Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali gradski vrt - 2
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali gradski vrt - 2

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 78>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 19:54
Tija dali ti je zimasmile66
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 23:05
Vidiš Anaida toga se nisam sjetila, zapravo nisam ni čula da neko Kukurjeke zove snježnicama mada postoji logika zašto. Cimi hvala na identifikaciji.
 
Triša da znaš da je hladno i uopće mi se neda pretjerano biti vani ako baš ne moram. Vidjela sam danas u letu da su pojedine biljke u ležećem položaju i mislim da sam vidjela da se moji Helleborusi spremaju cvasti i to je sve.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2011 u 16:05
Sretna Nova godinasmile151smile154
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 07:12
tebi i Dadeku sve najbolje u Novoj!
Time is something you can never get back..
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 12:45
Svima koji posjećuju moj "Mali gradski vrt" sretna nova 2011 godina!!!!
 
 
detaljići s jelkice
 
 
 
 
Situacija od maloprije na dvorištu......
 
 
 
 
 
E ovak imam tri Amarilisa i pažljivo upijajući sve Vokieve instrukcije, rezultat je ovakav, jedan je lijepo izbacio cvijetnu stapku, a ostala dvojica niti makac......najljepše od svega će biti, a čini mi se da je tako da će me cvijetom obradovati Mimarin koji je u koferu došao iz Srbije i sjetila ga se izvaditi tek drugi dan . To je samo dokaz da je poklonjen s puno puno ljubavi.
 
 
Jaglac, dobiven od svekrve i svekra
 
 
I moj mali Mikica.....
 
 
Naravno pjesmica za početak nove
 
Dino Dvornik "Ljubav se zove imenom tvojim"
 
...znas, ponekad se pitam...
...jeli bas moralo toliko dugo bez tebe...
...probaj zamisliti kako je teško...
...voziti se nocu kroz pusti grad...
...u drustvu gospodje samoce...
...i zbog toga se nemoj dosadjivati...
...kad pretjeruju sa njeznostima...
...jer za tebe, ljubavi moja...
...njeznost je jedina istina...
...na licu ti vidim da si u snovima sretna...
...a ja vise ni sam ne znam...
...ima li razloga spavati...
...jer suvise je lijepo uzivo vidjeti san...
...ljubav se zove imenom tvojim...

...da ti si ta, samo meni potrebna...
...tvoje lice njezna je, moja istina...
...tvoje tijelo osjecam i budi me tvoj dah...
...uuuuuuuh ja volim te...
...jer ova noc je iskrena, poput nas...
...samo ti sve tajne znas o meni...
...moja ljubavi...
...sve ono sto sam ja...
...samo ti...
...ti jedina si sreca mojoj istini...
...moja ljubavi...

...nikad nisam kao tebe nikog volio...
...cak sam radi drugih zena sebe lagao...
...vjerovao nisam nikad da sreca postoji...
...tek sad vidim sto je prava snaga ljubavi...
...sreco moja, HVALA ti za sve...
...samo ti sve tajne znas o meni...
...moja ljubavi...
...sve ono sto sam ja...
...samo ti...
...ti jedina si sreca mojoj istini...
...moja ljubavi..
 
 
 
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 13:01

Nešto se mi je ovih dana štucalo, sada vidim da me se spominjalo!!!!I kod mene bio embargo ali svako malo kad nitko nije vidio ja skoknula na sekundu na CIF!!!!

A vidim da si saznala kaj su snježnice, ma ne moraš se bojati, ja ću se jednako radovati i slikici tvojim propupalih i rascjetalih kao da su moji  !!!!

Veliki pozdravčići!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 14:46
Draga Tija SRETNA ti Nova 2011.g.,sve zelje da ti se ostvare
Detlji sa jelkice su   
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 14:55
Borić i ukrasi na njemu su ti jako lijepi,ali Mikica je najjjjTongue
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 15:02

Evo i na forumu ti želim sretnu novu!

Pa tvoj vrt i kuća pričaju pravu zimsku bajku. Jelka, ukrasi, mačak, jaglac, amarilis.... milina!
 
