Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnina cvjetna terapija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnina cvjetna terapija

 Odgovori Odgovori Stranica  123 43>
Korisnik
Poruka
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Ivnina cvjetna terapija
    Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 23:56
Evo ljudi moji, neću dužiti! Želim vam predstaviti svoj vrt, mjesto moje "terapije", opuštanja od svakodnevice, moje najdraže mjesto.










Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 00:01





Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 00:02
Predivne slikice i lijepo si nazvala temu, cvijeće je najbolje terapijasmile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 00:05







Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 00:08










Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 00:11





Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 00:14




Eto, zasad toliko ,ako vam se svidi bit će toga još Embarrassed!
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 00:25
Predivne slike,kada se radi u vrtu zaboravlja se na sve probleme.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 07:15
Prvi gosti su mi bili Embarrassed.Hvala vam, nadam se da ste nešto vidjeli po mraku Wink.
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 08:25
Našla sam te smile213
Baš ti je sladak vrt presladak!!!
Jedva čekam još slikica pusaaaa!!!
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 09:19
Ljepo, ljepo! Tri dučana gospođa otvorila, ali treba to opskrbljivat. Vidim, mušterija ima i promet se radi. Thumbs%20Up
Da,da, cigle ti se stvarno dobro drže. Kod mene ne treba "oko sokolovo" da bi se vidlo u kakvom su jadnom stanju na dvije dionice staza. Ovako na fotki, po boji se vidi da su tvoje cigle bile dobro pečene. Isto tako vidim, nije se šparalo na njima. Očito ste ih imali dovoljno, kad ste si mogli priuštiti slaganje na "kant", što je izdržljivije za, ako zatreba, i teži promet, pod uvjetom da je izvedeno onako solidno kako si rekla. Sama šema sloga mi se sviđa.
Interesira me kaj je ono kaj izgleda ko malo sklonište. Ako je iznad njega ono kaj drugi zovu bazenom, onda ste to fino kaumflirali i privukli poglede na interesantno žiđe od kamena. Baš si majstorica-kreativka. Clap

Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 09:53
vec jedva cekam nove slike,divan ti je vrt,a i staza od cigli mi se svidja
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 11:01
A di je bauštela???
 
Ja sam već puno puta rekla šta mislim o tvom vrteku  no kak vele"ponavljanje je majka znanja"....prelijepo..i "bazen" i okolo bazena a i bauštela iako nije gotovasmile57
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 11:21
 
 
 
Dobrodošlica za tvoju cvjetnu terapiju, koja će vjerujem, poslužiti i svima nama,  u slične (terapeutske) svrhe.
Tek sada imam pravu dimenziju tvojeg vrta, slikala si iz dobrih pozicija, pa mogu povezati riječi sa slikom.
"Bazen" je odlično ukomponiran u okoliš, staza s ciglama jako dekorativna i originalna s ovakvim načinom postavljanja cigli i fenomenalno se sljubljuje sa okolinom.
Izbor biljaka baš je u tvojem stilu, prekrasno si sve to složila, i hvala Bogu na yucci, ne?Wink
S velikim veseljem i zanimanjem očekujem nastavak.Smile
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 12:03
Hvala vam ljudi moji na riječima hvale, potpore i pitanjima Embarrassed!
Sarić, yucca Wink, ma što bih ja bez moje Saške?! Pa već prethodno  navedena Shasha, bauštela isto stiže na ovu temu (znaš da kod mene to ide malo sporije LOL)...Inox, ovo "sklonište" je zapravo stari , veliki , predivni podrum koji je ostao od stare kuće koju smo rušili a kojeg mi nismo imali srca zatrpati, imamo lijepe planove za njega, samo treba to sve stići, sad su prvo na redu vidljivi dijelovi Wink. Ali i ovako neuređen je funkcionalan jer je preko zime u njima temperatura sasvim ugodna, lijep prostor za skladištenje cvijeća, zar ne ?!Nadam se samo dugom , toplom ljetu i možda ispunimo sve zadane planove.
Gio, hvala Embarrassed!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 12:14
Ovo je već viđeno, ali stavljam ovdje da se vidi razlika ubuduće, znači ovo je moja od milja zvana bauštelica, moj najnoviji projekt, koja više nije ovakva već napola sređena Embarrassed :



ukrasni ribizl





malo bauštele izbliza


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 12:17
Uspješno je prezimio vani u zemlji


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 12:50
bome i ja sam mislila da imaš sklonište...zlu ne trebalo LOL
nego...hvalila si se da si sama zidala bazen...pa si razmišljam tak po malo...hmm hmm kad si ono rekla da buš došla k meni? LOL
ova zadnja kopanjica mi se isto sviđa Smile jesi to ti radila?
svega ima kod tebe...sad još jedva čekam da sve ono sjemenje proklija i prcovate Wink
P.S. nekak mi se čini da fali jedna bitna slika sa bauštele...ili čak dvije LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 13:41
Draga evo napokon i tebe ovdje...ma krasno napreduju tvoji radovi..Biljkice se dobro drže, a tek kad procvate i nikne sve sjeme koje si posijala..ja sam jučer sijala i ak sve nikne što sam posijala bit će za pola foruma
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 14:03
Ivnice, i ja sam u tvoj vrtić zavirila i puno lijepog vidjela! Rado ću biti gost na tvojim bauštelama.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.