Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Medvjeđi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Medvjeđi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 19:42
Ko ih ne bi volio tako slatke? Ma divna su to stvorenja. VOlim ja sve životinje, pse ponajviše. Imao sam nekad jednog predivnog psa - belgijskog ovčara koji je bio najpametniji pas na svijetu. no, više nije s nama pa...
mačke su mi s jedne strane draže zbog toga što imaju svoje "ja". pas te voli neizmjerno - bezrezervno i trpi sva sra..., a mačka kad joj je dosta to i pokaže i ili se makne kao moj Srele ili to pokaže kandžom.
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 19:42
No, da se ja vratim na radove kojima je ovdje i mjesto   
Današnji dan me dočekao radno i uspio sam uhvatiti ovo malo sušnog razdoblja i posaditi paradajz, paprike, krastavce i more bilja koje sam dobio od Lantane i ovim joj putem hvala!!!

I sad kako slijedi...

Paradajzeki


Paprike


Krastavci


Mahune

našlo se tu i malo suncokreta...

Suncokreti


Hrastov list napreduje polako ali sigurno...


Majčina dušica, Majoran, Kadulja, Oregano


Eto, toliko o vrtu... Strahota je koliko je mokro, morao sam staviti daske između gredica kako bih mogao hodati, ali jednostavno sam morao posaditi te biljke danas jer su za sutra oper prorekli kišu.
Lantanine cvjećke sam isto posadio ali nisam stigao slikati jer se već mrači i gasio mi se mobitel. Bum poslikal kad se malo smiri vrijeme. Naravno, poslikat ću i Anaidine, Mirine i Tijine cvjećke pa ću ih stavit tu ili u moj vrt u slikama. Hvala vam cure
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 18:14
smile161 radi li se što ili samo smile49 na ovoj ludoj kiši ?
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 18:02
danas konačno počeli radovi. do jučer je grunt bio jedna velika močvara, moje je dvorište bilo jedno veiko vrtno jezerce. u povrtnjak se još ne može jer se u stazicama još zadržava voda, a popodne je bilo toliko vruće na suncu da sam morao pobjeći u kuću. mislim da ću kroz sat vremena opet moći van pa nastavak slijedi...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2010 u 11:46
Hoćemo nove slikice, dobri medo!!!! Što se događa sa tobom, dugo te nema???
smile57smile64smile158
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 22:45
Ma Medo je sigurno sve pojeo i sada je vrt prazan!!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.