Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnina cvjetna terapija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnina cvjetna terapija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 43>
Korisnik
Poruka
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 18:06

zaista imaš lijepo cvijeće, uživala sam takom da sam ga više puta pregledala!smile55

jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 22:14
Sliku koju bi posebno izdvojila vec je Mari  tako da ja vise necu ,al moram napomenuti da nas svaki puta pocastis sve ljepsim primjercima ,prekjucer sam bila blizu tebe i mogu samo reci da uzivo izgleda jos ljepse iako nisam uspjela puno vidjetismile113
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 23:35
prekrasne su ,ja imam naračastu ,vidjela sam žutu al bijelu nisam
pokušavam skupiti sjeme  al stalno negdje odfrca
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 09:07
Korijenko, lucifera imam prvu godinu, kupovala sam ga ali ovo što je u grmovima velikim sam dobila od susjede koja ih nikada ne vadi iz zemlje, pa sad ne znam što je bolje...Ja sam odlučila da ih neću vaditi, ako ih zima uništi (a nadam se da ipak neće) znam gdje ih uvijek ima Wink...

Rosa, zašto mi se nisi javila ako si prolazila pokraj kuće ili bila u blizini, mogle smo jednu brzinsku kavicu popiti Hug ?!

Ančice draga, ja ti suzy također imam prvi put i mogu ti samo reći da i nisam baš prezadovoljna s njom, i ona stoji LOL !
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 22:38

Moja raste i cvijeta .

Ispod loze mi je na terasi i voli zaljevanje..
Vidjela sam da imaš bungenviliju ,mene danas muž počastio s jednom.
Kako se ti snalaziš  bugicom?
smile57
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 22:46
imas divan 'dzumbus'
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 07:07
Ivnice, i ja te opet posjetila. Vesele me tvoje slikice - a za gomolje daliija bi mogle organizirati neku razmjenu u jesen (ja imam bijele, crvene, ljubičate i roza).
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 08:57
Živim u gradu gdje stvarno ima u izobilju oleandara,ali ovakav što ti imaš za mene je nešto novoThumbs%20UpUvijek se oduševim tvojom bauštelicom,puna je cvića,a ja vidim posebno cosmos kako se rascvitaosmile64
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 12:33
I kod tebe u vrijeme ovih ljetnih vrućina cvijeće se jako dobro drži! Krasno majstorice, šatirani oleandar je baš cakani!Wink ali i cleome............kao uostalom sve što si nam pokazala!Tongue 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 13:34
Cvijeće ti je prekrasno, zdravo, lijeposmile64. Primjećujem i neke meni nepoznate vrsteSmile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 21:15
Kod nas je hladno i pada kiša ništa ne moramo zaljevati
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 22:04
Ivna pa ovo je prava mala cvjetna džungla, cvijeće ti je prekrasno, a ovo mi je naj slika

život je more
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 21:05
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 15:43
nema šta cvijeće ti se je super razraslo a posebno ruselija Clap
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 18:19
smile219 đes"ba đes"ba šta ima draga moja kako si mi duuuugo nisam bila kod tebe i baš sam sad lijepo i polako prošetala kroz tvoj vrt i mogu ti reći da mi se baš baš sviđa kod tebe imaš tako lijepu i šarenu džunglu pusaaa!!!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 14:43
sad sam se sjtila kako je bilo govora o nekim rupama, pa da će sve biti zelenooo da neće biti boja Wink a kod tebe je sve bujno i šarenoooo Clap
možda sam u krivo dvorište ušla WinkLOL
ivna sve pohvale za vrtek  Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 17:23
Sve pohvale za cvjetno šarenilo  smile55.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 22:52
Hvala vam drage moje, svima na posjeti smile79!
Evo ponešto novih slikica !

Ovo je cvijetić žutog hemerocalisa koji sam dobila na zadnjoj kavici, kaktusiću vidi ga Big%20smile


kameleon


oxalisi i dalje cvatu


breskvica ima u svim bojama






nicandra


mirtu su mi skoro "zagušile" breskvice, bilo je čupanja Wink


mala gaurica, zapiknula sam ju u zemlju kad se velikoj strgao vrh


koprive










lantane, cvatu ali ne rastu baš kako sam ja očekivala


svisvetnjak, cvate li cvate


balkon


jasmin se penje nebu pod oblake LOL


i naravno počinje i "gore" cvasti


ovaj put samo malo dalija


muškatlica bez koje svaka prava Slavonka ne može Wink


maslina u džumbusu bauštelice


nezaobilazni ostići


pa još malo dalija








može li mi netko reći što je ovo, meni je nepoznato


I bazen za kraj

Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 23:17
Sve je prekrasno ,ja navijam za muškatlu smile55  i bazen !
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2010 u 08:02
i meni je ova zadnja slika
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.