez obzira na kiš(ic)u, pa nismo od cukra Wink


Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2014 u 21:22
Ja idem u subotu poslijepodne. Prošle godine smo bili mokrii to mi je baš dalo poseban gušt u obilaženju štandova. 
Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2014 u 21:56
računajte i na mene, a gledajući prognoze od 15 sati više nema kiše, pa ako se i pokisne nismo od cukra kako reče Natalija, ma mi smo od kamena škljiljevca, a on se pomalo otapa tako da treba sto godina da se otopi a toliko vremena zapravo i nemamo pa što nas brigaBig smile
 
Karli prije par godina bila sam i kasnije u prvi sumrak a svi štandovi su radili, a kako se dan produžio od 16 sati pa dalje možeš potrošit cijelo bogatstvo kao u pravoj kockarniciLOL
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2014 u 21:18
Kako je današnji dan u Sv. Filip i Jakovu bio malo kišovit malo bez kiše evo i sličica, Kako su naiši  ZD forumaši bili i jučer po sunčanom danu ovaj kišovit samo smo bili moja malenkost Natalija i naš mladi Ante, koji je usput bio i šofer a ima i prostrani gepek, e to mi je žao što nemam slikano. E to nije sve na sajam su stigli i Gospića naša forumašica Karli sa suprugom (koji je usput i glavni za šišanje njihove živice i kugla od šimšira a vjerujem i da svoje mišiće podmeće za kamenje koje ima u izobilju u njihovoj oazi ljepote) te simpatična sestrica naše Karli. Naravno kratko smo se sreli u cvjetnom kafiću a Karli ima i zajedničku sličicu (mada moram reći da ja se i  ne volim baš slikati)  Pozdrav  ekipi iz Gospića i bilo mi je zadovoljstv Vas upoznati
 
A evo i par sličica iako su prevladavalee ljetnice a mene je svako zaokupio štand Bešlić a o tome drugi put
 
najprije nezaobilazno
 
 
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2014 u 21:23
Dobra instalacija naše Marije Jurić Zagorke
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2014 u 21:25
I još malo instalacija od iste autorice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2014 u 21:29
šetnja od štanda do štanda
 
 
 
Gospodin Bešlić se nije odvajao od mobitela
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2014 u 21:34
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2014 u 21:35
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2014 u 21:37
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2014 u 21:52
 
 
 
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2014 u 21:53
 
 
 
 
 
 
Toliko od mene nadam se da će Karli postaviti još sličica jer je imala fotić kod sebe
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2014 u 22:28
Draga Aralija , hvala ti na predivnoj fotoreportazi !
Fantasticno si nam docarala sajam cvijeca !
                                                                                                        
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2014 u 08:44
Prekrasne slike aralija,vjerujem da ste uživali.
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2014 u 08:48
Evo da malo i ja pridonesem slikama, iako moje slike nisu ni približno ljepe kao od aralije. Jako mi je drago da smo se odlučili otići do Sv. Filipa na sajam jer sam imala čast upoznati araliju, Nataliju i Antu, troje dragih i simpatičnih ljudi, puno im hvala što su našli vremena da se upoznamo, jer sam ih uhvatila taman na odlasku. Još jednom ih hvala. Oni su prvi sa ovog foruma koje sam upoznala. I ja njima iz kišnog Gospića šaljem veliki pozdrav, zajedno sa MM i sestrom. Bilo nam je jako lijepo s vama. Hug















I na kraju jedna zajednička

"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 78910>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.