Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnina cvjetna terapija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnina cvjetna terapija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 43>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 21:58
Procvjetala ti lantana prije nego meni, eto baš mi je drago, da ne kažete da  uvijek kod mene prvo procvate Clap Kutak na balkonu je super, ona slika s ulice pokazuje pravo lice vrta Clap
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 22:08
Lijep kutak na balkonu i vrt ispred kuće.         smile141
Anči molim te napiši da li u Osijeku ima kalistemon i koja je cijena (ako si bila)?
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 22:38
hej ivna, ova kontesaa me tak iznervira da moram dojti kod tebe na terapiju prije spavanja...
I kaj to onda moje oke vide??? Lantana - digitalis - fuksija!!!
Pa ušminkan, fensi-šmensi balkonski kutak s novim, dizajnerskim pletenim košarama!!! Wunderbar!
Nego, kaj si živicu šišala pod wasservagom, da je tako ravnomjerno cvaknuta?
A ostići su tak zgodni da si ih sigurno fotošopirala!
ajd bok,
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 06:41
Jooj koje ljepote kod tebe..fuksija, lantana, balkon izgleda prekrasno a tek pogled sa ulice na tvoj vrt i živicu, predivno je..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 06:54

Pohvale ošišanoj živici i lijepom pogledu prema kući. A i one okrugle thuje (mislim da su thuje) mi mame pogled!!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 08:40
Lantana, ne mogu vjerovati da je procvala prije već kod tebe

Lilie, hvala draga

Sarić, još nije ravna (zato sam se i "potrudila" da slika bude mutna LOL) ali više nisam imala snage za ravnanje

Stefi, Anaida-dođite mi opet
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 08:41
Predivni veseli cvjetići u tvom vrtu,ali košarice sacvjetnim posudama su ti fenomenalne,mora biti da je pravi užitak na tako opremljenom balkonu boravitismile71smile120
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 09:36
Draga Mira, od srca ti hvala na lijepim riječima, a je, imaš pravo, obožavam biti na svom balkonu i činim sve da se što ugodnije na njemu osjećam ali eto ostaje žal što nije zeru veći, ovako mi je malo prostora za sve što bih ja htjela na njeg staviti Big%20smile !
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 09:40
bravo za lantanu ,moja je vec cvjetala i sad mi ne izgleda nesto najbolje.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 14:50

Evo mene opet na terapiji,neznam možda i ja jednom pokažem i svoj vrtsmile229moram još dosta naučiti o ovim tehničkim stvarimaStern%20Smile

Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 15:31
Bok Ivna, morala sam krenuti od prve stranice jer iako sam već bila kod tebe ali se nisam javila morala sam ponoviti šetnju kroz tvoj krasni vrt Hug.
Imaš krasnih primjeraka cvijeća što u vrtu što u vazama. Kako meni uvijek nešto zapne za oko, ovaj put ću izdvojiti prekrasni ljubičasti grm berberis smile94, moram si ga svakako nabaviti i zlatoglavica. Nju imam već dvije sezone i nikako da mi procvate, dobila sam ju isto od shashe, čak je i bacila mlade ali cvijeta ni za lijek Confused. Tvoja je krasna Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 15:38
predivan vrt i slika vrta iz daljine, stvarno sam oduševljena; rasporedom, oblicima, nijansama zelene, luda sam za zelenomBig%20smile.....
ove bijele košarice i u njoj biljčice i još jedna stolica...., pravi kutak za opuštanje!
Lp
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 20:21
Hej ivna lijepe slikice, lantana  me baš iznenadila, moje su još samo u listovima.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 20:33
Kutak na balkonu  s cvijećem u pletenim košarama pruža mjesto ugodno za odmor. A i  vrt ispred kuće je baš njegovan.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:20

Lijep mi je i vrt i živicaClap

Al balkon je smile227,super si ga ukrasila sa pletenim košarama,samo pazi da ti ne pokisnu !
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:29
Gio,  Mali kaktuse (držim fige da svladaš tehniku, i mene je mučila ali sad mi se čini tako lako da ne znam zbog čega sam toliko dramila), Korijenko, Mini, Triša i Lucy hvala vam drage moje što ste posjetile moj vrt Heart!!!

Nekako gdje god se okrenem oko sebe ima zelenila ali ja već vapim za bojama i tako svakodnevno šetam po dvorištu i tražim bilo što i s najmanjim naznakama cvijetanja...Stvarno sam nestrpljiva Embarrassed, ovo je moj današnji "ulov", ma znam da se ponekad i ponavljam ali nekim cvetekima jednostavno ne mogu odoljeti Wink!






















Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:32
Lijepo si složila kutak na terasi i baš ti je fora ono sa košarama. A kugle !?! Nemam riječi. Prava umjetnost. Meni bi prije ličili krimprima nego li kugli! zato ja šišam ravno - valjda profesionalna deformacija!
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:34
Prekrasan rodić i karanfil i ruže i begonija ,.... i sve !smile156
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:43
Draga ivna,a ja lovam nove slike i kao malo djete se veselim svakojsmile213Ovaj bordo karanfil ti je prekrasan,rododendron kad procvjeta pokaže svu svoju raskoš,ostić ti se lijepo rascvjetao,puzajuća ruža prekrasno je počela,a ja vidim mnogo pupova i tek kad se skroz rascvjeta,a begonijica je tako slatkaClapClapClapThumbs%20Up
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:50
Joj sunce oje šta sad da ja kažem kad su sve rekle kako je kod tebe -samo ću reći da sam jako sretna u tvom vrtu i svemu šta imašsmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.