Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali gradski vrt - 2
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali gradski vrt - 2

 Odgovori Odgovori Stranica  123 78>
Korisnik
Poruka
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moj mali gradski vrt - 2
    Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 22:33
Sjećate se počelo je s ovim:
 
 
A onda je bilo puno lijepih riječi za sve učinjeno u ovih pet godina i ovako to izgleda danas.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Perla ovo izgleda samo tako radi tebe, sjećaš se dok si pitala "Pa zar u ružičnjaku nećeš imati nešto, pa barem lukovice?". Hvala za to pitanje, djelovalo je vrlo poticajno, a danas ružičnjak izgleda prekrasno.
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
radosnica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radosnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 22:40
Puno si toga promijenila, jako je lijepo Tongue
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 23:07
smile219  Dobro došla nazad!

Vrtek ti je prekrasan - pravi bujni, svježi, cvjetni, proljetni ugođaj.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 23:52
kad si to sve stvorila
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 00:00

Dobro nam dosla natrak ,vrt lijep ko i inace Thumbs%20Up

cvijet za cvijet=buket
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 08:12
smile227smile227smile227
Svaka čast Tija. Prekrasno!
I dobro došla!Big%20smile
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 08:20
Drago mi je da si nam se vratila. Još mi je draže da si ponovo otvorila temu svog vrta, s tako lijepim fotkama.
Veseli me da sam te potakla na tako uspješno uređenje tvog ružičnjaka.Big%20smile
Tvoje prelijepe ruže stablašice će zasjati u svom punom sjaju taman kad tulipani posustanu.
No, nemaš ti samo tulipane u toj gredici!LOL
Iako su tulipani i ostale lukovičaste proletnice ovih dana zvijezde tvog vrta, helleborusi, trave i heuchere izgledaju sjajno!
Sad ja još čekam fotke hostinjaka, čim se hoste ''odmotaju''Big%20smile
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 08:29

pravi proljetni ugodjaj
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 09:06
Dobro nam dosla natragHeart, tebi pohvale na lijepom vrtu, muzu na divnim fotografijama tvoga lijepoga vrtaClap!
Na vrh
v e s n a View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 52
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje v e s n a Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 11:41
   Zablistala si u punom sjaju.Mislila sam da je fotomontaža,smile71,puno pozdrava Tebi i okupljenom društvu.
melody - dubrovnik
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 11:45
Prekrasan vrt svaka čast na trudu!!!!Thumbs%20Up
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 13:54
ovo je melem za oči. zaista imaš predivan vrt!!!
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 17:03
vrt je zaista predivan, priča od početka do kraja, nemam što za nadodati!Thumbs%20Up
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 19:48
e pravo za uživanje,svaka čast,stvarno puno urađeno i krasnoClap
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 21:52
Oh!!! Kako si sve lijepo uskladila...boje,cvijece...sve je samo za pohvalu...fakat prelijepo...neznam sta reci....vidim da i ti imas(mislim da se tako zove) Carsku krunu-zuti visoki cvijet...prelijep je,javi mi nesto vise o njemu Tongue...hvala ti najljepsa!! 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 22:46
presladak mali gradski vrtClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 23:30
Proljeće u punom sjaju!Stvarno ti se isplatio trud oko onog pretumbavanja!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 08:55
Radosnice pa i nije puno toga promijenjeno, zapravo neznam što si zadnje vidjela, ali bilo je jedno pretumbavanje u ljeti, ali s trajnicama, a lukovice sam samo dodala, mene ti više ovo što dolazi poslije zanima kakvo će biti.
 
Cimicifuga, Rosa2, Baka,Gioia, Zvrkice, hvala na toploj dobrodošlici!
 
Mari 5510, kad sam stvorila? Pa u međuvremenu. Wink
 
Bako hvala na tri puta WOU, bude još toga za WOU, barem se nadam i meni je svaka nova postava iznenađenje.
 
Zvrkice dragi se zahvaljuje na svim komplimentima!
 
Vesna, vidiš vidiš nije mi palo napamet upotrijebiti čuda Photoshopa,  ja si budem "nadodala kvadrate" u vrtu.
 
Forzicija, Lukaccc, Sarajka, Lora, Rein hvala na lijepim riječima, gode.
 
Dzomba o Carskoj kruni ti neznam puno osim da je lukovičasta biljka i da mi smrdi ko pokvareni luk, ali da je efektna, efektna je....hvala na svemu.
 
Perla.....potaknula si me na svašta, pa i na povratak ovdje s temom, ja se zahvaljujem, a Hoste su krenule polagano van za sad mislim da su sve na "broju".
 
 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 09:14
Da i zaboravila sam napisati imam poveću količinu malih kukurjeka, sami su se rasijali pa ako ima nekog iz blizine zainteresiranog može doći po njih jer neznam kako će se ponašati u paketu.
A to su ovi;
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 09:19
predivan je kukurjek,zao mi sto nisam blize
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,282 sekundi.