Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali gradski vrt - 2
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali gradski vrt - 2

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 767778
Korisnik
Poruka
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2013 u 13:01
Hvala na čestitkama uzvraćam ih ....
 
Ovako s velikim ponosom vas pozivam na prvu samostalnu izložbu fotografija mog dragog 17.01.2013.  http://czk-cakovec.hr/2013/01/07/fotoklub-cakovec-davorin-mance-cetvrtak-17-sijecnja/
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2013 u 19:00

Tija, čestitaj Dadeku u moje ime  Clap.

            smile79

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2013 u 21:47

Tija, bez ljutnje, ali prvo bih pohvalila fotografije tvog dragog. Malo sam progooglala i priznajem da me je galerija zimskih motiva s čamcima oduševila. Jako, jako lijepo.Zato mu želim dobar odaziv na izložbu i dupko popunjenu dvoranu.

A naravno i tvoj mali vrt, uz izvrsne fotografije i te kako plijeni pažnju. Jako volim prošetati njime, pregledati svaki cvijet i kamenčić. A priznajem, što sam kod sebe već i prokomentirala, malo sam i ljubomorna na ljepotu tvojih biljaka. Naime imam kukurjek već nekoliko godina i uopće mi se ne rasijava, ili možda negdje griješim. :))
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Fanika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fanika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2013 u 19:07
Tija, ja pomalo šetam vrtovima na forumu i evo me kod tebe, tvoj mi je vrt baš simpatičan, na tako malo prostora, toliko raznovrsnih biljaka, oduševile su me tvoje koraljne zvončike i hoste u tvom hostinjaku kako ti kažeš, presladak ti je vrt
Let the sunshine, let the sunshine in...
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2013 u 14:08

Tija, nisi nam prenijela svoje dojmove s izložbe "Dravska lutanja" Čitam da je bilo lijepo i upravo onako kako majstor od zanata to i zaslužuje. Jako mi je drago i zato sve pohvale.   
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2013 u 21:18
Tija!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 13:40
Samo da te pozdravim u tvojoj temi i kažem da smo prošli kraj tvoje kuće i mahnuli ti. Nisam htjela da se zaustavljamo, smatrala sam da je to nepotrebno i nenajavljeni gosti nisu uvijek dobro došli, makar smo napravili iznimku kod malog kaktusa. Drago mi je da jesmo, jako nam se naveselila i 15 minuta uživanja u njenom vrtu mene i Jagodu je povezalo sa njenom temom i njenim divnim biljkama, kaktusima.
 Šetali smo po centru Čakovca, starom gradu, popili kavu ... 
Žao mi je što se nisi javila, rekla dali  ćeš doći ili ne .. ostavila sam ti broj mobitela...
 
No, ti si imala svoje razloge, sada to više nije važno,
 vratile smo se doma.
 
Pozdrav od svojih sugrađanki, nas gostiju i naših muških Smile
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 767778
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.