Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnina cvjetna terapija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnina cvjetna terapija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 43>
Korisnik
Poruka
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 22:23
Bila sam u Šarengradu biti če slikica iz auta specijalno za tebe dok uhvatim vremena !smile78
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 22:35
Lucy, tako si me nasmijala svojim komentarom, ma bravo draga isto razmišljamo Wink (jedino što je mene patila fensi-šmensi "obleka" LOL) i naravno hvala!
Anči, Slavončice moja smile78!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 22:57
Lijepo si se ponovila Ivna, a tvoj vrt je svakim danom sve ljepši i rascvjetaniji.
Jako mi se svidjela kamena žardinjera, ovi asterikusi su ti također puzajući i dobro bi išli u neku žardinjeru, a u sredini neka stablašica Wink
život je more
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 23:41
Đes* baaa sevdooooo bome se ti dobro ponovila svaka čast sve je super a ostići su preslatki .. nedam nikom cvjećarku svoju cmok cmokić !!
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 06:46
Stvarno si kupila prekrasne biljke..još si bila i vrijedna i sve si odmah i posadila..
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 21:29
Evo malo novih slikica Wink.
Da li netko zna kakav je ovo cvijet, sjeme je došlo iz Francuske,nigdje nisam nešto slično vidjela a jako efektno izgleda kad se grm razraste





Rascvao se i oxalis, mali je još ali ima prekrasan cvjetić



Moja "crna" rajčica, smještena na balkonu-još jedan od mojih malih projekata-povrće u teglama na balkonu LOL



Baš mi je cakana



Ne mogu joj odoljeti, i druga se rascvala



I šečer na kraju: ruselije ! Našla sam ih po povoljnoj cijeni smile213


Danas je bilo još dosta ponova ali druge slikice sutra!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 22:04
ivna, roštilj je prva liga kao i nove cvijećke Thumbs%20Up
mirtu nikako nemoj zaboraviti na jesen izvaditi i spremiti Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 23:03
pravi secer ivna
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 07:15
Konte, hvala Embarrassed a mirtu su mi odmah pri kupnji savjetovali da mičem preko zime,Tako da će valjda i biti tako Wink.
Gio, da samo znaš koliko sam se naučila da ju pronađem (po realnoj cijeni) i onda sasvim slučajno nabasam na njih Smile...sad mi preostaje jedino da ih mazim i pazim i naravno da uživam u njihovoj ljepoti Approve!
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 07:26
ej draga di to ima ruselija povoljno? ili si sve odnjela ? LOL
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 07:28
Taj bijeli cvjet mi djeluje profinjeno i nježno,oxsalisa nisam ni znala da ima toliko vrsta,ja imam onaj starinski sa ljubičastim cvjetićima,a taj mi je prekrasan,a ruselije susmile227Ito si se počastila sa puno pitara,baš su lipe,a moram ti reći za pomu(rajčicu)Thumbs%20Up
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 13:56
Već sam napisala u dnevniku radova - zaista predivne cvjećke ste našli TM i ti (šapni nam di je to po povoljnim cijenama...)
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 14:02
oho suseda pa kod tebe se stvara pravo cvijetno carstvo,mogla bi ja i doci  umjesto dnevne kod tebe u nocnu posjetu valjda nema kamera na trgovini ispodLOLWink
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 09:39
Ajme meni, pa ti imaš botanički vrt!!!
 
Prekrasno cvijeće, prekrasno si sve uredila, ali ipak mi je najbolja ideja sa onim roštiljem, izgleda fantastično!!!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 10:04
Hvala vam drage moje na posjeti Smile!
Nato, na pola puta do mene su ruselije, pa ako si zainteresirana za njih ili što drugo a vjeruj mi na riječ ima svega , ti k meni na kavu pa ćemo obići Wink. Anaida draga, odgovor sam na tvoje pitanje dala Nati LOL - rasadnik je na pol puta između Ivanca i Varaždina Wink.

Rosa a ti probaj, najbolja kamera i zaštitar od nepoželjnih gostiju preko noći je MM Wink! Bili bi to razgovori noćni ugodni, mogu si zamisliti
 Hug LOL!
Proljeće, hvala na posjeti i pohvalama Hug!

E , jučer sam malo slikuckala pa evo njovih slikica, rascvijetalog i nema baš previše, vrijeme mi kvari onaj pravi proljetni ugođaj, nikako da se smiri već jednom ali trava i ostalo zelenje (korov Wink) raste ko ludo, njemu niš ne fali , očito Confused!

























Ovo je novitet-moja mala "začinska polica"



Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 10:27
Jel to mozda onaj rasadnik u Vidovcu (ak je pa kak ih onda nisam ja vidjela prosli tjedan)
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 10:41
smile227 prekrasno,a callistemon i ja bih jedan takav ako imaš viška,
toplo se preporučam.
smile143
Ostala sam zaprepaštena svom ljepotom tvojih cvijećkismile129 ,a vrijeme je i kod nas kišovito i to me već uništavasmile181
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 10:53
Rosa, da to je taj uz cestu, ali ih tamo nemaju već kod kuće (ali vidi se i ona s glavne ceste, ona rozna ili kakva je već to boja) Wink.
Anči, kalistemoni su tako još mali da ne vidim kako bi ih mogla podijeliti, ali imaš ih u Baumaxu na sniženju, prekjučer kupljeni, probaj otići u najbliži, mislim da im je sniženi asortiman svugdje isti Smile!
I naravno objema, hvala na posjeti!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 10:57
Baš si lijepo sredila, ova posljednja slika mi je super, a koliko pitara imat ćeš posla ovog ljeta Clap
život je more
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 11:04
Hvala ivna na informaciji Tongue
Morat ču u Baumax u Osijek po njega  Thumbs%20Up ,kolko je koštao sječaš li se ?
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.