Studiram te tvoje fotke i ne znam koju bih nazvao najboljom. Vrt izgleda kao da je naslikan, ukrasi kao da poziraju za božićnu čestitku....
Pošto volim anđele, mislio sam reć da je anđeo najljepši.... no ipak ću reći da mi je najljepša fotka onog živog anđela, tvog bundastog mačka. Prava fotografija za bombonjere ili tako nešto. Htio sam reć da je savršena za mačju hranu, ali ne, ne, ne... to bi morala biti fotografija na nekoj finoj, skupocjenoj bombonjeri....
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 19:31
Da počnem od Mikice... pa to je prava glumica.Koja poza!
Vrt je dražestan i pod snijegom.Vidim da ga imaš sad premalo...WinkLOL
A bor je prekrasan. Sam bor oblikom i širinom a onda i ukrasi!ClapClapClapClap
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 19:53
lijep ti je bor, vrt pod snijegom odiše mirom i nekako mi je uspavan! amarilisi će cvijetati na proljeće vani, ako neće sada! ljubimica mica-maca je slatka!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 21:00
Želim ti sve najbolje u Novoj godini !

                 smile154
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 21:16
Moram dati malu ispravku da se Mikica ne naljuti Big%20smile, ON je prelepi macak koji je jedva cekao da mu odu uzurpatori. U toku noci je prisao krevetu koji su mi Tija i Dadek ustupili, sapom me dotakao i probudio a onda je besno frknuo i izasao iz sobe. Sutradan je revoltirano proveo citavo pre podne na polici za knjige kod male Mije. Mislim da se niko toliko nije radovao nasem odlasku LOL.
Bor vam je prelep a za bastu i taj sto me vezu lepa secanja, pa mi je toplo u njoj i po ovom snegu.
Dobro si me podsetila da izvadim amarilise iz frizidera i posadim ih a  taj umalo da se vrati odakle je i krenuo, zato sada mora dobro da se pokaze Wink.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2011 u 19:40

Gioiaa najljepša ti hvala na lijepim željama za novu godinu!

Uređenje bora je zajednički posao Dadeka i mene (Mija je izdržala do pola a onda je otišla baki i dedi), po nekoj slobodnoj procjeni jer još brojili nismo na boru je 500 kugli i raznoraznih ukrasa. Kad krenemo kititi dragi veli "pa nećemo valjda sve staviti?", pa ko je još vidio da postoji višak ukrasa za bor?
 
Gogiću na boriću je toliko anđela-čuvara koliko ih i imam u stvarnom životu....Fotka za skupocjenu "Kitekat" bombonjeru. Uživo je još bolji a inače ima 8 kila. Maza je velika ali ne voli se čuvati.
 
Bako i Antonija mi kupujemo svake godine mali bor , ali onda ipak ispadne da ima 2 i više metara, pa ga režemo.
 
Anastazijo hvala i tebi također sve najbolje.
 
Kumo budi sretna da ti se nije uvukao u krevet, jer da ti se bacio na noge pitanje da li bi mogla stajati kraj sudopera Wink. I zbilja bio je jedini koji je jedva čekao da odete da bi mogao na bračni krevet da se ispruži.Smile
Moji Amarilisi su odavno izašli iz "frižidera", ja sam imala privatne instrukcije (zato tava za palačinke ide preko graniceWink)
 
 
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2011 u 20:14
Meni se najviše sviđa slika ukrašene jelkice, djeluje mi "čarobno".

Koje su ti biljke posađene u ovim vazama vani?
 

 
 

 


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2011 u 16:03
Nataly ovakoc, tu su ti mini ruže, engleska ruža, ružmarin, maslina, božuri i šimšir.
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2011 u 16:24
krasan borić!TongueClapClap
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2011 u 16:28
Zar ružmarin može tako prezimti, ne smetaju mu niske temperature?
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2011 u 16:53
Tija, svako dobro u novoj godini!

Lijepi ukrasi za bor, pusa miceku!


            smile154
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2011 u 17:21
Lijepo uređena kuća, u blagdanskom ozračju..............ali ništa manje romantično nije ni u dvorištuClap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,437 sekundi.